Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet vonzalmat, szerelmet kiváltani? fórum

Hogy lehet vonzalmat, szerelmet kiváltani? (beszélgetős fórum)


7. Titkoskert (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 1. 16:04

A vonzóságot nem lehet tanulni, valamennyit a barátoktól, haveroktól el lehet lesni, de amennyiben ez tanulható lenne, azért a legtöbb pasi ezt bebiflázná, meg a nők is. :)

Egy nőnek nem elég, hogy jól nézz ki. Kell, hogy elvarázsolják, hogy érezze ő a fontos, keresi a biztonságot.

Nem tudom, hogyan próbálsz ismerkedni. Látják-e benned azt a pluszt, hogy tutira úgy állsz már anyagilag, emberileg, ahogy ilyenkor már kellene általánosságban lenni egy 38 éves srácnak.

6. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 1. 15:47

A nőket nagyon egyszerű vonzani, mert van nekik vasvalamijük. Pl. kulcs.

Tegyél mágneseket a zsebeidbe, és már tudod is őket vonzani, pár lépés távolságból.

2023. okt. 1. 14:17
nem példabeszéd de én 40 éves koromra 3szor váltam..aztán mostanra megint az első nejemnél kötöttem ki! lazán lépj tovább ha ugyérzed kezdenek rádunni! feleannyira sem fáj mintha téged dobnának! és elgondolkodtatja a másikat mit is veszített!
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 1. 14:15
Ha alapvetően halvérű vagy, azt nem változtatja meg semmilyen kémia, hamar levágják...
3. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 1. 14:05
Nem tudom, de engem hidegen hagynak a töketlen, vérszegény férfiak. Te olyan vagy?
2. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 1. 13:56
Lehet hiányzik belőled a tűz. Nem vagy elég érdekes, ettől laposodhat a kapcsolat. Mivel kevés az információ, nem tudhatjuk, hogy hol a bibi.Nem bántásból írom.. De gyanítom, hogy unalmas lehetsz. Mit gondolsz?
2023. okt. 1. 13:48
38 éves vagyok és egy barátnőm volt eddig, valahogy mindig az van hogy megkedvelnek, megszeretnek de azt a pluszt nem érzik, azt mondják nincs meg a kémia. Egyszerűen mindent próbáltam már, hogy beindítsam a kémiát, de nem sikerült. Annyira ronda sem vagyok na mondjuk nem vagyok egy Ryan Gosling. Nem tudom mit tehetek hogy lesz így párom, olyan sok bunkó buta arrogáns embernek van párkapcsolata, nekem meg egyszerűen nem jön össze pedig azt mondják hogy milyen jó ember vagyok, a jó emberek már senkinek nem kellenek....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook