Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet jól felkészülni az érettségire? fórum

Hogy lehet jól felkészülni az érettségire? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
13. 278c85ecf4 (válaszként erre: 11. - 5464505f6a)
2007. márc. 24. 18:39

A második bekezdéssel egyet értek!


Amúgy meg neked kell rájönnöd, hogy hogyan tudsz hatékonyan tanulni!

Látod, Malefico tanult, mint állat, én meg csak olvasgattam! Mindenkinek máshogy maradnak meg a dolgok!

12. 278c85ecf4 (válaszként erre: 7. - Virág3)
2007. márc. 24. 18:37

Hát, én eléggé az utolsó pillanatra hagytam mindent! Aztán bevackoltam magam a gép elé, körülöttem az összes könyvem, füzetem, és nekiálltam kidolgozni a tételeket! Mire kiszedtem a lényeget a könyből, meg a többiből, és begépeltem, majdnem tudtam is! Még párszor elolvasgattam őket, és kész! 4es átlagú jegyeim lettek!

Magolni semmiképp ne magolj!!!

2007. márc. 24. 18:29

Értem én,csak az az igazság,h ezen nem nagyon van mit elemzgetni.ÉN tanultam végig a négy év alatt,az érettségik elött kb 2-3hónappal mindig olvasgattam a tételeket,,majd egy-egy érettségi elött 1-2napot folyamatosan végigtanultam(értem ezalatt,h reggel korán felkeltem és hajnalig fel sem keltem-mármint a könnyvek mellöl).


De ne tarts az éretségitöl!Tudom,biztos mki ezt modja és unalmas,mert te még nem tudod,mi vár rád,de tényleg nagyon egyszerü.Szoktam nézni érettségi feladatsorokat a mostnai rendszerböl.Hát ezekre tényleg csak azt tudom mondani,h nevetségesen könnyüek.Nem is értem,miért viszik le ennyire a szintet.

10. Virág3 (válaszként erre: 9. - 5464505f6a)
2007. márc. 24. 08:38

Azt hiszem te is félre értettél!

A fórum címe:Hogyan lehet jól felkészülni...?

Erre szeretnék választ kapni!Ennyi!Gondoltam lesz olyan ember,aki megossza velem a tapasztalatait,hogy ennyi anyagból,hogy célszerű felkészülni!

2007. márc. 23. 16:39
Magolás???EZ csak vicc volt,ugye?És mit érsz azzal,h magolsz?Ezt soha nem értettem.Én nem csak azért tanultam/tanulok,h túllegyek rajta,hanem,h müvelödjek is(tnauljhak):)
8. 5e67f791bc (válaszként erre: 7. - Virág3)
2007. márc. 23. 06:51

Ha most erettsegizel, es egyetemre szeretnel menni, mar tudnod kellene tanulni.

A legjobb mod, ha jegyzeteket keszitesz. En anno kiirtam az egesz konyvet, mert mar azzal is sokat tanultam. Kiirod egy fejezet lenyeget, es utana megtanulod. Ha az osszefoglalashoz ersz olvasd at az egesz jegyzetet. Sokat ismetelj. A magolas nem tanulas, mert az eredmenye nem a tudas, csak a kaosz.

2007. márc. 23. 06:40

azt én is sejtettem,hogy tanulni kell!:)))))

A kérdésem ez,hogy hogyan?Magoljak,csak olvasgassak,stb.?

Én is jó jegyet szeretnék,mivel egyetemre készülök!szóval a lényeg,hogy melyik tanulási mód a lehhatásosabb,és leghosszabb távú?

2007. márc. 22. 22:04
Tanulással...??? Esetleg! :DDD
2007. márc. 22. 21:42
Talán tanulj. Persze,attól füügg,milyen jegyet szeretnél.
2007. márc. 22. 20:51
Én is idén érettségizek majd.Tipp:TANULNI 1000-el:)
3. ica!
2007. márc. 22. 20:46

Én tavaly érettségiztem. Nincs túl sok tippem, csak odafigyeltem órán.

Pl. magyarból választani kellett egy érvelés, egy verselemzés meg egy összehasonlító verselemzés között, és mi órán elég sokat gyakoroltuk is ezeket, így nem volt nehéz.

A többi tantárggyal is ugyanígy volt, csak odafigyeltem és ennyi.

Amúgy nem kell tőle félni, nem lesz nehéz!!!

Hajrá!!!

2007. márc. 22. 20:27
rajat=rajta
2007. márc. 22. 20:26

Én idén fogok érettségizni,alig egy hónap múlva lesz az írásbeli!Bele kéne húznom,de nem tudom,hogyan!?

Ti hogy készültetek rá?Hogyan tanultatok?

Aki tud segítsen,mert elég sok minden múlik rajat!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook