Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rettegek a várandósságtól, mégis harcolok, hogy terhes legyek. fórum

Rettegek a várandósságtól, mégis harcolok, hogy terhes legyek. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. ápr. 19. 09:50
Köszönöm!
2022. ápr. 18. 21:33
Ahhoz, hogy sikeres legyél a baba projektben, jó, ha lelked rendben van. A félelem, a rettegés, a stressz nagyon nincs jó hatással a gyerekcsinálásra - saját tapasztalat. Tudom, hogy annyit mondani, hogy ne izgulj, nem elég. Nagyon jól teszed, hogy hivatásos segítséget veszel igénybe. A jobb meddőségi klinikák javasolják is. Állítólag a remény a legjobb baba ragasztó.:)
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Jucika33)
2022. ápr. 18. 19:33

Meddő vagyok. Ezért nem könnyű nekem. Ezért is félek.Hosszu évek óta próbálkozunk, tudják miért nem jön össze a baba , és sok sok lombikon és sikertelen beultetesen vagyunk már túl. És igen, ezek ellenére is szerintem "félelmetes" a felismerés,ha sikerül,hogy egy új élet fejlődik benned, hogy nem veszítem-e el őt idő előtt (sajnos erre is volt már nálam példa), hogy milyen lesz az egész 9 hónap.

Járok pszichológushoz, mert sajnos a sok év kudarcot nem tudom egyedül feldolgozni.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2022. ápr. 18. 19:29
Bár ott tarthatnék már ☺️.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Gigi>)
2022. ápr. 18. 19:28
De ha sikerülni fog az biztos, hogy sokkot kapok. Ennyi csalódás, ennyi fals pozitív teszt,ennyi vizsgálat után tuti a pozitív sokk ☺️.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Gigi>)
2022. ápr. 18. 19:27
Lassan 5 éve.
13. gigi> (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 19:18
Régóta próbálkoztok?
2022. ápr. 18. 18:50
Egyébként a legnagyobb vágyam, hogy végre két csíkos legyen a teszt......
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Gigi>)
2022. ápr. 18. 17:41
Köszönöm!!!!
10. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 15:54
Ne rettegj! Az a 9 hónap maga lesz a csoda.😊 Kívánom, hogy így legyen!
9. Amaunet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 14:52
Tudom. Csak azt mondtam, hogy megbarátkozol majd vele. Azzal leszel elfoglalva.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2022. ápr. 18. 14:34
Nem a gyerektől félek 😂.....
2022. ápr. 18. 12:37
Illetve engem kicsit megnyugtatott, hogy mások is félnek és mégis baj nélkül túllettek rajta. Aki nem félt, az nincs az én helyzetemben, át sem érzi, így nincs miről beszélgetni vele.
6. jucika33 (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2022. ápr. 18. 12:28
Nem akarok hazudni senkinek. Megynyugtatni nem lehet, ahogy engem sem lehetett volna. Nem is az a cél. A cél, hogy megértsem, hogy mitől rettegek és miért, mert az sokkal mélyebb. Ezt belül kell keresni és minden nap saját magammal megbeszélni, hogy nem lesz semmi baj. Te megnyugodnál attól, ha valaki a félelmedet annyival akarná elaltni, hogy ne féljél már, nincs mitől? Van, aki nagyon érzékeny mások történeteire. Nem járhat teljesen becsukott füllel. Inkább érdemes lekötnie magát , hogy semmin ne agyaljon, olvasgasson, hallgasson zenét, töltődjön. Az megnyugtat.
5. LBO
2022. ápr. 18. 12:21

Egyre figyelj! Rémtörténeteket ne hallgass meg! Egyik terhesség/szülés sem egyforma. Ami másnak fáj, az lehet neked meg sem fog kottyanni.

Én mindig "szűrtem" az infókat. Egyik fülemen be, a másikon ki. Ha valaki rémtörténetet kezdett mesélni, már az elején leállítottam.

4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Jucika33)
2022. ápr. 18. 12:16
Ezzel aztán jól megnyugtattad!
3. jucika33 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2022. ápr. 18. 12:08
Én is rettegtem, de valahogy túllettem rajta. Mindenesetre stresszes volt. Sok a rémtörténet, ami akkor is megtalál, ha nem keresed.
2022. ápr. 18. 11:42

Mitől félsz? Sokmilliárdnyi nőnek gond nélkül sikerült. Bízz a természetben! Neked is sikerülni fog teherbe esni is és kihordani a terhességedet is. Majd lassan megbarátkozol a leendő gyermekeddel.:)

Sok sikert és egészséget hozzá!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook