Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hiányzik, h terhes legyek :-( fórum

Hiányzik, h terhes legyek :-( (beszélgetős fórum)


21. Csoda
2011. márc. 23. 21:59
Ja, és az én férjem rendőr... :-)))
20. Csoda (válaszként erre: 1. - Csramona)
2011. márc. 23. 21:58

Sajnálom. :-(((

Az én kisfiam április 7-én lesz 18 hós. Nekem nem is a terhesség (végig rettegés, hogy egészséges legyen), és nem is a szülés (8 órás vajúdás után császár) hiányzik, hanem az a hangulat, amikor hazajöttünk. Már itthon, nyugiban pici babázhattam. Olyan gyorsan megnőnek ezek a gyerkőcök. És szomorú, hogy azon kell gondolkodni az embernek, hogy merjen-e vállalni másodikat anyagi okokból.

19. Totyka (válaszként erre: 15. - Csramona)
2011. márc. 22. 08:46
Cipruson volt 1 évet!
2011. márc. 18. 20:10
Nekem is:(
17. jambesz (válaszként erre: 14. - Csramona)
2011. márc. 18. 20:09
Szerencsére az én férjem nem katona, hanem autószerelő. :)
16. csramona (válaszként erre: 10. - Vberni01)
2011. márc. 18. 07:56
Nekem szerencsére semmi ilyesmi nem volt a terhességem alatt, kb 2 7ig volt piros vfolyásom, de elmúlt,és onnantól kezdve teljesen tökéletes volt minden... talán ha egyszer hánytam :-) Lehet, h csak azért látom így?! Lehet ha nekem is meg lettek volna azok a jelek , amiket Te is leírtál, nem vágynék rá :-) Mindenesetre csodálatos érzés, mikor érzed, h mozog a pocakodban, nem? :-) Sok mindenért kárpótol... nekem is voltak azért hullánvölgyeim, h "jaj legyen már vége", de azért szép volt!!!!
15. csramona (válaszként erre: 9. - Totyka)
2011. márc. 18. 07:53

:-)


Ti merrefelé vagytok?

14. csramona (válaszként erre: 7. - Jambesz)
2011. márc. 18. 07:52

Tényleg nagyon kicsi a világ.... melyik helyőrségben vagytok????


És amúgy nagyon-de nagyon gratulálok, ennél szebb nincs az egész világon!!!!

2011. márc. 17. 23:24

2 gyerkőcöm van, 1 fiú 1 lány, 5 és 4 évesek.

Még mindig hiányzik nekem is a terhesség a szülés, nekem is nagyon szép emlékeim vannak, még ha nem is volt egyszerű egyik sem (mármint a szülések, 1 sima :-) 1 császár)

De a várandósság, jaj, az nagyon jó :-)


Sajna, nálunk sem lesz több :-(


Neked kitartás, eljön még a Te időd is, megint :-D

12. Jucka1984 (válaszként erre: 10. - Vberni01)
2011. márc. 17. 22:09
kint fárasztóbb lesz, én Milánt az első hónapban legszívesebben visszagyömöszöltem volna, pedig 4400-zal született és már nagyon nem volt jó az utsó 3 hét
11. mgagi
2011. márc. 17. 21:31
Mi is az anyagiak miatt szerettünk volna várni, de becsusszant a drága. Amióta megszületett úgy gondoljuk ennél jobbkor nem jöhetett volna. Ki tudja mikor leszünk jobb anyagi helyzetben.
10. vberni01 (válaszként erre: 1. - Csramona)
2011. márc. 17. 21:24

Hallod, irigyellek! 31 hetes vagyok, de már nagyon a türelmem végén. Az első három hónapban az ágyból alig bírtam hányás nélkül kimászni reggelente, most pedig állandóan fáj a pocim, mintha lefelé húzna. Meg a görcsök.....

Én azt várom hogy végre a karomba tarthassam.

De gondolj bele: van egy kétéves egészséges kisfiad, és a férjed sem lesz mindig külszolgálaton, és most is az anyagi vonzata miatt van oda ( szerintem).

9. Totyka (válaszként erre: 7. - Jambesz)
2011. márc. 17. 21:16
A végén ez is katonafeleség fórum fílingje lesz ennek a topicknak. :)
8. Totyka (válaszként erre: 6. - Csramona)
2011. márc. 17. 21:15
Uh, afgán, az nem semmi... Az én párom Cipruson volt, tudom ez kis miska a tiedhez képest. De nagyon jól látod a dolgokat, kell a háttér, mert akárhova nem szabad szülni, főleg nem a mai világba.
7. jambesz (válaszként erre: 6. - Csramona)
2011. márc. 17. 21:15
Sziasztok! Én ma teszteltem pozitívat, a férjem még nem is tudja, hogy mi újság... :D Holnap reggel újat akarok csinálni, hogy biztosra menjek. És ő is szintén külszolgálatban van, szintén Afganisztánban. :) Milyen kicsi a világ. :)
6. csramona (válaszként erre: 3. - Totyka)
2011. márc. 17. 21:10

Katonák vagyunk mindketten, és meg lehetbe oldani a 2. picit, de nem szeretnénk, h bármelyikük is hiányt szenvedjen bármiben is. Én mindeg ezt tartom szem előtt :-) Gí inkább várunk pedig olyan jó lenne:-)

Jah, és afgániában van sajnos...

2011. márc. 17. 21:10

Szia!

Én tudom milyen érzés. Már átéltem. Nekem ugyan már teljesült a vágyam. Nálam is akkor jött elő ez az érzés amikor Vera 2 éves lett. Végül 8 hónap múlva terhes lettem. Terveztük, de később.

4. 3f54929e3a (válaszként erre: 1. - Csramona)
2011. márc. 17. 21:09
Mit dolgozik a ferjed?
3. Totyka (válaszként erre: 1. - Csramona)
2011. márc. 17. 21:07
szia, csak nem katona a párod? merre van? Sehogy se lehet megoldani, hogy becsússzon még egy baba?
2011. márc. 17. 21:07

sajnálom nagyon... én most 21 hetes terhes vagyok, van egy 16 hónapos fiam, nekünk is ő lesz az utsó baba, úgyhogy próbálom kiélvezni minden percét a terhességnek. Végül is van már egy fiam, most lesz egy kislányom, van akinek egy sem lehet, örüljünk hogy nekünk van.

Biztos lesz kistesó nálatok is, türelem :)

2011. márc. 17. 21:03

Siasztok.... volt már ilyen érzésetek? 2 éves a kisfiunk, és olyan nagyon sokszor gondolok arra, milyen csodálatos volt terhesnek lenni, meg a szülés is... számomra legalábbis. És olyan rossz belegondolni, h a férjem épp külszolgálatvban van, és ahhoz, h még egy babát be merjünk vállani, még legalább egyszer ki kell mennie, és az sajnos nem most lesz még.... olyan rossz, h az ember, aki szeretne is gyereket, és tudja, h olyan szépne fel tudná nevelni, nem teheti meg (nálunk anyagi okokból), h bevállalja.... szomorú :-(

Bár lehet, h csak nagyon "szőke vagyok!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook