Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bakancslista - avagy ami nem maradhat ki az életemből!!! fórum

Bakancslista - avagy ami nem maradhat ki az életemből!!! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bakancslista - avagy ami nem maradhat ki az életemből!!!

1 2 3
72. grizus
2013. máj. 9. 18:43
Baromi hosszú bakancslistám van, felsorolhatatlan.
2013. máj. 9. 12:17

VALÓRA VÁLT A BAKANCSLISTÁM!!!!!!!!! ;)


Tegnap Eros Ramazzotti koncerten voltam. A hátsó kapun mehettünk be a menedzserével. 7rajongó és én. Láthattuk,hallhattuk hangpróba közben a zenészeket és ŐT!!!!!!!!

És természetesen az első sorban,középen voltunk a koncert közben. Fotózhattuk. A koncert közben lejött hozzánk. Olyan erővel szorítottam meg a kezét,hogy szerintem most is lila! :D

Egy életre szóló élmény volt az a délután és este.

2012. okt. 12. 18:52
A sok-sok komoly hozzászólás után most jutott eszembe, hogy mégis van listám:) Az, hogy mi mindent kell megcsinálnom itthon :) Borzasztóan örülök, ha pipálhatok, és ha nem felejtek le valamit a listáról
69. Enéh1 (válaszként erre: 68. - E76e8f01ad)
2012. okt. 10. 23:58
Köszönöm, ez így igaz ahogy leírtad :)
2012. okt. 10. 22:38
Gratulalok a bakancslistahoz mindenkinek,ez egy csodalatos dolog,es tenyleg tobbet er minden foldi jonal,mint penz ,hatalom, stb.Mert tudjatok ha vanak vagyaitok almaitok,az azt jelenti hogy belul nagyon egeszsegesek vagytok a lelketek.Es ha beleteszitek a sziveteket es a lelketeket,ebbe a kis bakancsba,akkor en ugy gondolom hogy minden kivansagotok es almotok beteljesul.Mert nincs hatalmasabb ero szamomra mint a szeretet.
67. e76e8f01ad (válaszként erre: 56. - N.diamond)
2012. okt. 10. 22:29
Bocsass meg,Livington a siraly..ez egy kony?
66. e76e8f01ad (válaszként erre: 61. - Nanaki)
2012. okt. 10. 22:27
Nagyon igaz .Gratulalok.NE ITELJ,Hogy NE ITELTESS.
65. 0hercegnő0 (válaszként erre: 64. - Enéh1)
2012. okt. 2. 06:26
Köszönöm:D
64. Enéh1 (válaszként erre: 64. - 0hercegnő0)
2012. okt. 1. 08:58
Gratulálok a babához! :)
2012. szept. 29. 13:37

bakancslista... hát addig nem halhatok meg míg legalább egyszer az életben nem szeretkezek egy jót.

a másik, hogy meg akarok mászni egy hegyet.

62. mese
2012. szept. 29. 13:35
az, hogy lefoggyak
61. Nanaki (válaszként erre: 59. - Titzi)
2012. szept. 29. 13:18

Ha az én válaszomra gondoltál, akkor sajna igazad van.

Nem így fogalmazódott meg bennem, de nem akartam senkit megbántani (veled ellentétben), ezért lett sablonos.

Írjam, ahogy gondoltam?

Ti fiatalok, akik még nem tapasztaltátok meg a halál közelségét (lásd a filmben a két öreg) felejtsétek el ezt a hangzatos bakancslistát.

Örüljetek, hogy rajtatok még tűsarkú, esetleg edző cipő van.

Aki átélte a halálközeli állapotot (én is hét óra leállított szívvel, aztán mélyaltatás és egy hét intenzíven) az tudja miről van szó.

Ne ítélj, h ne ítéltess. (ez is sablonos volt?)

60. grtm (válaszként erre: 56. - N.diamond)
2012. szept. 29. 09:08
Megpróbálom megszerezni.
59. titzi
2012. szept. 27. 18:44
óóó milyen sablonos dolgok vannak benne...de kár
58. Enéh1 (válaszként erre: 57. - Nanaki)
2012. szept. 25. 09:41
Köszönöm Nanaki! Jól estek a szavaid :)
57. Nanaki
2012. szept. 25. 08:45

Kedves Enéh és azok, akik előtt még elvileg ott az egész élet!

Nagyon szép álmaid vannak, kívánom, hogy mind teljesüljön.

Enissa-nak igaza van. A Ti életetekben ez a lista nem "bakancslista".

Ez az ÉLET listája. Célok, tervek, álmok.

Aztán, (mint a filmben) vannak emberek, akik éltek valahogy, (jól-rosszul) és rádöbbennek, hogy nincs tovább. Eszükbe jut, hogy mi maradt ki az életükből. Akkor ezt összeírják és igyekeznek mindent megvalósítani belőle. Ezek a pipák az életet jelentik a halálraítéltnek.

A Te pipád nagyon jó. Valamit elértél az életedben. AZ ÉLETEDBEN. Nem a halálod előtt.

Kívánom, hogy minden célotok valósuljon meg akkor, amikorra tervezitek és ne utólag legyen a bakancslistán.

56. n.diamond (válaszként erre: 55. - Grtm)
2012. szept. 24. 11:00

Nem tudom, ismered-e, Richard Bach Jonathan Livingston a sirály című művét. Pár éve bukkantam rá, mert Neil Diamond a kedvencem és a megfilmesített válltozathoz csodálatos zenét írt.

amit igazán mondani akarok, egyetértek veled, és borzasutóan sajnálom, hogy a átlagos életfeltételek megtermetésén túl, soesem volt valami igazi "nagy" célom, tervem, hobbim. Kicsit azért bővebb látókörű voltam, mint az "egyik napról a másikra élők",de Livingston a sirály ennél többet akart, repülni !!!, nem csak az élelemszerzését totyogni, repdesni.

55. grtm
2012. szept. 22. 15:14
Én úgy gondolom, hogy írnék is egy ilyet meg nem is. A probléma gyökere, hogy olyanokat kéne kitalálnom, ami csak tőlem függ, ilyen meg nem is tudom, hogy létezik-e. Van, akinek az az irreális elképzelése van, hogy minden az embertől, saját magától függ. Ha így közelítem meg a témát (és ezt sem lehet 100%-osan), akkor meg úgy gondolom, hogy a vágyam teljesítésének ára túl magas, tehát inkább nincs szükségem rá. Semmi kedvem szembesülni azzal, hogy mit nem lehet elérni. A másik oldala a dolgoknak, hogy ha az embernek nincsenek megvalósításra váró dolgai, akkor nem biztos, hogy az élete kimeríti az emberi minőséget. Tehát én úgy látom, hogy max. napról napra, kisebb dolgokat álmodni, reálisan. És ezek nem feltétlenül az élet habzsolásáról szólnak, hanem értékekről.
2012. szept. 21. 16:25

Gratula mindenkinenk akinek van listája és küzd is érte, hogy pipáljon.:)

Én hatvan éves vagyok,sajnos sosem voltak különleges kívánságaim, ma már csak elérhetetlen álmaim vannak, amire nem is gondolok komolyan.

Ami igazán foglalkoztat az, amit nem szeretnék hátralévő életemben. Ilyen is van.

53. Enéh1 (válaszként erre: 52. - Zuzóka)
2012. szept. 20. 14:48
az egyikhez már nagoyn közel vagyok! :) alig várom, hogy pipáljak, már hegyezem a ceruzámat rá! :)
52. Zuzóka (válaszként erre: 51. - Enéh1)
2012. szept. 20. 14:33
így van, tenni kell azért, hogy az álmaink valóra váljanak. Minden napunkat kicsit úgy kell formálni, hogy afelé vigyen az utunk, amit szeretnénk. Bármennyire is álomszerűnek és elérhetetlennek tűnik valami, mindig úgy kell hozzá állni, hogy nem az a kérdés, hogy valóra tudjuk-e váltani, hanem az a kérdés, hogy mikor?
51. Enéh1 (válaszként erre: 50. - Zuzóka)
2012. szept. 20. 13:55
Örülök, hogy sikerült elég sok mindent kipipálnotok! Igen, igazad van, hogy az is előrébb visz ha leírod! Megtettem és törekszem mindenre, hogy elérjem őket, mármint a céljaimat!
2012. szept. 20. 13:46

Nekem van listám, sőt közös listánk van a férjemmel. Még régen írtuk évekkel ezelőtt, amikor még házasok sem voltunk. Nemrégen bukkantunk rá véletlenül, már el is felejtettük, gyorsan ki is pipáltuk azokat a dolgokat amik sikerültek. A házasságot is ráírtuk:) Azóta kincsként őrizzük.

Szerintem jó dolog, ha az ember összeszedi, hogy mit vár az élettől, mi az amit el szeretne érni, azt gondolom már az is egy lépéssel közelebb visz ha leírod:)

49. Enéh1 (válaszként erre: 47. - 9b10f3d7ff)
2012. szept. 19. 18:24

Szia! nem sértődtem meg :)

Te legalább normálisan írtad le a véleményedet! Köszönöm

2012. szept. 19. 17:17

Az én bakancslistámon olyan is van,amit szerintem Magyarországon nem sokan írtak.....:


Eros Ramazzotti koncert Milánóban,utána egy találka az éttermében!!!! :))))))

2012. szept. 19. 13:36

Szerintem az emberek többségének van listája, csak azt álmoknak hívjuk. Én legalábbis annak nevezem.Ha nem lennének céljaink, vágyaink, álmaink, akkor mondhatni, nem is lennének emberi tulajdonságaink. Az életben az elérendő vágyak,álmok hajtanak. Maga a bakancslista nekem kicsit morbid, nem is hallottam addig ezt a kifejezést,amíg a film be nem robbant. Nekem tetszett,hiszen az életről szól. Ez a film, hogy ilyen sikeres lett, a két nagyszerű főszereplőnek is köszönhető. Részben szomorú, részben vidám. Mindenesetre tanulságos, hogy addig éljünk, amíg lehet. Sajnos nem mindenkinek adatik meg, hogy valóra váltsa vágyait, hiszen a filmben is, az autószerelő a büdös életben nem tudta volna kipipálni a listáját, ha nem jelenik meg mellette a milliárdos Edward Cole,melyet Jack Nicholson alakított.

Kedves Enéh1, ne sértődj meg, nem bántóan írtam, hogy nekem ez nem egy cikk, de ez a véleményem, másoknak más.

Kívánom, hogy ha majd egyszer SOKÁRA elgondolkodsz mi lett kipipálva a listádon, többségben lesz, amire azt mondhatod, teljesült az életed során :)

46. Trinitas (válaszként erre: 41. - Enéh1)
2012. szept. 19. 13:17
Köszi, neked is a továbbiakhoz! :)
45. Trinitas (válaszként erre: 42. - Herzi)
2012. szept. 19. 13:16
azta... azért vagyok olyan kreatív, hogy nem fogom neki a bakancslista címet adni.. már bocs.. :D
44. 74f8c12b8e (válaszként erre: 42. - Herzi)
2012. szept. 19. 13:02
:D hátha papírra írta,otthon? tudod,mint a régi szép időkben,kézzel
43. 00301065a7 (válaszként erre: 19. - Enéh1)
2012. szept. 19. 12:57
Azért a cikkek közé olyat illik beküldeni, ami legalább formailag hajaz valamennyire arra. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook