Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hát nem vicces? fórum

Hát nem vicces? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. aug. 16. 08:08

Ezt még apukám mesélte nem tudom igaz e mert szeret dolgokat kitalálni(majd még van egy pár)


Egy család mikor beköltözött új otthonukba át mentek a szomszédokhoz bemutatkozni.Vitték magukkal a bernáthegyi kutyájukat is.Az egyik szomszéd egy idős asszony volt és kijelentette egyáltalán nem örül,mert van egy szép mezei nyula amit így nem mer majd szabadon hagyni a kutya miatt.

Az egyik reggelen kint reggelizik a család a teraszon amikor a kutya megjelenik a szájában a döglött nyullal.Nagyon megijedtek! Az apa kitalálta h megmossák,megszárítják és vissza csempészik a ketrecébe hogy majd azt hidje az öregasszony magátol múlt ki a nyúl.Amikor kész lettek pár óra múlva nagy sikítás tört ki.Szaladtak át az asszonyhoz kérdezni mi a baj???

-hát tegnap megdöglött a nyulam és eltemettem,most meg itt van a ketrecében!

Az öreg asszony azóta iszik!


hát mondjuk a bernáthegyi kutyák életmentők emiatt igaz is lehet! Mindenesetre mosolyogtató!

51. d0860dee94 (válaszként erre: 50. - Spatifillum)
2008. aug. 14. 18:20
örülök, hogy nevettél egy jót! :)
50. spatifillum (válaszként erre: 48. - D0860dee94)
2008. aug. 14. 18:06
Ezt még nem hallottam, nagyon jóóó!!!:)
49. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 48. - D0860dee94)
2008. aug. 14. 09:15
jajjjjjjjjjjjjj! :D :D
2008. aug. 14. 09:06

Ez is megtörtént:

Még a rendszerváltás előtt jött vmi túlképzett "elvtárs" kicsiny hazánkba azzal a céllal, hogy medvét akar lőni...

Hiába célozgattak rá, hogy nálunk nincsennek medvék, de az illető nem értette.

Nem mertek kekeckedni a medvét hőn áhító úrral, így kénytelenek voltak a vendégelők szerezni egy kivénhedt cirkuszi medvét a nagy vadász elvtársnak és be is tanították, hogy melyik ösvényen kell elmennie, hogy a lesről az jól célravehesse...

Igen ám, de a nagy napon, mikor az elvtársat felpakolták a lesre és a medvét elindították az ösvényen váratlan dolgok történtek.

A környékbeli településről kemping biciklivel feljött egy pár gombászni és az ösvény melletti fánál hagyták a kerékpárjaikat.

A medvének sem kellett több - úgy gondolta, minek "gyalogoljon - bringára pattant és azzal gurult be a les elé.

Az elvtársnak és vendéglátóinak leesett az álla...

A medve megmenekült, nem lőtték le...

47. d0860dee94 (válaszként erre: 46. - 9b10f3d7ff)
2008. aug. 14. 08:52

Igeeen, ismerem, de jó, hogy leírtad!

Most is jót nevettem!

2008. aug. 14. 00:10

Ez is megtörtént, lehet ismeri is valaki.


A hűtőszekrény elromlott egy házaspárnál, szerelőt hívtak hozzá.

A feleség a munkából megérkezett, kinyitotta az ajtót és ugyanolyan ruhában, mint a férjének volt a szekrénybe hajolt pasit látott nem tudta az a szerelő.

Mivel alkatra is hasonlított a férjre a nő alányúlt a szerelőnek.

A szerelő a meglepetéstől akkorát ugrott, hogy nagyon szerencsétlenül beverte a fejét a hűtőbe, annyira hogy mentőt kellett hozzá hívni.

Megérkeztek a mentősök hordágyra tették szerencsétlen pasit és elindúltak vele a lépcsőn lefelé, a sztori hatása alatt voltak és annyira nevettek, hogy elejtették a szerelőt akinek még valamilyen törése is lett. (kéz, láb) nem emlékszem.

2008. aug. 13. 12:18
hát ez az! gondolhatod a nő csak irúlt-pirúlt!
44. d0860dee94 (válaszként erre: 43. - 705b04a4b3)
2008. aug. 13. 12:15
a gyerekek őszinték és szókimondóak :)
2008. aug. 13. 12:12

Egyszer egy nő bejött a boltba a kislányával h a kicsi elmehet e wc-re. Persze-mondtuk. Elég sokáig tartott mire végeztek és amikor kijöttek a kislány csak ennyit mondott: Hú de büdit kakilt az anyu!

Szegény nőt annyira sajnáltam! (de azért jót nevettünk):))))

42. d0860dee94 (válaszként erre: 41. - 9b10f3d7ff)
2008. aug. 13. 09:47

:D


Hasonló sztori nekem is van...

A barátnőmnek volt egy illatszer üzlete és bent beszélgettünk, később kinyitásra került egy üveg bor(elmaradt szülinap) és megittuk.

Az alkalmazott árut pakolt, mi meg vidáman cseverésztünk erről - arról.

Már kissé becsiccsentettünk, mikor bejött egy nő és a barátnőmnek kellett kiszolgálnia, mert az alkalmazott csajszi hátul volt a raktárban.

Szokásos kérdés: "Segíthetek?"

Szokásos válasz: "Köszi nem, csak körbe nézek..."

és amikor közvetlenül a mondat után megfordult a nő - ezt látni kellett volna - Szegénykém olyan kancsi volt, hogy tényleg körbe nézett...


Szegény!

Sajnáltam nagyon, de amit mondott és ahogyan nézett...


Rezzenéstelen arccal vártuk, míg megvett pár dolgot, az idő meg mondanom sem kell, naggggyon lelassult...

De kibírtuk, pókerarcot vágtunk, míg ott volt...

utána meg nevettünk egy nagyot.


Csúnya dolog tényleg, de ezen nem lehetett nem nevetni...

2008. aug. 12. 23:15

Hali Betti!

Nekem még kislánykoromban volt egy sztorim, szemüveg kellett ígyhát elmentünk az Ofotértba.

Előttünk egy idős vidéki néni állt. A fiatal eladó vitt neki pár keretet próbálja fel. A néni felvette az elsőt, és örömittasan felcsattant.- Kedvesem , milyen jól látok!- Mire az eladó. - Hát milyen jól fog látni a néni, ha az üveget is beletesszük. 6 éves voltam, de még ma sem felejtem el azt az esetet, gurultak a röhögéstől. Sajnos nem lehet visszaadni azt az élményt.


Másik 3 éves kisfiú összeveszik az anyukájával indulatosan az édesanyjára ripakodik - Menj el a TESCO-ba, vegyél magadnak egy autót, és menj haza az anyádhoz!-

40. d0860dee94 (válaszként erre: 39. - E6339f1e43)
2008. aug. 12. 10:34

deeeeeee!


:)

2008. aug. 8. 22:04

egy reklám újságban láttam ! :

KÖTELEZŐ OLVASMÁNY DVD !!!!

vajon feliratozva van ???

nem csoda, hogy a mai gyerekek nem tudnak olvasni !!

nekünk jutalom volt megnézni a filmváltozatot,

de csak az nézhette meg, aki az olvasott anyagból dolgozatot írt !!

HÁT NEM VICCES ??

38. d0860dee94 (válaszként erre: 37. - Spatifillum)
2008. aug. 7. 15:43
Elhiszem :D
37. spatifillum (válaszként erre: 36. - D0860dee94)
2008. aug. 7. 15:35
Azonnal kivette az ápoló a ketrecből, de jót röhögött rajtam.
36. d0860dee94 (válaszként erre: 35. - Spatifillum)
2008. aug. 7. 15:12
És mennyi idő múlva kaptad vissza :)
2008. aug. 7. 10:17

Még kisiskolás korú gyerekeimmel egy "Szafari parkba" mentünk állatnézőbe.

A majomketrec előtt rengeteg állateleség volt elszórva. Gondoltam, felveszem és odaadom az egyiknek, talán sikerül egy kicsit mozgásra bírni. Én lehajoltam, a majom kinyúlt a ketrecből,villámgyorsan lekapta a vadiúj 30 000Ft-os szemüvegem. Megnézte magát benne és eldobta.

Megállt bennem az ütő, a lányaim jót vigyorogtak rajtam és az állatgondozó is, mikor pánikolva mondtam, hogy a majom elvette a szemüvegem.

Kinevetett és mondta, hogy a majom csak kíváncsi, de nem rongál.

2008. aug. 6. 12:19

A minap olvastam a TXT-en egy sztorit...

idevaló...


Egy nő bepasizott az interneten.

Nagyon egy hullámhosszon voltak a titokzatos férfival, mindenről tudtak beszélgetni, hamarosan úgy tekintettek egymásra, mint igaz barátra, halálosan egymásba szerettek, egy gondjuk volt, mindketten házasok voltak...

Eközben egymásnak szidták a párjukat...Megbeszélték, hogy mindkettőjüknél a válás lehet a megoldás...

Eljött a nagy nap, hogy találkoznak... és amikor odamentek a megbeszélt helyre, mindketten nagyon elámultak....

A nő a férjével "jött össze" a neten....

A cikkben írták, hogy egy valami most már biztos: hogy válnak...de hogy később mi lesz... ? :)

33. d0860dee94 (válaszként erre: 32. - E6339f1e43)
2008. aug. 4. 14:28
az, nem csoda, hogy elvitte a fődíjat :)
32. e6339f1e43 (válaszként erre: 9. - D0860dee94)
2008. aug. 4. 13:40
:)))) hűűű de ciki lehetett !!
2008. aug. 4. 12:24
de
2008. aug. 4. 12:24
Boldogok a lelki szegények...
2008. aug. 4. 12:05

Sziasztok!

Reggel óta vihogok :-) Gondoltam ,megosztom veletek is.

Van nálam gyakorlaton egy leány már 4(!) hete.

Ott tartunk, hogy én írom meg a szakmai dolgozatát is, mert gyorsabb, mint kijavítani az övét.

Eleinte azt gondoltam, hogy tapasztalatlan még, meg nem is tanulta még a szakmát, ezért kérdez butácskákat.

De ma hazaküldtem, mert feladtam :-)

Reggel írta a cégadatokat a naplójába, kérdezi a társaság nevét. 4 hét után !!! Mondom, hogy xy KFT. A következő kérdés: Akkor ez egy cég?

Ja, és harmadéves egyetemista!

Én akkor már legalább tudtam okosan hallgatni, ha csak bután tudtam volna kérdezni :-)

28. 705b04a4b3 (válaszként erre: 27. - D0860dee94)
2008. aug. 4. 10:02
:DDD
27. d0860dee94 (válaszként erre: 26. - 705b04a4b3)
2008. aug. 4. 10:00

:)

hát az fontos, hogy menjenek a szelek :)

26. 705b04a4b3 (válaszként erre: 25. - D0860dee94)
2008. aug. 4. 09:58
hát eléggé ami önmagában nem probléma de közben még beszél is olyan dolgokról ami engem egyáltalán nem érdekel (pl éppen hogy van felfujódva)persze mindíg tisztelet a kivételnek
25. d0860dee94 (válaszként erre: 24. - 705b04a4b3)
2008. aug. 4. 09:51

mert a hülye csak nagy átmérőben tud gondolkozni :) :) :) :)


Legalább jókat tudsz nevetni....

csak ezek lassan pakolnak, nem?!

2008. aug. 4. 09:46

eladókén a vevők aranyköpéseit imádom!


Pakolom a nénike kosarát miközben kasszázom,a kenyeret oda raktam a liszt mellé majd hirtelen rám ripakodik:

HÉ vigyázzon lisztes lessz a kenyerem!!!



Nyeremény játék volt hirdetve az egyik fagyis dobozon! A nénike kérdi:Mit lehet vele nyerni?

TV-t-mondom

erre vissza dobja és mérgesen mondja Ezt az átverést hisz bele sem fér!

2008. aug. 4. 09:46
Most volt az 5. a tudásbázisokban.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook