Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Herevizsgálatot az urológián végeznek? fórum

Herevizsgálatot az urológián végeznek? (tudásbázis kérdés)


13. a9986bef96 (válaszként erre: 12. - Db4f1eff6b)
2010. aug. 1. 21:44

Jajj,dehogy dolgozok!Isten mentsen meg attól...Jajj nekem!Dehogyis!

Dehogyis nem az igazat,hát még írtam is,hogy igaza van kendnek!Hát tetszik tudni az igaza mellé biggyesztett érv az,ami nagyon nem vált ínyemre,de tudja mit?Abban is igaza van!

Na az jó,ha nem mérgeskedik rám.

12. db4f1eff6b (válaszként erre: 11. - A9986bef96)
2010. aug. 1. 21:41
Azt nem tudhattam, hogy urológián dolgozik, de miért dühös rám? Talán nem igazat írtam? Egyébként nem vagyok ideges.
11. a9986bef96 (válaszként erre: 8. - Db4f1eff6b)
2010. aug. 1. 21:29

Hej,de ideges tetszik kend lenni!Akkor én majd ottan hagyom a férfi nőgyógyászom,mert férfi!

Csak stílusosan a Nők Lapja Caféból:

[link]

Itten meg tetszik kend látni,hogy mit írnak az életkorról,sajnálatos kivételek mindig akadnak persze:

[link]


Persze igaza vagyon kendnek abban,hogy nekem nem volt és nem is lesz ilyenben részem!De ha elijesztgetjük szegényt,amikor nem is biztos hogy rutinszerűen leszűrik,akkor az miért jó?Ez nem fért bele asszonyi elmémbe csupán.

2010. aug. 1. 21:18
Köszönöm a válaszokat.
9. 29b57a8dfe (válaszként erre: 8. - Db4f1eff6b)
2010. aug. 1. 13:12

Ez így igaz....én 18 éves koromban éreztem először azt a kellemetlen fájdalmat....pech hogy ilyen korán meglátogatott a prosztata problémája!

Nem kívánom senkinek.....a közösülések utáni szinte kibírhatatlan fájdalmat(gyógyszerrel karban tartható),pedig vigyázok hogy hidegre ne üljek,hideg vízben ne ússzak.....

Annak ellenére hogy semmi elváltozás sincs...

Ezért tisztelt hozzászóló...addig örülj amíg nem kóstolsz ebbe bele....

A férfiaknak is vannak kellemetlenségeket,fájdalmakat okozó problémái....csak van aki eltitkolja....mert olyan önhitt ,egocentrikus férfi...de Ő sem fogja megúszni...Bár kívánom ne legyen szerencséje ezekhez a gondokhoz....

2010. aug. 1. 11:52
Egy nő nem tudhatja, hogy milyen vizsgálatokat végeznek ott. Vannak olyan vizsgálatok, amit rutinszerűen el kell végeznie az orvosnak, és ez a beteg érdeke is! Nem fog férjuram belehalni a vizsgálatba! Ó, lehet, hogy a gyerekről van szó? Akkor sincs gond. Egyébként egy erős fiatalembernek is lehetnek prosztata gondjai. Maga szerint nem?
2010. aug. 1. 09:25
Szegényt itt ijesztgetitek...Hát maradjunk annyiban,hogy a szűrés életkorhoz kötött,egy erős fiatalembert nem fognak "elkapni"...:)
2010. aug. 1. 06:33
Igen.
2010. aug. 1. 06:02
Én már voltam ilyen vizsgálaton, megtapizta, aztán vékony gumikesztyűt húzott és kicsit előre kellett hajolnom, aztán benyúlt és szintén tapogatózott. Egyáltalán nem fájdalmas, még mindig jobb, mintha felvágnák az embert. Megj.: lehetőleg WC-használat után menjen a vizsgálatra. Nem térek ki rá, hogy miért.
4. 29b57a8dfe (válaszként erre: 1. - Pöttyi)
2010. júl. 31. 21:37

Igen!

De akárkidről is van szó...van egy rossz hírem,az urológiai vizsgálat egy prosztata vizsgálatot is magával szokott hozni....

Ami nem kellemes!

Ha bármi elváltozás van,aránylag jól elkülönülő szervről beszélünk..az eltávolítás után ,semmi gond a felépüléssel..

2010. júl. 31. 21:34
Bingo!:)
2010. júl. 31. 21:33
Azért kérdezem mert párom heréjén felfedeztünk egy csomót és meg szeretnénk nézetni minél hamarabb.
2010. júl. 31. 21:33
Herevizsgálatot az urológián végeznek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook