Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Helyettem senki más nem fog lefogyni! fórum

Helyettem senki más nem fog lefogyni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
295. panini (válaszként erre: 273. - G_eszter)
2011. okt. 26. 08:05
gratulálok, ügyes vagy :)
294. 5e48d37001 (válaszként erre: 273. - G_eszter)
2011. okt. 26. 08:00

Nahát véletlenül privátba küldtem el,pedig ide akartam íni. Amatőr vagyok:-)

Ezt:

Nagyon ügyes vagy,gratulálok!

..hát igen irigy emberek megjegyzéséről én is tudnák regényt írn.

De csak egyet emelnék ki,"barátnő" az utcán megkérdezte,te jó ég mi történt veled,úgy össze vagy esve!Jelzem ez a barátnő 3XL-es méret.Vagy volt a másik,aki állandóan kondi terembe járt bérlete volt futott,lenézte ,hogy otthon tornázok,meg kinevetett,hogy Rékára meg Norbira.

Na a helyzet úgy állt,hogy mégis én lettem 48kg nulla forint befektetéssel és nem ő.

Ez még csak a töredéke amit kaptam az irigy nőktől.

293. g_eszter (válaszként erre: 287. - LauraJones)
2011. okt. 26. 07:55

Köszönöm. Ezt szeretném hosszútávon csinálni. De még mindig tanulás fázis van. De már határozottan jobb, mint mondjuk fél éve.


Azt nem mondtam, hogy közben kalóriákat számoltam/számolok (mostanság legtöbbször csak nagyjából), hogy 1200-1500 között egyek kb. Persze volt néha zabálós napom, amikor volt az 1800-1900 is :S

292. LauraJones (válaszként erre: 290. - G_eszter)
2011. okt. 26. 07:54
:)
2011. okt. 26. 07:54

Naponta ingadozik a súlyunk, attól is függően, hogy mikor mész wc-re :) Ez gondolom senkinek nem újdonság. :D

Ezért nem is ideális hetente többször mérlegre állni, mert egyik nap ezt méred, másik nap azt, és mellette Te megtettél mindent. De a mérleg mégis többet mutat mondjuk, mint előző nap. Épp csak mondjuk, nem voltál reggel wc-n... :)

A jó fogyás az, ha heti fél-1 kilót fogyunk. Az napi 10 deka max.

Ennyit igazán nem lehet észre sem venni.

290. g_eszter (válaszként erre: 284. - Cee1358d4a)
2011. okt. 26. 07:52
Én azért vettem a mérleget pár hónapja, hogy használjam. Így nem hagyhatom magára napokra, foglalkoznom kell vele :D
289. LauraJones (válaszként erre: 284. - Cee1358d4a)
2011. okt. 26. 07:51

Szia!

A napi többszöri mérlegelés azért nem jó, mert amikor már van benned valami kaja, lötyi, bármi, akkor már nem azt látod, amihez normálisan tudnál viszonyítani. a mérlegelésnek pont az a lényege, hogy minidg ugyanabban az időben tedd. Pl reggeli pisi után. Vagy este 9 órakor 2 órával az esti fürdés után.

288. 5e48d37001 (válaszként erre: 270. - Panini)
2011. okt. 26. 07:51

Minden reggel ,tejesKV előtt és WC után:D

Muszáj,mert ez is befolyásolja,hogy mit tornázzak.

Ha ügyes kislány vagyok és a mérleg mínuszban akkor elég csak Réka vagy Czanik,de ha plusz akkor muszáj keményebbet csinálni.

Egyszer próbáltam,hogy 2 hétig nem állta rá,nekem az úgy nem jött be.

287. LauraJones (válaszként erre: 273. - G_eszter)
2011. okt. 26. 07:48

fúú, nagyon jól hangzik, amit követsz!

egy igazán egészséges (lelkileg is) emberke lehetsz :)

286. LauraJones (válaszként erre: 270. - Panini)
2011. okt. 26. 07:46

én heti egyszer mérlegelek kivéve amikor nem bírom megállni, de akkor előbb utóbb eljön az, hogy nem mutat kevesebbet a tegnapitól, és már attól lelombozósom, és akkor kb kibírom egy hétig :)

ma is eljutottam ide, ráálltam, és kicsivel még többet is mutatott mint tegnap, pedig mindent megtettem a fogyi érdekében.

tudom, hogy nem az én hibám az eredmény, ezért inkább nem állok mérlegre :(

285. LauraJones (válaszként erre: 264. - Cff1bda72b)
2011. okt. 26. 07:44

ilyen esetben szerintem ne próbálkozz a tornával

röntgenre vagy ct-re vagy akármire még sosem küldtek el? vagy egy reumatológushoz???

284. cee1358d4a (válaszként erre: 270. - Panini)
2011. okt. 26. 01:44
Én is minden nap mérlegre állok, sőt néha egy nap többször is XD Például reggel és este is. Tudom, hülyeség, én is át szeretnék térni a heti mérlegelésre, de annyira kiváncsi vagyok, és nem nyugszom, amíg nem látom a napi eredményt. :D
283. g_eszter (válaszként erre: 282. - Cff1bda72b)
2011. okt. 25. 23:27

Hajrá! :)


Megyek aludni, holnap még olvasgatom ezt a fórumot :)

Jó éjt!

282. cff1bda72b (válaszként erre: 280. - G_eszter)
2011. okt. 25. 23:06

Igaz!:)


Hát, én pár napja kezdtem csak a fogyit, mert az elmúlt egy-két hónapban 12 kilót híztam sajnos, és ezt szeretném leadni, mert ezt már kicsit sokallom és zavar. Azt a súlyt szeretném visszanyerni, ami előtte volt, tehát kb. 10 kilót szeretnék leadni. Eddig még nem sok sikerrel jártam, még várom, hogy beinduljon.

281. cff1bda72b (válaszként erre: 279. - G_eszter)
2011. okt. 25. 23:04

Köszönöm.:)

Hát igen, az se túl gyors a hét kilóhoz képest, de nem is az a fontos szerintem, hanem a tartósság. Mondjuk ha valaki nagyon nem érzi már jól magát a bőrében, akkor nyilván gyorsabban szeretne fogyni, nekem azért ilyen gondom nincs.


Én se tudnék konkrét diétát tartani, főleg, hogy soha életemben nem fogyókúráztam, nem vagyok az a típus. Most azzal próbálok ügyeskedni, hogy szénhidrátot és cukrot elhagyok. Sok zöldség és gyümölcs, este pedig próbálok már nem enni. Ez ma sajnos nem sikerült. :D De amúgy napi ötször eszem keveset és kb. 4 vagy annál több liter folyadékot is megiszom.

280. g_eszter (válaszként erre: 278. - Cff1bda72b)
2011. okt. 25. 23:01

Különben meg az a fontos, hogy az ember jól érezze magát a bőrében, nem? :)


Te honnan indultál, mikor kezdtél fogyni és hogy állsz a fogyással?

279. g_eszter (válaszként erre: 278. - Cff1bda72b)
2011. okt. 25. 23:00

Megnéztem közben a képeidet is. Aranyos kisbaba.

Végülis, ha ráálltál az útra, onnan megy majd lassan. Csak nem kell feladni :) Tíz kiló leadás szempontjából nem vészesen sok.


Én sem fogytam gyorsan, mert kb 5-6 hónap alatt fogytam le a kb 7 kg-mat. De közben tényleg mindent ettem. Ezért se szeretem a mindenféle diétát, mert én nem tudnám tartani, hogy pl én mindenképp egyek húst ebédre is meg vacsorára is, mert annyira azért nem szeretem. Heti mondjuk 2-3-szor megeszem, de annyi. Meg ha egy nap eszem, mondjuk felvágottat, megvolt a hús.

Szóval, én aztán mindent ettem. Néha össze-vissza, de határozottan alakulóban van a dolog :)

278. cff1bda72b (válaszként erre: 276. - G_eszter)
2011. okt. 25. 22:54
Hát nekem tulajdonképpen annyi a célom, hogy kb. egy tízest szeretnék leadni. Nem baj ha lassan, ráérek.:) Most itthon vagyok a 8 hónapos csöppségemmel, még szoptatom, úgyhogy nem szeretnék semmi drasztikusat csinálni. Sosem voltam vékony, mindig duci csajszi voltam, amivel nincs is bajom. Mindig jól éreztem magam a bőrömben, szerettem a testem és tulajdonképpen most is csak ez a tíz kiló zavar.
277. cff1bda72b (válaszként erre: 276. - G_eszter)
2011. okt. 25. 22:52
Elolvastam, persze. Az ruhaméretben is szép változás akkor, mondjuk nagyobb is talán, mint kg-ban, de úgyis a centi a lényeg, ami látszik.:)
276. g_eszter (válaszként erre: 275. - Cff1bda72b)
2011. okt. 25. 22:47

Szóval sikerült elolvasni a hosszú monológomat :D

Köszönöm szépen.

Igazából én nagyon örülök ennek is, de még nem tökéletes.

Mivel a kg-ok nem mindig mérvadók, leírom, hogy 59 kg-osan 38-as ruhákat hordtam, most 34-es. Sosem hittem volna, hogy egyszer ilyen is lesz.


Mindjárt visszaolvasom, hogy te mit írtál magadról :)

275. cff1bda72b (válaszként erre: 273. - G_eszter)
2011. okt. 25. 22:45
Szia! Ügyes vagy, csak gratulálni tudok neked! Igazad van, nem kell sietni. Nekem mondjuk többet kéne leadnom, mint neked, de én is úgy vagyok vele, hogy inkább lassan, de biztosan. Nem hiányzik, hogy aztán egyből vissza is jöjjön. Csak így tovább, ügyi vagy!:)
274. g_eszter (válaszként erre: 270. - Panini)
2011. okt. 25. 22:40

Én is minden nap. De csak ellenőrzés végett. Nem pánikolok sem pár plusz dekától, sem a stagnálástól :)

Én így jobban tudom követni a napjaimat.

2011. okt. 25. 22:40

Félig sikerült elolvasni a fórumot, következő fele holnapra marad.

Bemutatkozom én is.


Először is üdv nektek!

Én 160 cm magas vagyok, jelenleg 51,4 kg.

A nagy "kattanás" Húsvét körül volt. Akkoriban 59 kg körül voltam.

Előtte is szerettem volna fogyni, de azt mindig csak úgy próbáltam, hogy ugyanúgy ettem, de sportoltam. Nem kell mondjam, gondolom, hogy nem volt sok látszata, max pár - cm a formálódástól.

Húsvét táján jöttem rá arra, hogy az egészségem a legfontosabb. Rájöttem, hogy ideje egészségesebben táplálkozni. Olvasgattam a neten mindenfélét. Fogyókúrázni igazából sosem fogyókúráztam, tehát minden ilyesmi kizárva. Olvasgattam sokat a tápanyagokról, miben mi van.

A fogyásom lényegében egy nagyon is kívánt mellékhatás. Nyáron tornázgattam, eljártam szaladni (nem rendszeresen), mostanság meg lényegében egyáltalán nem. Futni mennék szívesen, de nem olyan az idő, ráadásul beteg is vagyok most.

Én lényegében a cukor és a liszt nagy részét iktattam ki az életemből. Igyekszem minél többet megtudni arról, hogy mi is az egészségesebb, még mindig tanulom, hogy mi is a jó.

Azonkívül igyekszem több zöldséget-gyümölcsöt enni. Vacsorára kevésbé szénhidrátdús ételt enni.

Eddig mentek a kg-ok gyorsabban, s tartom is a tömegem, aminem örülök.

Jelenleg kb 2 hetente fogyok pár tíz dekát, de az tökéletesen megfelel jelenleg. Leadhatnám gyorsan a rajtam maradt 1-2 kg-t, de nincs hova siessek már.

Mióta elkezdtem egészségesebben enni a fogyáson kívül több pozitív változás is történt, aminek nagyon örülök.


Minden reggel mérlegelek. Nem azért, mert kétségbe esem a + dkg-októl, hanem azért, mert úgy jobban tudom követni, hogy az aznapi étrend mit váltott ki. Ettem már pizzát is, nem változott másnapra a tömegem.

Egyre jobban megy a mértékletesség, ami régen nagyon nem volt elmondható.

Örülök az eddigi pozítiv változásaimnak.


Nagyon tetszett az is, amiket eddig írtatok. Látom, itt mindenki elszánt.

Engem is sokan piszkálnak, hogy koplalok, sovány vagyok, blabla (mintha a nap minden egyes percében valaki mellettem ülne és figyelné, hogy mit és mennyit eszem), de nem érdekel, mert ezek általában irigy emberek megjegyzései.


Nem másért fogytam, hanem magamért. Igyekeztem szemléletet váltani, hogy egészségesebben éljek. Ezt eldöntöttem, és azóta ezen senki semmilyen beszólással nem tud változtatni, mert ezt akarom és nincs megállás.


Kicsit hosszú lettem, bocs :)

272. panini (válaszként erre: 271. - Cff1bda72b)
2011. okt. 25. 22:35

engem is :(

át kéne állnom a hetenkéntire. csak hát a kíváncsiság.... :)))

271. cff1bda72b (válaszként erre: 270. - Panini)
2011. okt. 25. 22:28
Én még minden nap, de szerintem ritkítani fogom, mert ha nincs eredmény, az lelomboz. :D
270. panini
2011. okt. 25. 22:24

ki hogy van a mérlegeléssel?

minden nap szoktatok?

én nem bírom ki :)))

269. panini (válaszként erre: 218. - Böbusz)
2011. okt. 25. 22:21
ez már tejjel együtt ennyi (1,5-el)
268. cff1bda72b (válaszként erre: 267. - Racka25)
2011. okt. 25. 19:55
Nekem eléggé széles a csípőm, csak az a baj, hogy hozzá a seggem is jó nagy. :D
267. racka25
2011. okt. 25. 19:49
amúgy szerintem is nagyon nőies a széles csípő, sajna nekem nem olyan széles, mint amennyire szeretném, de súlyfelesleg ide vagy oda, nagyon tudom irigyelni, akinek szép szabályos homokóra alkata van.
266. racka25
2011. okt. 25. 19:47
csajok! már az első nap megszegtem az ígéretem! :D mentségemre szóljon, h nem az én hibámból. elhúzódott a hajfestésem a barátnőmmel és már nem értem oda zumbára. pedig én komolyan akartam, majd felrobbantam. fokozza a szitut, h a fodrász rossz festéket ajánlott és a szőke hajamból váratlanul sötétbarna lett :DDD irtó ideges vagyok, legszívesebben benyomnék egy tábla csokit bánatomban, de azért ennél keményebb fából faragtak :D
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook