Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy lehet úgy dolgozni, hogy állandóan beteg a gyerek? Segítség nélkül! fórum

Hogy lehet úgy dolgozni, hogy állandóan beteg a gyerek? Segítség nélkül! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. okt. 31. 10:00
Egyébként ki az a h....lye ,aki a hányós gyerekét viszi 86 éves dédimamához?Az idős ember ebbe bele is halhat. Nem játék.Egyszer az én mamikám is a fertőző osztályon kötött ki,kiszáradva a beteg gyermekem miatt kb 9 éve.Azóta ilyenre nem is gondolok.Idős szomszédnénit sem szeretném fertőzni és a gyesen levő nem létező barátaimat sem a pici babájukkal.
2013. okt. 31. 09:56
A munkaadó nem igen tolerálja.Ha annyit keresel,amennyit a bébisziter ,akkor semmii esély munkában maradni,de ha többet,akkor tudsz fizetni a gyermek mellé valakit.Engem pusztán jóindulatból kioktatott egy vezetőm -Hogy akarsz két kisgyerekkel,kocsi nélkül és segítség nélkül dolgozni?Ha nincs olyan akit csak úgy leakasztasz valahonnan?70 ezres fizetésből meg csakúgy tankolgatok és saját kocsit bitorolok? Szerinted??
3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - KíváncsiFáncsi85)
2013. okt. 31. 09:54

Én nem vagyok tapaszt ebben a témában, mert volt segítségem. Neked miért nincs? Egyedül neveled a gyerekedet? Nincs barátnő, ismerős, aki esetleg otthon van a gyerekével vagy munkanélküli, idős néni szomszéd, stb.?


Egyébként az én munkahelyemen ez nem probléma.

2013. okt. 31. 09:52
Szerencsem volt. Olyan helyem volt, hogy a munka megvart, nem csinalta meg senki helyettem, igy nem volt problema 1-1 het kimaradas. Sajnos az elso ket ev errol szol, foleg az ovodaban.
2013. okt. 31. 09:46
Érdekelne,hogy ki hogy oldotta meg mikor a gyerek közösségbe került,sokat betegeskedett,segítség meg semmi?Tolerálja ezt a munka adó,hogy anyuci állandóan táppénzen van? Van akinek így is sikerült munkában maradni? Tapasztalatok érdekelnének!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook