Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alverde termékek fórum

Alverde termékek (beszélgetős fórum)


2012. febr. 29. 19:15
Én is Alverdét használok, szinte már mindenem az. A sminkcuccaim, a testápolóm, a tusfürdő, szappan, fogkrém... egyébként pont most akarok rúzst venni. De basszus nem tudok választani. Egyszer-kétszer végignéztem... Valaki tipp? A bordó, vörös és erős színek nem tetszenek, inkább valami nude, halvány rózsaszínre gondoltam.
2012. febr. 29. 16:47
Mi is áttértünk a férjemmel az Alverde kozmetikumokra, mert így talán kevesebb méreganyag jut a szervezetünkben.
2012. febr. 29. 12:33

Az Alverde tényleg jó,bár 1-2 termékben vannak még olyan adalékok amik jobb lenne ha nem lennének benne. :)

De még mindig ez a legjobb választás-én is használom több terméküket-mert árban is elfogadható!

13. Gyongyvirag555 (válaszként erre: 3. - Cullinan)
2012. febr. 29. 12:33
Nem lehet,h ez kompakt alapozó?nekem van ilyenem és az elég krémszerű,az alapozó és kőpúder keresztezése.
2012. febr. 29. 12:07
Igen én is azért válaszottam, mert talán természetes alapanyagokból készitik
2012. febr. 29. 12:05
Az Alverde termékek úgy általában szerintem nagyon jók, én ha tehetem azokból választok. Bár sminkelni nem szoktam így a konkrét témához nem tudok érdemben hozzászólni. :-)
10. cullinan (válaszként erre: 8. - 5674644b5d)
2012. febr. 29. 12:04
Köszi, otthon megnézem, mert itt a munkahelyen nincs hang:)
9. cullinan (válaszként erre: 6. - 5674644b5d)
2012. febr. 29. 12:01

Kisérleteztem és picit bevizeztem a szivacsot, és igazából elég jól fevittem, szóval még szépnek is mondható, szépen fed, nem csillog, csak nem voltam biztos benne, helyesen használom e.

Akkor rosszul tudtam, azt hittem, a kompakt azt jelenti, hogy vizesen kell használni.

2012. febr. 29. 11:56

beuty=beauty


[link]


Videó erről a cuccról:)

2012. febr. 29. 11:54
Jah esetleg még kipróbálhatod a beuty blendert, ez is egy szivacsféle. Sokan dicsérik, én még nem próbáltam ezért nem tudok nyilatkozni:)
2012. febr. 29. 11:52
Ha krémszerű akkor az nem kompakt. Kompaktnak a por állagú csak keményre nyomott púdert hívják:) Én nem használok ilyesmit, nálam az alapozó vagy színezett hidratáló + por púder a nyerő. Amúgy én tiszta kézzel és/vagy alapozó ecsettel vinném fel. De kipróbálhatod a vizes szivacsot is, hát ha azzal szebb eredményt tudnál elérni.
2012. febr. 29. 11:43

nézd, itt egy púderecset, nagyfejú


[link]


de mármilyen jó! A DM-ben is kaphatóak

2012. febr. 29. 11:39
nem lehet, hogy nedvesen kell használni?
3. cullinan (válaszként erre: 2. - 5674644b5d)
2012. febr. 29. 11:35

Értem.

De, annyira kemény krémszerü ez a puder, hogy azt gondolom az ecsetre rá sem megy:(

a szivacsot is erősen kell rányomni.

Konkrétan milyen ecsetre gondolsz?

2012. febr. 29. 11:31
Kompakt púdereket, mindegy hogy Alverde vagy más, szépen csakis púder ecsettel lehet felvinni. Én személy szerint az ezekhez mellékelten adódó fura kis szivacsokat sose használom, mert nem lehet velük szépen dolgozni.
2012. febr. 29. 11:27

Mi a véleményetek ezekről a termékekről.

Én most vettem egy kompakt pudert, de nem igazán tudom, hogyan használjam helyesen, elég nehezen tudom felvinni az arcomra, mivel nem puder állagu, azt is hallottam, talán vizezni kell a szivacsot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook