Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiányzik egy szerető az életemből, aki szex terén meg tudja... fórum

Hiányzik egy szerető az életemből, aki szex terén meg tudja... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2022. dec. 1. 07:08

Ismerős helyzet :( Évekig ebben éltem.

Bedobtam mindent amit lehetett. Aztán azon az este, amikor gyertafényes vacsorával vártam, vörös szexy tunikában, szinte négykézláb az asztalon, de leült a kedvenc sorozatát nézni, amikor hazaért, közöltem vele hogy elválok. Jó döntés volt!

Elégtételnek, a válás után azon az asztalon lett leszaggatva rólam a vörös tunika egy vad éjszakán.

51. de82bd5a12 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 1. 03:30
Nehezen tudom ezt 33 éves férfiként elképzelni, de remélem megoldódik a gondod, ne vedd magadra!
50. PöttyösPanka (válaszként erre: 45. - Elara🌟)
2022. nov. 30. 09:36

Azért elenyésző azok száma, akik olyan párt találnak, aki tökéletes, és semmiben sem kell megalkudni.

Az meg egyéni preferencia kérdése, hogy kinek mi a fontos. Ha a szexen kívül minden más jó lenne, csak ezért nem hagynám el a férjemet.

49. Soufflet (válaszként erre: 48. - Violet18)
2022. nov. 29. 21:16

Ahol az igazi kemia van, ott terhesseg is.

Nem fejtem ki a mubabakat. De az teny, hogy genetikailag is masoljuk egymat. A nemzokeptelen olyan gyereket fog ugyanolyat fog letre hozni nagy eselllyel.

Nekem meg mindegy. En elpusztulok 30-50 ev alatt.

2022. nov. 29. 20:40

Lehet h lecsökken a szex szám idővel, de nem gyerekmentesen 2 év után....


A legtöbben 35 felett jövünk rá h vmi hiányzik, és máshogy éljük meg a szexet és többet jobbat kívánunk. Ha a társunk nem partner ebben, akkor keresni kell valakit aki megoldja....és hidd el, nagyon sokan vannak 😉😜

A gyerek kérdés számomra furcsa, mert mindig csak akkor vállaltam ha szerelmes és végtelenül boldog voltam. Talán nem véletlen h nem jön össze a gyerek, nem kell erőltetni. Lehet h jön vki, akivel egyből sikerül és boldogok lehettek....

2022. nov. 29. 20:12

Tehát lecsökkent a szex.


Most írok egy meglepő dolgot. Mindenkinél le szokott csökkenni.

46. sanyinak (válaszként erre: 45. - Elara🌟)
2022. nov. 29. 19:32
Azért ez gondolom, nem volt előre látható.
2022. nov. 29. 15:43

Bocsáss meg az őszinteségemért , de szerintem rosszul házasodtál.

A házasságodnak egy olyan alappillére nem működik ami ahogy írod eddig sem működött úgy, ami neked az igényed.

Te megalkuszol , mert szeretet és tisztelet van benned, de arra nem gondolsz hogy a férjed viszont nem idomul ebben cseppet sem hozzád ?

44. 55Judit (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 14:45
Kívánom a legjobbakat!🙂
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - 55Judit)
2022. nov. 29. 14:14
Gondolkodtam rajta, de van egy jó ismerősöm, most felvettük a kapcsolatot és hétvégén találkozunk egyelőre kávézni, aztán meglátjuk.
2022. nov. 29. 14:12
Regisztrálj fel egy társkeresőre. Ott a férfiak legnagyobb része csak szexpartnert keres. Megtetszhet neked is valaki.
2022. nov. 29. 14:07
Hogy soha ne legyen gyerekem az nem rosszkivansag? Aki ilyet kíván azt az élet remelem kamatos kamattal bűnteti meg .
2022. nov. 29. 14:02
Hasonló jókat kívánok neked is. Tudod a karma visszaüt, ezért ne kívánj senkinek rosszat. Na pá
2022. nov. 29. 14:00
Gondolj amit akarsz. Én meg élvezem az életem amint lehet
38. Soufflet (válaszként erre: 38. - Soufflet)
2022. nov. 29. 13:59
Mas van kilatasban
2022. nov. 29. 10:22
Hála Istennek 🙂!
36. Soufflet (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 10:21
Amen.
2022. nov. 29. 10:19
A stílussal és a megfogalmazással van nálad óriási probléma. Attól, hogy alpári stílusban irsz, még nem fogok elválni, még fogok szeretőt keresni és ugyanúgy fogok járni a lombikokra.
2022. nov. 29. 10:17
Házasság.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Bichi)
2022. nov. 29. 09:50
Nem ő tart el, és tőle szeretnék gyereket nem mástól.
32. Soufflet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 09:50

Tegyuk fel, ez elegit ki. De en csinalom.

Van az a regi szolas, mindig ott jar az esze, ahol masnak a faxa".

En a hoxazassal kielegulok, te meg, mint a kiirasban. Akkor miert jo ez neked?

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Libikóka)
2022. nov. 29. 09:49
Ő jelentkezett be a meddőségibe fél év sikertelenség után. Nagyon nagyon szeretne gyereket, jobban mint én sokkal. Én az évek folyamán értem meg arra, hogy legyen.
30. Bichi (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 08:32

Én tényleg kíváncsi lennék a válaszokra. Miért nem válsz el ilyen fiatalon egy olyan férfitől, aki nem tekint rád egy kívánatos nőként? Főleg, hogy még közös gyerek sincs. Mondjuk én azt sem értem, miért akarsz tőle. Ő tart el?

Az viszont biztos, hogy ezt a lombik dolgot a férfi teljesen másképp éli meg, mint a nő, szóval azzal mentegetni, hogy a lombik miatt nem vágyik rád, az marhaság.

És miért csak a gyerek előtt vannak szükségleteid? még 30 évig legalább lesznek, ezen a gyerek, meg az "éjszakázás" sem változtat.

És hát legyünk őszinték, hogy ha másfél év elég volt neki ehhez a változáshoz, akkor sok jóra nem számíthatsz a jövőben.

Miért nem opció egy olyan férfi mellett megélni az anyaságot és a hétköznapokat, aki 20-30 év múlva is kíván téged?

29. libikóka (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 08:30

Belejátszik talán a lombik is.

Szeretne gyereket?

Mármint ez nehéz kérdés, mert neked nyilván azt mondja,,meg hát eljártok ,,de lehet hogy nem egészen van így csak nem meri mondani.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Pencil)
2022. nov. 29. 08:10

Kb 5 éve mondom neki, semmi változás. Bár lehet, hogy az, hogy nem jön össze a gyerek is rátesz nála egy lapáttal. Lombikra járunk, de persze vannak pihi időszakok is közben, de akkor sem közelít felém.

Na most majd jönnek sokan ,hogy szeretőt akarok meg gyereket is a férjemtől, akivel nincs szexuális élet. Igen , tőle szeretnék gyereket, de míg még nincs gyerek és nem vagyok hulla az éjszakázàsok miatt, vannak szükségleteim .

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Libikóka)
2022. nov. 29. 08:07
Ő megy, mivel lombikozunk, így alapból nézik neki bizonyos időközönként.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Globus)
2022. nov. 29. 08:06
Érdekes, mert a kapcsolatunk első évében minden nap , többször is. Aztán ahogy másfél év után megvolt az esküvő úgy csökkent az együttlétek száma. Mára már jó ha havonta 2-3 alkalommal együtt vagyunk. Pedig ő 37 éves ,tehát nem idős. És nem tudom,hogy belepunnyadt az egész kapcsolatba, vagy mi van vele. Pedig a 7 év alatt nem hiztam el, nem lettem slampos, szóval nem értem.
25. pencil
2022. nov. 29. 08:04
A szex pont olyan fiziológiás szükséglet mint az evés, ivás, alvás. Ha nem elégíti ki a férjed ezt, akkor nyugodtan keresd máshol. Nem úgy lépnél félre, hogy otthon minden ok, aztán csak kalandozgatsz. Mondd el neki először, még egyszer, aztán ha nem változtat, nyugodtan lépj.
2022. nov. 29. 08:03
Ti tudjátok,,nem sok férfi megy pl. hormonszintet nézetni.
23. globus
2022. nov. 29. 07:53
Valami azt súgja, hogy ő sosem volt nagy lepedőakrobata. Nem most derült ki róla, csak betelt a pohár?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook