Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Hiába fogyókúrázom, nem fogyok egy dekát sem" fórum

"Hiába fogyókúrázom, nem fogyok egy dekát sem" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. máj. 11. 12:31
Eléggé tipikus mindenki ezekkel próbálkozik! Káposzta levest sosem értettem hogy miben hatásos! A legnagyobb hülyeség a nem evés! Sokkal több fog visszajönni rád. Semmi alapja sincs. Ami szerintem hatásos lehet az a sport.
2009. máj. 11. 12:28
káposztaleves kúra, léböjt kúra, próbálkoztam a 90napossal is, de már 20. körül hülyét kaptam...az Attkins-diétával is.. aztán az egyik pletyka magazinban közölnek rendszeresen "tuti" diétákat, amik jók is, de nem fogyok tőlük eleget. eddig a nem evés volt a leghatásosabb, de az meg kikészíti a szervezetemet.. ahogy a káposztaleves is anno..:S
137. 21a53bba0a (válaszként erre: 136. - 48c53cef04)
2009. máj. 11. 11:44
Mikkel próbálkoztál eddig lehet hogy a módszer nem volt eléggé hatásos!
2009. máj. 11. 10:45
sajnos ebben a cipőben járok én is és egyre elkeseredettebb vagyok...:(
135. jelena (válaszként erre: 131. - Sára13)
2009. márc. 18. 17:39
szia séra13:) mond neked valamit az akupunktura? a kopogtatás nem tudom mit jelent:(
134. 769918d4ef (válaszként erre: 109. - Tixtina)
2009. febr. 17. 20:52
...hat...az ilyen gyors -fogyasnak ,gyors hizas a vege...en ugy tudom egy het alatt az egyeszseges fogyas fel kg,s az nem is jon olyan hamar vissza mert a szervezet alkalmazkodik...szerintem lassits a tempon hogy ha nem akarod ugy visszajojjon az egesz mint a bumerang...kar a gozert.
133. 769918d4ef (válaszként erre: 121. - Timcsa73)
2009. febr. 17. 20:41
...hat en is igy vagyok...2 eves fiam van,es ha vegre nekifogok tornaszni,mindig vmi kozbejon(akkor ehes,szomjas ,stb...)es ha sikerul is,ugy kimerulok utana hogy el tudnek aludni ulve is...Na es a kaja...nem konnyu ugy fogyozni hogy kozbe a ferjemnek es a fiamnak keszitem a finom kajat,edesseget...Ezert en is sokszor jarok ugy hogy 1 nap betartom a "szabalyokat"de masnap mar annal jobban nem kapom a helyem es sokszor olyan eteleket is megennek mar kinomban,amiket egyebkent nem nagyon szeretek.Hat ez van...nekunk kismamaknak a legnehezebb a fogyozas.
132. qwertyx (válaszként erre: 131. - Sára13)
2009. febr. 17. 10:58
szia! mesélnél erről bővebben?
131. Sára13
2009. febr. 17. 10:45
Sziasztok! Én is már sok mindent kipróbáltam, de mindig többet híztam vissza, mint amit leadtam. Mi most egy teljesen új fogyókúrás módszert tesztelünk, ami a meridián pontok kopogtatásából áll. Nekem már elindult a fogyás és ami főleg csoda, hogy elmulasztottam az édesség függőségem.
2009. jan. 19. 16:43

Sziasztok!

Próbálta már valaki közületek a Metabolt Forte tablettát? Aki hozzá tud szólni, kérem jelezzen.

előre is köszönöm

129. varbóc
2008. nov. 2. 06:12
Saját tapasztalatom, hogy a vacsorát délután 5 óra körülre tervezve - és igen szerény szénhidrát, zsir bevitelével - jól előkészíthető a tervezett fogyókúra.
2008. okt. 7. 13:28
Én is nagy elhatározásra jutottam, teljes életmódváltást tervezek, semmi cukor, semmi zsír, csak egészséges CH, sok mozgás (ami eddig is meg volt) és 17 óra után én sem eszem... a másik "titok" az almaecet, akinek nem bírja a gyomra tökéletes az almaecet kapszula is. Persze önmagában egyik sem hatásos:)
127. qwertyx
2008. szept. 9. 17:22

szerintem úgy értette, hogy este 5 után semmit

ezt sokan ajánlják, ehhez még fény sem kell :)

126. csera (válaszként erre: 124. - 4b52a4bfd1)
2008. szept. 7. 19:45
Az mit jelent, hogy semmit sem eszel? Tényleg semmit, vagy csodaszert nem? Ma már olvastam egy lánytól, hogy ha lesz kedve eszik, ha nem akkor levegővel és napfénnyel táplálkozik! Remélem nem követed?
2008. szept. 7. 18:17
100-at akartam írni:)
2008. szept. 7. 18:17
Én 5 után semmit sem eszem! Heti 7 óra intenzív mozgás( foci edzés, tesi óra, futás)! Napi 10 felülés! Remélem beválik!
2008. júl. 18. 13:50
Nem találok a neten vmi jó kis fogyós tábort/nyaralást felnőtteknek!DE van ötletem!! Mi lenne, ha páran keresnénk valami jó kis nyugis helyet, sportolási lehetőséggel, és valami fogyókúrás ételszállítóval hozatnánk az ételt.Hopp és már fogytunk is: tapasztalatok cseréje, bármi, ami adódik a szituációból. Ha valakinek van ehhez kedve, írjon! kisokos@freemail.hu
122. ewus
2008. jún. 24. 17:07
Én többször is nekivágtam már a diétázásnak de a legutóbbi kísérletem valóban hozott eredményeket. -6 kilótól szabadultam meg így 2 hét alatt. A neten találtam a 13 nap alatt 8 kiló minusz című cikket és nem éppen a legkönnyebb utat ígéri , mert a megadott kajákat és azok sorrendjét pontosan követni kell, de én az anyagcsere átalakításán alapuló módszert kerestem és nekem ez végre bejött.
121. timcsa73 (válaszként erre: 1. - Kimy)
2008. jún. 2. 19:59

stia kimy

én ugyan így vagyok.Próbáltam kevesebbet többszőr,reggelit kihagytam,vagy este 6 után nem ettem,de semmi.2 kiló föl le ugrál.egyik nap nem kivánom a kaját másiknap ki tudnám enni a konyhát.sósra édes,édesre savanyú mindegy csak kaja legyen.kész vagyok.Igaz 4 hónapja szültem,már nam szoptatok és össze vissza betegszem meg.Lehet hogy hormonzavar.Tornászni nincs energiám 2 gyerek mellett.este alig várom hogy elaludjanak.

120. tixtina
2008. máj. 26. 11:08

Nos a 400 kalória csak az első pár napban volt esedékes.

Könnyű munkát végző felnőtt szervezetnek elegendő a napi 800-1000 kalória.

Nálam egyébként pont a túlzott fehérjebevitel okozott most problémát.

Fájnak az izületeim,ugyanis sok húst ettem az elmúlt hetekben.Meg kell reformálnom az étkezésem.

Nem igazán értem az ATKINS diétát követőket.

A sok fehérjebevitel mérgező.

Szénhidrátokat igyekszem mellőzni,esetleg gyümölcsöt eszem./alma,eper,ribizli,g.dinnye/

119. s.irma
2008. máj. 26. 09:17

Az nagy baj. Ha nem eszel semmi fehérjét a szervezeted lebontja a sajátját. És akkor marad a lötyi zsír. Azaz még sokkal rosszabb lesz a helyzeted. 400 kalóriával nem lehet fogyni. Teljesen tönkre teszed magad. Naponta minimum 5 ször kell enni csak nem sokat és minőségi ételeket.

Fontos, hogy fehérje, szénhidrát és zsírok is legyenek benne. Zöldség gyümölcs is nélkülözhetetlen.

A fogyókúra időtartama alatt vitaminokat is kell szedni. Sok folyadékot inni. Nem cukrozott leveket. És mozogni is kell.

Nem feltétlenül edző termi mozgás. Lehet lépcsőzni gyalogolni, biciklizni kertészkedni úszni.

Ha ezeket betarod és nem extrém súlyfelesleged van akkor két három hét után biztosan elkezdesz fogyni.

118. Margitt (válaszként erre: 109. - Tixtina)
2008. ápr. 26. 15:23
Én a helyedben hagynám a fenébe ezt a diétát. Nagyon veszélyes, napi 400 kalória az SEMMI. A tested izmot és vizet bont le, nem zsírt! Egy nőnek a napi 1000-1200 kcal a MINIMUM!!!
117. Margitt (válaszként erre: 115. - Réka21)
2008. ápr. 26. 15:21

Nikkei-nek igaza van, a zsír és az izom két teljesen különböző testszövet, az egyik nem megy át a másikba, ez hülyeség. És az 5 kg plusz nem izom, az is biztos.

Viszont: az ilyen jellegű súlyingadozás, főleg a diéta vagy az új mozgásprogram elején, nagyon gyakori. Főleg nőknél, az anyagcsere kicsit össze van zavarodva, az izmok több glikogént tárolhatnak, lehet, hogy több vizet tart vissza a szervezeted mint általában (nőknél különösen nagy probléma).

A mérleg mindig csal, nem csak azt mutatja, mennyi zsír-izom van rajtad, hanem minden mást is.

NE ADD FEL! Ha élvezed az órákat, járj tovább. De nem ártana az étrendedet átgondolni, mert heti 3 óra aerobic nem fog lefogyasztani, ha mellette nem eszel mást/kevesebbet mint eddig.

116. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 115. - Réka21)
2008. ápr. 26. 14:34

A zsír soha nem alakul izommá, ez badarság:))(az edző az ecserin vette a papírját?:))

Azért azt te sem gondolod komolyan, hogy 68 kilósan elkezdtél aerobikozni és hipp hopp, feljött 5 kg izom:)))Ennyi tiszta izomtömeg több éves, kemény SÚLYZÓS edzéssel jön fel egy FÉRFIRA (mert benne sokkal több a tesztó)

Azért híztál mert rosszul diétázol.

A fogyasztás alapja nem az edzés, hanem a diéta.(persze edzeni is kell, de önmagában kevés)

A feleségem heti 3 erobik és 1 spinning edzésre jár, 176 cm 56 kg. Azért csak jó az aerobik, ha jól csinálja az ember:)

115. Réka21
2008. ápr. 25. 15:59
Sajnos rajtam a sport nem segit valahogy úgy látom.3 hónapig jártam aerobikra hetente 3x 68kgról szerettem volna lefogyni 65re.Most 73kiló vagyok ami ugy elkeserit hogy az valami hihetetlen.Megkérdeztem az edzőt aki aztmondta mindent jól csinálok csak a zsir izommá alakul át ami nehezebb.Nah jó de én csinosodni szeretnék.Úgyhogy marad az eddig is jól bevált futás és igyekszem nagyon keveset enni legalábbis 6 után semmit,sokat iszom is majd.Nagy bánat ez ennyi energiát beleöltem és semmi haszna se volt szinte pedig imádtam az edzéseket de ha a mérlegre állok sirnék legszivesebben.Tavaly nyáron ugy sikerült lefogynom 65kgra hogy nagyon keveset ettem és minden nap pilates tornát csináltam 40percet.Sajnos erre külföldön volt lehetőségem.Ha valaki tud jó pilates dvd-t ossza meg velem légyszives.Szurkolok mindenkinek a fogyásban....
114. Gombócartúr27 (válaszként erre: 113. - Qwertyx)
2008. ápr. 11. 14:10
Semmi közöm hozzá, hogy ki kinek mit válaszol, de mindenkinek a maga baja a legnagyobb. Én meg tudom érteni, hogy ki van akadva a 3-4 kilótól, neki az a sok, nekünk meg a 10-20kg, így szülés után pláne...3-4kg-t akár 2-3-4 hét alatt is biztonsággal leadhatsz. 15 óra után ne egyél semmit csak valami diétásat, pl. diétás joghurt, zsírmentes zölileves, stb...Sok sikert a 3-4kg leadásához és a 20kg leadásához is, amiből egyébként könnyebben leadnád a felét mert van miből, neki viszont az a 3-4kg lehet hogy tényleg nehezebben olvad...
113. qwertyx (válaszként erre: 96. - Mosolykja)
2008. márc. 12. 17:21

tényleg 3-4 kg miatt vagy ennyire nekibúsulva?? ne haragudj, de szerintem ez túlzás...

nekem kb 20-at kéne leadnom

2008. febr. 13. 07:46
Ügyes vagy! Sok kitartást kívánok!
111. tixtina (válaszként erre: 110. - 27525d0da6)
2008. febr. 12. 12:32

Már 15 éve is végigcsináltam.Akkor 3 hónap alatt 20 kiló ment le.Tartottam 10 éven keresztül,csak terhességeim alatt híztam vissza.Akkor tetemesen.

Egyébként elmondanám,hogy 5-6 ezer kalóriányi mennyiséget fogyasztottam az elmúlt hónapokban,depresszió végett.

Most életmódot is váltottam,elkezdtem újra mozogni.

Ha odafigyel az ember,és a lelki harmónia is megvan,nem hízik vissza.

110. 27525d0da6 (válaszként erre: 109. - Tixtina)
2008. febr. 11. 09:50
Nem hangzik túl jól! Csak nehogy a dupláját szedd vissza,ha abbahagyod! Hiszen a szervezeted éhezik!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook