Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hát nem vicces? fórum

Hát nem vicces? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. szept. 3. 13:23

olyan jót nevettem ezen:


Szibériában a helyi kolhoz fakitermelő brigádja vásárol egy láncfűrészt az USA-ból.

Lefordíttatják a kezelési utasítást, melyben az áll, hogy ezzel a fűrésszel egy munkás naponta legalább 12 köbméter fát tud kitermelni.

A brigádvezető odaadja a fűrészt a legjobb munkásnak:

- No, Iván, mutasd meg ezeknek a nyamvadt amcsiknak, hogy mit tudunk!Iván bemegy az erdőbe, reggeltől estig vágja a fát az új fűrésszel.

Este lemérik a teljesítményét, hát, csak 8 köbméter.

Másnap jobban rákészül, megiszik egy üveg vodkát, egész nap megállás nélkül dolgozik, este a mérés: csak 10 köbméter.

Bedühödik a brigádvezető, hogy milyen bóvlit sóztak rájuk, és ír a cégnek egy reklamáló levelet.

A gyártó cég erre elküldi egyik szakemberét, hogy kivizsgálja a panaszt. Mikor megérkezik, bemutatják neki Ivánt, és elmennek kipróbálni a fűrészt.

Az amerikai beindítja a fűrészt, mire Iván:


- MI EZ A ZUGÁS???!!!

2008. aug. 29. 13:26
olyan kis okos!!! mos,főz na meg a leckét is megcsinélja
80. 705b04a4b3 (válaszként erre: 79. - 9b10f3d7ff)
2008. aug. 29. 13:25
azt imádom
79. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 78. - 705b04a4b3)
2008. aug. 28. 22:05
és az intelligens mosószer....?
78. 705b04a4b3 (válaszként erre: 77. - Gyöngyi)
2008. aug. 28. 21:56
ha már a haj lehet prűd akkor ez már nem is lehetetlen :)))))
2008. aug. 28. 15:39

Ha nem vagyok megelégedve a bölcsiben a koszttal, hol tegyek panaszt?-Ez egy tudásbázis kérdés....

Jó-jó....de honnan tudsz már írni bölcsis korodra??

76. d0860dee94 (válaszként erre: 74. - Spatifillum)
2008. aug. 27. 10:16

:D


De jó, hogy leírtad, egyszer vmikor már én is hallottam.

jó volt felidézni :D

75. d0860dee94 (válaszként erre: 74. - Spatifillum)
2008. aug. 27. 10:16

:D


De jó, hogy leírtad, egyszer vmikor már én is hallottam.

jó volt felidézni :D

74. spatifillum (válaszként erre: 73. - Spatifillum)
2008. aug. 27. 09:40
Azóta sem láthattak a sivatagban bennnszülöttek ennél "civillizáltabb"kengurut:)
2008. aug. 27. 09:38

Nem tudom honnét a sztori.

Fiatalok mentek nyaralni Ausztráliába. A repülőtéren béreltek egy autót, gondolták így egy kicsit többet látnak az országból. Útközben elütöttek egy kengurut.Továbbmenni nem tudtak, mert az autó is lerobbant emiatt. A hőség nagy, sehol egy jármű, ráadásul még egy döglött kenguru is...

Elunták magukat, gondolták fényképeznek egy kicsit. Felöltöztették a kengurut dzsekibe, baseball sapkát húztak rá, napszemüveget, ráadtak egy hátizsákot és elkezdték a fotózást. Közben a kenguru szívós állat lévén (állítólag)valahogy "feléledt" és elmenekült úgy ahogy volt-felöltöztetve,- a fiatalok legnagyobb megrökönyödésére. Eszébe jutott a hátizsáktulajdonosnak is, hogy az összes irata, pénze a kengurunál maradt. Miután eljutottak a városba, elmentek a magyar követségre, ahol aztán magyarázkodhattak:hogyan is tűnt el az útlevél a pénzzel együtt...az alkalmazottak nagy röhögése és bosszankodása közepette.

72. d0860dee94 (válaszként erre: 70. - 705b04a4b3)
2008. aug. 27. 09:05

:)

Én azért megkérdeztem volna a pasitól, hogy a "hemüvegét" hol hagyta...

71. d541350465 (válaszként erre: 70. - 705b04a4b3)
2008. aug. 27. 09:00
:DDDDDD nagyon jóóóó
2008. aug. 27. 08:35

Beálltam egy zsúfolt parkolóba és leengedtem az ablakot, hogy a hátsó ülésen nyújtózkodó kutyusom kapjon elég levegőt. Nem akartam, hogy utánam induljon, megálltam hát a járdán és visszamutatva rá, határozottan azt

mondtam: - Ott maradsz! Érted?? Maradsz! Maradsz!! Egy közeli autó vezetője, látva, hogy szőke vagyok, csodálkozva végigmért, majd megszólalt:

- Csak be kell húznia a kéziféket!

69. d0860dee94 (válaszként erre: 68. - 705b04a4b3)
2008. aug. 21. 14:01

örülök neki!

:D

2008. aug. 21. 10:07
EZ EGY ANNYIRAJÓÓÓ TOPIK!!!! IMÁDOM!!!
67. d0860dee94 (válaszként erre: 65. - Klendi)
2008. aug. 21. 09:15

:D


már én is alíg várom, hogy a gyerekem beszélni tudjon... :)

66. d0860dee94 (válaszként erre: 63. - 705b04a4b3)
2008. aug. 21. 09:15

:)

:DDDDDDDD

65. Klendi
2008. aug. 21. 08:40

Eszembe jutott még egy!


Este, vetkőzés után, a szobából a fürdőbe szaladtak a gyerkőceim. Egyszer csak a lányom:- Anya! Miért löbög a Félixnek a kukaca?

Mire én (a nevetést visszatartva):- Miért? Mit kellene csinálnia?-és vártam a válaszát. De Rebusom szokás szerint feltalálta magát, és közölte:- Mit, mit! Hát állnia, mint az én puncimnak!:)))

64. Klendi
2008. aug. 21. 08:32

A 3 éves kislányom mondta!


1. Halász Judit cd-t hallgattunk, amiben a testvérekről énekel. Az egyik számban van egy olyan szövegrész, hogy " ő szaladni tud, én fára mászni, de azt nem szabad, az a legjobb, ha a gyerek egy helyben marad"! Mire a lányom megszólalt:- Anya! Azért nem szabad fára mászni, mert akkor lelöknek a hangyák, és akkor az nagyon fáj!!!:)))

Hogy ezt honnan szedte?


2. Játszottunk egy találós kérdéses játékkal. Amit neki ki kellett volna találni, az a fészek volt. Nem tudta a vers alapján, ezért több módon próbáltam rávezetni. Az utolsó rávezetésem a következő volt:- Hová rakják le a tojásaikat a madarak? Mire ő felcsillanó szemekkel:-Hát a tojástartóba! :)

Na bumm! Pedig már szedett ki tyúkok alól tojást!

2008. aug. 21. 07:26

Pécs, Nagy Lajos Gimnázium. Buszos osztálykirándulás keretében viszik a diákokat a kaposvári Csiky Gergely Színház, Dózsa György című színdarabjának előadására. Az út kb. 1.5 óra. Időben el is indulnak, ám a busz defektet kap és a szókimondó buszsofőrnek egy órájába telik kicserélni a kereket. Így már nem érnek oda időben, csak amikor már javában folyik az előadás. Nosza, annyi baj legyen, a jegyek ki vannak fizetve, a helyek fenntartva, mind a negyven ember, élén sofőrünkkel megpróbálja laposkúszásban elfoglalni a székeket.Az előadásnak pont ebben a pillanatában ér a szövegkönyv ahhoz a részhez, amikor a jobbágysereget verbúváló Dózsa így kiált fel: - Hol késtetek, Parasztok?


Mire hősünk magára véve a felszólítást, így vág vissza: - Hát b....m az anyád, lerobbant a buszunk, te köcsög!!!

2008. aug. 19. 09:50

Csajok!


Olyan klassz, hogy vannak sztorik!!! :)


Örülök, hogy szépen gyűlnek!


Köszi mindenkinek aki írt és annak is aki majd eztán fog! :)


Szép napot annak, aki olvassa :)

na pá!

61. d541350465 (válaszként erre: 60. - 705b04a4b3)
2008. aug. 19. 09:33
hát ez állati...itt vihogok :DDDDDDDDDDDDDDDD
2008. aug. 19. 09:32

Réges-régen, a tv hőskorában esténként még a nők olvastak fel esti mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a bemondónő rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a mesemondásra.

- Szervusztok, gyerekek! - köszönt illendően az ötvenhárom éves szakállas figura. - Fecske anyó vagyok... - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatőr megbillenti a statívot a röhögéstől.

A mesélő, nagydarab szakállas figura folytatta:

- ..és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollegák szerint ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes és kellékes halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstől. Utolsónak az operatőr maradt, aki a következő mondat után hagyta el a stúdiót: - ..és a fészekből kilóg a szép villás farkam...

2008. aug. 18. 15:01

Anyám mesélte.

Azelőtt jobban összejártak a rokonok. A szüleim együtt laktak még a nagyszüleimmel. Sokan jártak hozzájuk. Anyám mindig kinézett, ha ugatott a kutya (szinte állandóan csaholt).Ők laktak ugyanis "elöl" a házban. El is unta, hogy állandóan figyeljen. Egyszer aztán nem bírta cérnával. A sokadik ugatás után kirohant a anyám a konyhából és elordította magát: Koma (ez volt a kutya), jössz ide rögtön!!!

Ahogy felnézett, látta, hogy a kapuban a nagyszüleim komája áll, csak áll megnyúlt képpel. Azon gondolkodott, hogy be merjen a menni. Ki tudja anyám volt-e az oka vagy a kutya?

58. d0860dee94 (válaszként erre: 55. - Kangaroo)
2008. aug. 18. 10:19
pfúúúúúúúúúúúj :D
57. d0860dee94 (válaszként erre: 54. - 9b10f3d7ff)
2008. aug. 18. 10:18

Apukám is nagy hohó, de vele szerencsére nem történt ilyesmi...


Az viszont igen, hogy Anya unokatesója és a férje meg voltak hívva hozzánk a hajóra...

A hölgy előtte volt fodrásznál...beszáríttatta, hogy jól nézzen ki a fedélzeten...

A kikötőben meg mikor át kellett volna lépjen a hajóról a partra, kitámasztott, a hajó távolodni kezdett és beesett a vízbe...

A habos frizura oda lett, és mikor feljött egy hínár volt a fején :) :) :)


Anyukám totál pánikban volt, Api meg ideges lett, mert Anyámnál volt pont a kamera és kiakadt, hogy miért nem kapcsolta be... :)

56. c06c587f53 (válaszként erre: 1. - D0860dee94)
2008. aug. 18. 10:16

Én csak mosolygok ezen.

Az ő dolguk. Ahogy az is,amikor a kisgyereküket regisztrálják az iwiwen. Én soha nem tenném fel a kisfiamat. Majd ha nagyobb lesz,akkor eldönti,hogy rajta szeretne-e lenni... Én nem döntök helyette!

De sok szülő eldönti a gyereke helyett és már regisztrál is a nevében..

2008. aug. 18. 10:11

Ez nem velem történt meg, de egyik kedvenc sztorim:


Csavokamat (osztalytarsam volt 8. osztaly) basztatta a muterja, hogy ne fingjon mar a lakasba az istenadta. Na erre begurult a gyerek feltepte a budiajtot,(lakotelep egy negyzetmeteres a klozet) kozben harsanyan orditott, miszerint: Jol van akkor idefingok bameg!!! Es a felig nyitott ajton at a segget bepucsitva retyoba, irdatlan kemenyet recsegtetett. Csak azt nem vette eszre a szerencsetlen marha,hogy a fater ott gubbaszt a porcelanon es tereli a barnamedvet. Hat nana hogy a pofajaba rottyantott....

2008. aug. 18. 09:56

Öcsémmel történt meg: Éjszakai pecázásra mentek a barátaival. Halnal 1 óra körül kapást jelzett a jelző.

Öcsöm ugrott és húzta halat. Nem bírt vele, így szólt a haverjainak is segítsenek, mert valami nagy cápát foghatott, csákja, csónak kellene. Hajnal 3-4 óráig küszködtek.

Hallották, hogy valahonnan szintén nagyfogásról beszélnek. Gondolták csudajó haljárás van ma.

A lényeg a túloldalon is horgászott egy barátikör. Összeakadt a két horog így egymást akarták kipecázni.

Nem unatkoztak legalább, kellemesen elfársdtak , és volt min nevetgélni napokon keresztül.

53. d0860dee94 (válaszként erre: 52. - 705b04a4b3)
2008. aug. 18. 09:37

:)


lehet, hogy kitalálta, mert vmelyik amerikai vígjátékban ez benne volt.... de az élet érdekes dolgokra képes...lehet, hogy amit Apud mesélt, az is megtörtént :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook