Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hatásos fogyasztószert keresek, amivel tényleg tudnék fogyni! fórum

Hatásos fogyasztószert keresek, amivel tényleg tudnék fogyni! (beszélgetős fórum)


1 2
10. Christineee (válaszként erre: 5. - Mendy)
2010. jún. 25. 08:12

Semmi gondom az Alli-val de igazából nagy BMI-s embereknek találták.


Ajánlja mellé a tornát és hogy figyeljen az ember az étkezésre.


Nem vagyok tőle éhesebb, sőt javult nagyon az éhen kórászságom.

9. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - Mendy)
2010. jún. 25. 08:12

Hát az étvágy nem változik tőle, inkább csak óvatosságra int biznyos ételekkel kapcsolatban:)

A zsiros étel nem zsíroskenyeret jelent:)

Nagyon sok ételben rengeteg rejtett zsír van. Nem is gondolod, hogy a felvágottakban, virslikben stb. mennyi rejtett zsír van.

8. 3cbd320f88 (válaszként erre: 5. - Mendy)
2010. jún. 25. 08:11
Ha már bogyózol akkor homeot kérdezze állítólag abból is van, annak talán nincs mellékhatása...
7. Christineee (válaszként erre: 4. - 6bdce19b3c)
2010. jún. 25. 08:11

Én megértem, és tiszteletben tartom a véleményedet és részben igazat is adok választja azt amit választ!!!!


Ítélkezni nagyon könnyű. Én nagy sportember voltam és sose volt erre szükségem, de most életemben először is.


A kérdező kiváncsi volt, én csak neki segítettem a tapasztalatommal.


Akinek nem tetszik ne vegye magára!

6. a908366fdb (válaszként erre: 4. - 6bdce19b3c)
2010. jún. 25. 08:09

Egyetértek!

Van egy fórum, a Cm3 alginat, na pont tegnap fejtettem ki a véleményem a fogykúrás bogyókról.

Amit bogrács írt, azzal tényleg lehet fogyni, de ha csak picit jobban odafigyelsz, mert mondjuk lusta vagy kcal-t és ch-t számolni, (mint pl. én) akkor úgyis menni fog:)

2010. jún. 25. 08:06
Huuu. Én is hallottam az Allit, de én nem eszek zsírosan, akkor mit kössön meg.......így gondolkodva, nem is érdeklődtem utána. Halottam még az X ls calorit, az is új, nem tudom milyen lehet. Na és az allitól egyébként az étvágy változik? Mit veszel észre??????
4. 6bdce19b3c (válaszként erre: 3. - Christineee)
2010. jún. 25. 08:05

A legtöbb túlsúlyos ember nem a zsírtól hízik..hanem a mértéktelen szénhidrátbeviteltől és a mozgásszegény életmódtól..


ezek a pirulák ámítások..mind..


1200-1500 kcl max 160 gr. ch és heti 3x mozgás..na ettől minden ember fogyni fog! Csak mennyivel könnyebb bekapni 2 szem valamit..

2010. jún. 25. 07:56

Szia!


Az Alli pl megköti a zsírt megkötő enzimeket így a zsír amit az étkezések alkalmával beviszel a szervezetbe távozik, nem köti meg szervezet.


Én az első héten torna nélkül fogytam 2 kg-ot.

2010. jún. 25. 07:55
Én nem hiszek a pirulákban, de kérdezd meg a patikában hátha tudnak valamit ajánlani.Reklámozzák a tévében ezt az alle nevezetű bogyót.Mást nem ismerek.
2010. jún. 25. 07:51
Na most ezt úgy értem, hogy ha elkezdek diétázni, igyekszem odafigyelni és mozgok is, e mellé kellene valami segítőtárs, ami azért felgyorsítja a folyamatot. Csak pár kilótól szeretnék megszabadulni, de iszonyatosan nehéz. Nem indul lefelé a mérleg.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook