Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hazaköltözzek Magyarországra vagy maradjak Svájcban? fórum

Hazaköltözzek Magyarországra vagy maradjak Svájcban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
4. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. márc. 13. 09:24
A boldogság nincs helyhez kötve, bennünk van, és nekünk kell előcsalogatni és megtalálni a formáját, hogy táplálni tudjuk. Képzeld a férjed helyzetét, egy boldogtalan nővel együtt élni.... háááát én a helyében hazaküldenélek! ;)
2012. márc. 13. 09:24
Mi a helyzet a vállalkozás tervével?
2. alidamolnar (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. márc. 13. 09:23
Itthon szeretted a munkádat?
2012. márc. 13. 09:21

Így elsőre hülyén hangzik a kérdésem, persze mindenki rávágja majd gondolom, hogy Svájc!!!

De basszus nem érzem itt jól magam. Vagy lehet csak másik várost kellene keresnem itt? Jelenleg egy csendes kis faluban élünk. Alapvető igényeimet nem tudom kielégíteni, ezért nem vagyok itt boldog. Nincsenek barátai itt (és nincs semmilyen tanfolyam sem ahová beíratkozhatnék ismerkedni...) Nincs eddzőterem sem, ahol kabartarthatnám a testem, hegyen felfelé futni meg sorry de utálok. És még sorolhatnám...Persze a családom is nagyon hiányzik.


A férjem amondó, hogy itt van munkája, itt kell élnünk. De én nem vagyok itt boldog. Mindig azt mondja, hogy ne álmodozzak, legyek realistább.


Most nekem is új munkát kell keresnem, de itt semmi kedvem...Sokszor már azon agyalok, hogy itt hagyok mindent és hazahúzok Mo-ra.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook