Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lettem szerető? fórum

Hogy lettem szerető? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
228. Nem Szendi (válaszként erre: 224. - Morcika22)
2021. aug. 11. 23:04
Így van! Mert vannak dolgok, amiben csak te vagy benne egyedül, mert te látod, hogy mi történik a zárt ajtók mögött. És vannak dolgok, amikről egy feleség nem beszél, még akkor sem, ha történetesen egy másik férfi szeretője.
227. Channa* (válaszként erre: 225. - Nem Szendi)
2021. aug. 11. 23:04

Milyen oka van annak, hogy ilyen lettem?

Tippelgess.


Senkit nem akarok meggyőzni, de megérteni sem. Sajnálni meg még annyira sem. Nincs árnyalat. Itt teljesen éles és egyértelmű dolgok történnek.

Rossz döntések, amikért nem saját magukat hibáztatják, hanem másokra mutogatnak és másokon átgázolva teszik, ami nekik jó. Senki eszébe nem jut 5 gyerek élete...

226. Channa* (válaszként erre: 224. - Morcika22)
2021. aug. 11. 23:00

Ja értem!

Minden okod meg van arra, hogy ezért egy másik ember életébe is belekavarj.

Ha a férjed így viselkedett veled, akkor te is megteheted bárkivel. Nem ám vele kell tisztázni! Jól ki kell szúrni egy idegen nővel, aki nem ismer sem téged, sem a férjedet és nem is tehet semmiről. Valakinek lakolni kell!


Igyekszem én is megtanulni az ilyen taktikákat, de erre születni kell;)

225. Nem Szendi (válaszként erre: 217. - Channa*)
2021. aug. 11. 22:57
Az a legnagyobb baj, hogy nem látod az árnyalatokat... Meggyőzni senki nem akar téged, biztos van oka annak is, hogy te ilyen lettél.
224. Morcika22 (válaszként erre: 221. - Channa*)
2021. aug. 11. 22:55
Az a nő, ergo én, akivel a férjem összeházasodott is megérdemelte volna az őszinteséget az elmúlt 8évben, és ezzel befejezettnek tekintem a témát.
2021. aug. 11. 22:54
Ja, arra gondolsz, hogy már pöröltünk egymással? Hát ja. :))
222. Nem Szendi (válaszként erre: 216. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 11. 22:53

Na, látod? Itt is el van ásva egy kutya, mert mindenki magából indul ki.


Nem tudni, hogy kinél milyen alapokkal, szokásokkal indult egy házasság, ebből kifolyólag azt sem tudni, hogy ki, mire figyel fel.


Én például totál meghatározatlanul dolgozom, gyakorlatilag minden hét más beosztású, valamint naponta is változhat bármikor. Nincs olyan, hogy egyforma lenne, egyszer reggel 7-kor megyek, és este 9-kor haza. Másnap meg lehet, hogy du. 1-kor. Még a Pegazus sem tudna követni.

221. Channa* (válaszként erre: 220. - Morcika22)
2021. aug. 11. 22:51

Hány hónapja tart az egész?

19? Lehet, hogy rosszul emlékszem.

Hát, bőven lett volna időtök tisztázni otthon mindent.

Az, hogy nem tettétek meg, csak kifogásokra épül.


Nem sajnálom a férjet. Mármint a szeretődet.


A férjedet és a szeretőd feleségét viszont igen.

Persze, meg lehet magyarázni, hogy miért alakult így, de akkor sem ad felmentést a hazugság alól. Sem téged, sem a szeretődet.

Az a két ember, akivel összeházasodtatok megérdemli az őszinteséget. Ja, az nem divat már;)

220. Morcika22 (válaszként erre: 216. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 11. 22:39
Vicces, h mindenki a férjet sajnálja, de az okra, hogy miért jutottam el idáig senkit nem érdekel. Persze bármilyen is volt a sorsom nem ez a megoldás, de törekszem arra, hogy minél hamarabb pont legyen ez az egész házasság végén. Ahogy nem egyik pillanatról a másikra jutottam el bizonyos elhatározásokra, úgy ez az egész nem pillanatok alatt fog befejeződni.
219. Morcika22 (válaszként erre: 217. - Channa*)
2021. aug. 11. 22:32
Az én fejem nem kell simogatni, viszont én egy rossz szót sem írtam a szeretőm feleségére sem, sőt azt sem, hogy ma született bárány vagyok... ezeket csak ti beszélitek kb belénk... de én nem vagyok az, mellesleg nem is akarok az lenni... rohadt unalmas lenne...
218. Mézes-Krémes (válaszként erre: 217. - Channa*)
2021. aug. 11. 22:30

Figyi, én azt gondolom, hogy ki mint vet, úgy arat. Hiszek ebben, hogy az élet ezeket rendezi, és látok is rossz sorsokat. Ha olvastad amiket írtam, akkor láthatod, hogy egy véleményen vagyunk. Én kinek a fejét simogattam szerinted? Senkiét, sőt... Viszont nem vagyok ideges a sztori miatt, mert engem nem érint.


Szerintem ha nem érzik rosszul magukat attól ahogy élnek, akkor tőled sem fogják, hidd el nekem.

217. Channa* (válaszként erre: 214. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 11. 22:14

Nem, nem érdekes és nem érdekel a téma sem. Egyszerűen felháborít, amit itt megpróbálnak elhinteni.


El akarják hitetni, hogy ez teljesen OK. Ez teljesen jó dolog és ők a ma született bárányok, bezzeg a csúnya asszony...


Manapság az a menő, ha az ember erkölcstelen, lop, csal, hazudik.


Az meg a gonosz és rosszindulatú, aki nem tud azonosulni az ilyen elképzelésekkel.


Persze, megint az van, hogy én vagyok a gonosz és rosszindulatú, IQ nullás, mert én olyan csúnyákat írok, hogy az csak na, és megint simizzük egy olyan buksiját, aki viszont egy olyan dolgot csinál, amivel sok ember életét megkeserítették már.


Hány fórum nyílt már itt a hoxán arról, hogy megcsalta, elhagyta a párja, mert zavarja a gyerekek nyafogása, nem elég csinos, nem elég érdekes, stb. az asszony?

Hányan írták itt a hoxán, hogy megbocsájtanak a párjuknak ilyenért? És milyen érdekes, hogy amikor nyílik egy ilyen fórum, akkor mindenki ott utálkozik a szeretőre:DDD


Nekem mindegy.

Nem én picsogok itt a férjem miatt, nem engem hagytak el, aláztak meg, nem engem néznek hülyének, nem nekem hazudnak.


Ha nektek ez bejön, akkor lehet tovább fagyizni;)


Én bízok benne, hogy a törölt bejegyzéseimre is emlékszik mindenki és százszor rosszabbul érzi magát tőlük, mint az akit épp hülyére vesznek.


Az igazság fáj. Hát lehet szenvedni;)

2021. aug. 11. 22:09

Sajnálom a férjet meg a feleséget is, szerintem ilyet senki nem érdemel, ugyanis a házassággal úgy érzem, hogy az ember felelősséget vállal a másik ember sorsáért, aki kvázi a kezedbe teszi/tette az élete alakulását. Mondjuk azon elgondolkodtam, hogy bizonyos talikat hogy lehet így megoldani, hogy senki nem veszi észre?! Kifordítom a saját életemre, 10 perc alatt megbuknék kb. Nem beszélve a havi 1 nap szabiról, ami 12 napot elvesz az évesből. Hát hogy nem tűnik ez fel? 🤷‍♀️ Könnyen lehet, hogy ők sem figyelnek már úgy, vágd leszarjak, esetleg nekik is van valaki a háttérben.


Szerintem mindenkinek a legjobb az lenne hosszú távon ha mielőbb véget érnének a látszat kapcsolatok, és mindenki menne a maga útjára azzal akivel boldog tud menni. Ez a legtisztább és legkorrektebb.

215. Mézes-Krémes (válaszként erre: 213. - Channa*)
2021. aug. 11. 22:01
De csak érdekel, mert elolvastad, és most is olvasod itt. 😀 Ha nem érdekelne nem lennél itt.
214. Mézes-Krémes (válaszként erre: 213. - Channa*)
2021. aug. 11. 22:00
Szerintem érdekes a naplója. Ne mond, hogy nem. 🤔 Érdekel is a sztori vége, rosszindulat nélkül. Bár nem értek egyet ezzel az élettel, és azonosulni sem sikerült vele, szerintem soha nem is fog. Ettől függetlenül érdekes olvasni...
213. Channa* (válaszként erre: 211. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 11. 21:57

Ha nem szólsz, akkor el sem olvasom a naplóját. Sosem érdekel senki olyan szinten, hogy elolvassam a naplóit és a hozzászólásait...


Ez után még ennyire sem fog érdekelni senki;)

212. Morcika22 (válaszként erre: 211. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 11. 21:50

A kulturált véleményen nem sértődöm meg.

Nem, nem vagyok boldog, pillanatnyi boldogságaim vannak, de a mindennapok sokx nehezek. Rengeteget rágódok, hogy mit hogyan kéne, és azt legalább minél gyorsabban.

2021. aug. 11. 21:46
Hát valóban érdekes olvasmány. Nekem amúgy nem a boldogság jön le belőle, még akkor sem, ha morcika ezen megsértődik. 🙄 De tuti tudja a férje, csak leszarja. Vagy már éppen neki is van valaki titokban.
210. andi6020 (válaszként erre: 209. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 11. 21:46
Vettem a bátorságot
2021. aug. 11. 21:43
Morcika, hívd már meg az Andit. Jó fej, kezeskedem érte. 😀
208. andi6020 (válaszként erre: 206. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 11. 21:40
Nem merek. Rosszul viselem az elutasítást :(
207. Lenolaj8 (válaszként erre: 202. - Channa*)
2021. aug. 11. 21:38

Koszonom, hogy figyelmembe ajanlod a naplot, de megsugom, miden betujet atolvastam.


Te meg inkabb nezz magadba melyen, es elvezd ki, hogy arctalanul mocskolodhatsz. Szanalmas, hogy ebben leled oromod. 🥴

206. Mézes-Krémes (válaszként erre: 204. - Andi6020)
2021. aug. 11. 21:36
Kérj jogot, hátha kapsz. Te nem vagy pszichopata! 🙂
205. 4de07ed93f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 21:35
Menjél nagyobb városba!
2021. aug. 11. 21:35
Jah, sajnos lemaradtam :(
2021. aug. 11. 21:34
Titkos lett, védem magam a pszichopaták ellen.
202. Channa* (válaszként erre: 199. - Lenolaj8)
2021. aug. 11. 21:30

Olvasd el te is naplóját.


De egy kicsit sem érdekel, hogy te mit gondolsz rólam;)

2021. aug. 11. 21:30
*terhes, na
200. andi6020 (válaszként erre: 197. - Morcika22)
2021. aug. 11. 21:30

Beleolvastam volna abba a naplóba, ha már ennyit van emlegetve. Végre nem fogyi, meg tarhesakaroklenni :D

De látom titkos lett. :D

199. Lenolaj8 (válaszként erre: 198. - Channa*)
2021. aug. 11. 21:23
Intelligencia kerdese hogy kinek milyen a jellem, es nem attol fugg, jogy szereto-e vagy sem...
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook