Hennafestés (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

12. kedike
2008. júl. 27. 00:26
Lehet kapni sablonokat is, azzal könnyebb megcsinálni. Bár én magamnak biztos nem tudnám, kell valaki más hozzá.
2008. máj. 25. 19:35
sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy garantáltan sikerül az életem első henna festése, vagy legyen egy "próbabám"? köszi:)
10. Lipiani (válaszként erre: 9. - Kati2)
2007. dec. 5. 18:48
Biztosan nem tudom,de szerintem igen.Kozmetikusokat kéne megkérdezni :)
2007. dec. 5. 08:44

Sziasztok!

Ha valaki hennafestéssel szeretne foglalkozni, akkor ahhoz el kell végezni valamilyen tanfolyamot? Kell hozzá engedély? Nem tudjátok véletlenül???

2007. dec. 2. 20:38

Sziasztok.

Nekem 3 éve csináltak hennát(fehéret) az esküvőmre és gyönyörű volt.Jó lenne megint csinálni,de nekem nincs hozzá kézügyességem,meg azt sem tudom milyen alapanyagot kell venni hozzá.Lehet megint csináltatok inkább szakemberrel.

2007. okt. 19. 09:27

Sziasztok

Én is szeretnék hennával festeni, vettem is a hobby boltban kikevert festéket. Aztán gyereknapra hívtunk egy sajt aki profin csinálja hobby-ból, ő hozta a kikevert festéket és ennek egész más volt az állaga a színe egyszóval a minősége. Mondanom se kell, hogy nem árulta el miért. Persze drágább volt mint a hobby boltba. A festéket kellet kifizetni 5000-ft volt a munkája felajánlás volt. Délelőtt 10-től este 7-ig festett kb50-60 mintát, nagyon szépeket.

6. Hoxa
2006. márc. 24. 12:29

Végszükség esetén, ha sehol sem találsz, a www.henna.hu oldalról postán is tudsz rendelni. Sajna nyilván megterhelik a postaköltséggel a dolgokat.


800Ft az előre megkevert paszta.

De vannak egész készletek is, érdemes megnézni.

2006. márc. 24. 09:00
Köszönöm a segitséget /én Makóhoz és szegedhez lakom közel/,de azért jó érzés,hogy vannak akik segiteni akarnak a másiknak.Köszike
4. Hoxa (válaszként erre: 2. - Angyalszemek)
2006. márc. 23. 18:18

Sziasztok!

Hobbi boltokban is lehet kapni, meg a művészellátós boltokban. Láttam kész pasztát is és port is.

Hoxa

3. Aranyalma (válaszként erre: 2. - Angyalszemek)
2006. márc. 23. 10:32

Szia!


Ha Budapesten jársz, a Déli pályaudavaron az aluljáróban van egy bolt, afrikai cuccokat árulnak és ott van henna.


De a teszvesz.hu-n is árulnak. Írd be a keresőbe, hogy henna, és akkor kiírja. Ha nincs, akkor előbb-utóbb biztos tesznek fel. :)


Találtam egy olyat is, hogy henna.lap.hu, itt is vannak telefonszámok, ahol lehet rendelni.


Ha a hajadat szeretnéd vele színezni, akkor meleg vízzel kell higítani.


Én tetoválásnál eddig mindig már kész krémpasztával dolgoztam.


Hát ennyit tudtam segíteni. :)

2006. márc. 23. 09:45
Ha valaki tud segiteni irja meg hol lehet kapni hennaport és mivel kell higitani?
1. Hoxa
2005. dec. 2. 13:55
A hennafestést már 5000 éve használják a Délkelet-Ázsiában, Észak-Afriká-ban, és Indiában. Manapság egyre népszerűbb Európában és Amerikában is, számos híresség jelenik meg nyilvánosan hennafestéssel a testén.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook