Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hát nem vicces? fórum

Hát nem vicces? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. aug. 4. 09:44
2008. aug. 4. 09:41

kerestem, de nem találom :(

link esetleg :)

20. d0860dee94 (válaszként erre: 19. - Gyöngyi)
2008. aug. 4. 09:40
ok, nézem :)
2008. aug. 4. 09:34
Nézzétek meg a "szoptatás alatt lehet-e futni" c. tudásbázis kérdést!!
18. d0860dee94 (válaszként erre: 15. - Smudlaagi54)
2008. júl. 31. 10:37
ilyenekben sajna nekem is volt részem, de szerencsére az élet már nem "örvendeztet" ilyen "aprós" örömökkel...
17. d0860dee94 (válaszként erre: 14. - Judit0625)
2008. júl. 31. 08:14
Örülök, hogy nevettél egy jót!
16. d0860dee94 (válaszként erre: 13. - Spinneli)
2008. júl. 31. 08:14

Szegénykém!!!


:) De ez nagyon szar lehetett!!!

2008. júl. 30. 17:39
Én baromi csendesen szoktam elesni,de közben, nehogy ne vegyék észre,vagy aprópénzt szórók szét miközben magam elé kapom a kezem,vagy a kulcsom.Mikor mi van éppen a zsebemben,mindig azt szorongatom,és ilyenkor szétszóróm,és mindenki a csörömpölésre kapja fel a fejét.
2008. júl. 30. 15:22
hát ezek tök jó sztorik..... annyira röhögök, h nem látok a könnyeimtől......... köszike
13. spinneli (válaszként erre: 9. - D0860dee94)
2008. júl. 30. 15:05

Hasonlóan gázos élményem nekem is van nőgyógyásznál, mondjuk ennyire nem extra:)

én a munkahelyemről siettem oda, pont az épület előtt szokott megállni a busz, ezért mikor meghallottam a hangját, már rohantam, és egy óriásit taknyoltam pont a busz előtt, effektíve négykézláb másztam fel a nyitott ajtón, ahol az utazóközönség megtapsolt (ők ugye a buszból látták az esésemet) nem volt sok időm, így közlekedtem tovább a nőgyógyászhoz szanaszéjel vert térdekkel, ott a mosdóba próbáltam kicsit rendbeszedni magam, nem túl nagy eredménnyel.

dokihoz bejutottam felmásztam a székre említett állapotban, befejeztük a vizsgálatot, majd valszeg mivel a térdeim még fájtak, úgy ahogy volt félmeztelen leesetem a székről is.

Láttam a dokin hogy nagyon meg kell erőltetnie magát, hogy ne röhögjön, na igyekeztem minél előbb elhúzzni a csíkot.

De még nem ért véget a nap, az első utamba akadó gyógyszertárba bementem, tudni kell ez Budapesten történt, de én nem vagyok pesti, mégcsak 3 éve élek itt, szóval bemegyek az első gyógyszertárba, sorra kerülök, mire a kiadó lány élesen felsikít, hogy hát szia, hogy kerülsz ide, kiderült évfolyamtársak voltunk a gimibe-kérdi mit kérek de ekkor az egyébként nem túl nagy gyógyszertárba a felismerés miatti örömsikongatás hatására már bámultak, mire megpróbáltam a lehető leghalkabban elsusogni, hogy egy hüvelykúp lesz, köszi.


No, aznapra még lett volna egy programom, de nem mertem rá elmenni.

:)

2008. júl. 30. 10:47

Ismeritek Alanis Morisette Ironic c. számát?

valamiért eszembe jutott :) na mind1



ÚGY SZERETNÉK JÓKAT NEVETNI!!!!

Írjatok!

11. d0860dee94 (válaszként erre: 10. - Spinneli)
2008. júl. 30. 10:39
vicces és szánalmas is egyben!
2008. júl. 30. 10:37
ó szerintem sokkal vicesebb mikor sms-ben politizálnak.
2008. júl. 30. 10:03

Az egyik magazin pályázatot írt ki nőknek a legcikisebb nőgyógyászati élményük megírására.


A fődíjat ez a pályamű vitte el:

"Délre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, örültem, hogy délelőtt viszonylag stresszmentesen fel tudok készülni majd az eseményre. Reggel azonban telefonhívást kaptam a rendelőből, hogy jó lenne, ha 9:30-ra ott tudnék lenni. "persze, ott leszek"- mondtam a legnagyobb nyugalommal, és csak utána estem pánikba. A reggeli kapkodás a szokásos menetben folyt, gyerekek reggeliztetése, öltöztetése, uzsonnák csomagolása, fuvarozás az iskolába,


óvodába stb. 8:45-re értem haza, nem volt már idő újabb fürdésre, ezért csak gyorsan felkaptam a mosakodó rongyot a kád mellől, és jól lemostam magam"ott". Autóba vágtam magam és rohantam az orvoshoz. Felfeküdtem az asztalra, a fejemet a fal fele fordítottam, és azt képzeltem, hogy Párizsban sétálgatok. A doki megszemlélte a terepet, majd így szolt:


- Huh! Látom, ma volt egy kis különleges felkészülés!!


Nem tudtam, miről beszél, nem reagáltam semmit, tovább sétáltam "Párizsban". Hazamentem, a nap további része a szokásos rutin szerint ment, főzés, gyerekek összeszedése, házi feladatok ellenőrzése stb. Délután felé a lányom ijedt hangon kérdezte:


- Anyu, hol van a mosdórongy a fürdőszobából?


- Kidobtam, vegyél elő másikat. - mondtam neki.


Mire a lányom:


- De nekem az kell, mert benne volt az összes csillámporom és flitterem!"

2008. júl. 30. 10:01

Na míg gyűlnek a mókás hozzászólások, addig is itt egy történet.


Nőgyógyásznál...

7. d0860dee94 (válaszként erre: 6. - Gyöngyi)
2008. júl. 30. 09:59
:)
2008. júl. 30. 09:56

Kedvenc óriásplakátom:Fényáteresztő függőny-az már valami...


Másik kedvencem: Ha jól emlékszem valamilyen joghurtot reklámoz.első jelenet anya főz, gyerek az asztalnál szöszmötöl.Nyílik az ajtó hazajön ?? a családfő? nem tudni...egy nő.Elmondja milyen nehéz napja volt a rendelöben stb..és leül az asztalhoz.Ez mi??Az új családmodell? Két nő egy gyerek?

2008. júl. 30. 09:47

ez csak egy a sok közül...

nekem hirtelen ez jutott eszembe a reggeli műsor láttán...

És Neked, aki olvasod a soraimat, Neked mi a vicces?

Írd le, nevessünk rajta együtt! :)

4. 14775640c4 (válaszként erre: 2. - Medike01)
2008. júl. 30. 09:37

kissé:))

sőt ahogy elnézem ez arra jó hogy bezzeg én beírtam, lássa csak ország világ..anyám

2008. júl. 30. 09:34
Nem is tudom... olyan kis aranyosan butácska, nem?!
2008. júl. 30. 09:33
Ez csak a saját boldogságuk világba kürtölése. Bár valóban elég buta módszer :-)
2008. júl. 30. 09:28

Reggelente szoktam nézni az egyik kereskedelmi csatorna magazinműsorát. Könnyed csevej, vidám műsorvezetők, aktuális témák...

Viszont ott az sms rovat... ahol a szülők előszeretettel köszöntik az 1 hetes, 2 hetes, 1 hónapos ,több hónapos vagy pár éves csemetéiket... Szerintetek MIÉRT?

Vagy aki oda ír, annak zseni a gyereke és már tud olvasni?????

Ti mit szóltok ehhez?

Ez csak egy pl. a sok közül...

A többit Tőletek várom.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook