Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alsó fertályra (has, fenék, comb) tudtok valami hatásos fogyasztó tornát ajánlani? Bíró Ica hatásos? fórum

Alsó fertályra (has, fenék, comb) tudtok valami hatásos fogyasztó tornát ajánlani? Bíró Ica hatásos? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 14. 15:11
Sziasztok!!! Tudtok valami jo hatásosat a fenék comb és has lefogyasztására és feszesitésére egyben?! Elore is köszi!!!
2011. ápr. 21. 15:01
Sajnos még nem próbáltam Biró Icát, de biztosan hatásos:)
24. e5bfff55e3 (válaszként erre: 23. - Briell)
2010. ápr. 19. 22:15
Én próbáltam már a Bíró Cicát :), szerintem hatásos nagyon.
23. briell
2009. jún. 21. 20:47
Bíró Icát fogom megpróbálni, mert régebben már tornáztam rá, de hatásos?
22. briell (válaszként erre: 12. - Krozika)
2009. jún. 21. 20:45
Köszi hogy így látod.. de épp a kritikus helyeken kellene fogynom :( Ruhában mindenki más.
21. briell
2009. jún. 21. 20:44
Hát lehet hogy a szex jó lenne nem vitatom a fogyásra, de most speciel más módszer érdekelne :) Köszi az ajánlatokat egyébként.. Ivett nagyon jó lenne az a kazi vagy dvd valahogy!
20. lovme (válaszként erre: 10. - D26dcc4363)
2009. máj. 27. 17:36

Hol lehet letölteni Billy Blanks Tae Bo-ját?

Csak jót hallottam róla, és már nagyon szeretném kipróbálni.

Segits, légyszi.

Köszi

19. d3572a925d (válaszként erre: 11. - Holdsugár85)
2009. máj. 24. 23:10

"Most ne hagyd abba" XD

Én is rühellem a beszólásait... húúúhaaaa :D

Mondjuk az RR1 -re abszolut nem tornázok, mert azt nézni se bírom. De a többi DVDn már normálisabb, meg nem húházik annyit.

Ezt a kövér disznósat hol mondja? mert rohadtul nagyot röhögtem most rajta :D

2009. máj. 24. 21:53

Rékának az új Dvd-je nagyon jó(4*20 perc)ebből a második kell neked(comb-fenék), a zene is jó ami alatta megy...

Ha van dobogód akkor a leghatásosabb!!!!

Hasra Camon Baby dvd, remélem egyszer eljut hozzád:)

17. krozika (válaszként erre: 16. - Szabcsi01)
2009. máj. 24. 21:51
Nagyon humoros emberke vagy!!!!
2009. máj. 24. 21:43

sziasztok!!

dugjatok sokat extrem pózban!!

tuti nyerő.. :-)

15. cusi
2009. máj. 24. 21:41

Szia! Bíró Ica kaziját próbáltam/akkor még csak kazi volt/.Nekem uncsi volt,de hatásos!

Kb.1 éve vettem egy Leg Magic-ot.Na az aztán tényleg tuti!!!! Jól átformált deréktól lefele!

Igaz akkor még elég drága volt.Mostmár láttam olcsóbbat is./De az nem LM volt,de az is jó!/.

14. holdsugár85 (válaszként erre: 12. - Krozika)
2009. máj. 24. 21:31

Mozogni jó, akkor is, ha valaki vékony!

Önbizalmat, akaraterőt meríthet belőle az ember! :)

13. d26dcc4363 (válaszként erre: 7. - D3572a925d)
2009. máj. 24. 21:30
Igazából Rékát nem ajánlanám. Szoktam én is tornázni rá, de nem éppen hatásos zsírégetésre. Erősít és formálja az izmot, az biztos, de igazából annál van látszatja, akin egyébként sincs felesleg, és alakformálni akar. Arra nagyon jó, de fogyni nem lehet vele.
2009. máj. 24. 21:27
Egyébként nem kell fogynod, láttam a képeket az iwiwen nagyon csinos vagy! Sokan cserélnének veled akik 80-90 kg-osak! A 4 lurkó mellett futkoshatsz eleget, nem hiszem hogy még tornáznod is kellene 1-2 kg fogyásért.
2009. máj. 24. 21:26

Én is Rékára esküszöm. Én a hangjától mászok falra, meg a hülye jelmondataitól, de nálam akkor is ő a nyerő! :)

"Fáj!Mi?Nekem is!Juhhhúúú!!"


"Pár edzés után már te is elmondhatod, hogy szebb vagyok már mint a béka, mert az edzőm Rubint Réka!" :D


És ha csíkosra izzadod a pólódat torna közben: "Mindig jusson eszedbe, hogy jobb a csíkos zebrának, mint egy kövér disznónak!" :D


Érdemes kocogással, bicajjal kombinálni Réka DVD-it, és tényleg felváltva csinálni őket.

Én egyik nyáron 2-3 hétig minden nap Rékára tornáztam, és nagyon látványos volt, most akarok megint belevágni!


Úgyhogy csak "feszesen, keményen":D, "semmi nem fáj":D


Mindenkinek eredményes alakformálást!!:)

2009. máj. 24. 21:25
Billy Blanks Tae Bo, zsírégetó, cardio mozgás, plusz nagyon megdolgozza, feszesíti, erősíti a comb, fenék, has és hát izmait. Pont amire szükséged van. Csak ajánlani tudom. Én pár hónapja azért próbáltam ki, mert kardió mozgást kerestem, és a magyar dvd-k között nem nagyon van.
2009. máj. 24. 21:24
Gabriella, te mindenütt ott vagy?
2009. máj. 24. 21:18

sziasztok


én a callanetics tornát csinálom, szerintem nagyon hatásos én csak heti 1 x járok rá mert nincs többször, de így is nagyon jó. Sokkal feszesebb lett a combom és a fenekem is kerekebb.

2009. máj. 24. 21:02
Szerintem is R.Réka jó. Váltogatni kell a DVDket és nem lesz uncsi. Meg akkor jol át is mozgat:) Sok sikert!
2009. máj. 24. 21:01
A sosem próbáltam csak belenéztem Réka tornájára vonatkozott.
2009. máj. 24. 20:59

Azt még sosem próbáltam egyszer belenéztem de :) a zene nem tetszett :) Régebben elkezdtem az Icát de abbahagytam... Akkor mindkettő jó? A Callentics nekem könyvben van meg, de valahogy uncsi- na az annak tűnik tényleg.

Látom hogy most nem csak én írtam ki ilyen fogyis témákat :) mindenkire rájött, hogy hoppá feleslegem van :)?

2009. máj. 24. 20:54

Szia!

Béres A. illetve Réka tornái kiválóak erre. Ez utóbbi kifejezetten popsi tornát is tartalmaz (a 4X20 perces, illetve van csak 30 perces fenékre is). Valamint Rékának uezek a gyakorlatai megvannak az otthoni edzéskártyáin is. A lényeg, hogy nagyon unalmas, soxor kell ismételni, de hatékony, úgy 2-3 hét után már jól látszik, ha szorgalmas vagy.

2009. máj. 24. 20:47

Szia!


Nekem nagyon bevált az általad említett Bíró Ica, de jók Béres Alexandra kazettái is, talán modernebbek, de nagyon jó a callanetics (remélem, jól írtam) is.

Nekem nagyon jó a görkorizás és a bringázás is, bár ez ugye több idő.

Ha valami tutijó ötlet van, én is szívesen veszem:)

Szia

Zsuzska

2009. máj. 24. 20:46
Szio! Na ez engem is erdekelne.
2009. máj. 24. 20:43
Alsó fertályra (has, fenék, comb) tudtok valami hatásos fogyasztó tornát ajánlani? Bíró Ica hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook