Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használtatok már tescos pelust? Milyen és melyiket érdemes venni? fórum

Használtatok már tescos pelust? Milyen és melyiket érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. szept. 8. 22:58
Nekünk nem jött be!
2007. szept. 5. 14:56
első gyerkőcnél a dm-esjó volt(6éve),de most nincs tépőzárja és egyárba van a drágábakkal.(szar)már 6 hónapja lila tescosat nyűzzük,ami szuper!!!főleg ha akciós!ja a dm-ben most olcsobb az óriáscsomagos liberó.az is jó pelenka.
2007. aug. 16. 15:36

Sziasztok!


Mi a lila csomagos Tesco pelust használjuk, nekünk nagyon bevállt. Bár babája válogatja. A kislányom bőre pl. a Plusos pelust nem bírja... Én csak ajánlani tudom a Tescos pelust, de csak a lila csomagosat a másik a szörnyű.

18. ipi
2007. aug. 14. 11:36

Sziasztok... hát szerintem, ha valaki akkor én már nagyon megszívtama rengeteg pelenkával...

Mellesleg, ahog ynő a gyermek úgy változnak a pelenkák állásai is rajtuk, nem érdemes egyhez ragaszkodni. Egy ideig csak a pampersre esküdtem, de aztán már nem ért semmit, mikor megjelentt a hátul tigrises változata, amit mostmár szintén nem lehet találni seholsem... A lidl-is pont olyan mint a tesco lila, de mégis a nagy melegben csak attól(lidlös) lett mindenhol pöttyös a popija a kisfiamnak és a derekát is nagyon kikezdte a huggies szterccs is. Most a csak a tescos lilát használjuk, mert azzal semmi gond, de volt amikor ez sem volt jó... Most ez remekül bír mindent, és akciós áron igen jónak mondható, most pl 37 ft. Ja és sokat és sokszor pisil a Kisfiúkám.

A sima tescos az nagyon vacak, valóban műanyag a külseje, rugalmatlan... de ugyanilyen rossz a huggies classic-ja is a rugalmatlanságot tekintve.

Szóval érdemes váltani, ha úgy érzed már nem jó az addig használt. Üdv Ipi

2007. aug. 14. 08:58
Valami szörnyedelem az a pelenka....átereszt, szorit, kipirosodott tőle a kis popója, állítom h a ragasztócsíkján pillanatragasztó van, vagy semmi...., összeáll a lábacskája között, ja és néha leesik róla.....Pampers a nyerő hiába drágább de a legjobb.tesco-s csak pénzkidobás....
16. Krysty
2007. aug. 12. 05:55
A tesómék használták egy ideig a lila csomagost és dicsérték.
2007. aug. 11. 23:00
a lilát használtuk ,nem igazán jó.a legjobb a pemp...... majdnem annyiba kerül.
2007. aug. 11. 22:04
Sziasztok! Használható a tescos pelus, amikor nagyobb volt a gyerek, azt vettük.
13. Poccak
2007. aug. 11. 19:13

Alila csomagolásu igazán jó.

Igaz,nekem lányom van és ő többször, kevesebbet pisil:)

A szuperolcsó változat nem jó,mert tényleg müanyag az egész, egyszer ragad csak a ragasztós része, de szinte örökké:(

A lila csomagos ugyanaz a minőség kb.,mint a 100-as kicsomagolásu nagykeres, de olcsóbb,mert a nagyker nálunk 37FT/db, a tescós meg 22Ft/db-ra jön ki.

12. Linn
2007. aug. 11. 19:12
A lila nem rossz, de csak napközben, estére nem ajánlom.
11. monee1
2007. aug. 11. 19:08
nekem sem vált be, mert olyan piros lett tőle a popsija, h nehezen jött helyre.De azt mondják a lila jó...bár még nem próbáltam.
2007. aug. 11. 17:58

6 éve megpróbáltam a tescosat. Elszakadt, kifoszlott, nem szívta a vizet, jól eláztattam a csemetét mindenféle szuttyban. Ja és a fél csomagnak hiányzott a tépőzárja. (egy-két alkalommal ragtapasszal kreatívkodtam, de hamar kivágtam az egész csomagot a kukába)

Nálunk is a Libero jött be. De amíg lehetett pelenkakereskedőtől kukoricapelust használtunk, mert az ugye lebomlik.

2007. aug. 11. 17:49
Én az elején Liberót és Pamperst használtam mindkét fiamnál.Persze több fajtát is kipróbáltam, a tescós közül a lila csomagolásút ajánlom, nekem a másik nem jött be.A tescós és a lidlös nekem bevállt mikor már nagyobbacskák voltak és nem csak feküdtek.Nálam sokszor azért a nejlonos külsőért nem válltak be mert irritálta a fiúk combját.
2007. aug. 11. 16:57

Azt nem tudtam, hogy a lila nem neylon, akkor majd kipróbálom, mert a tesco-ba sűrűn járok, viszont a LIDL-be csak a pelusért "kell kirohangálni".:(

Köszi:)

7. Roni24 (válaszként erre: 6. - Tunde1102)
2007. aug. 11. 16:41

Ezért mondtam a lila csomagolásút, mert annak nem neylon a külseje!

Nekem, jól bevált, persze kipróbáltam én is nagyon sokfélét, beleértve a pamperst is, és hát...egyátalán nem volt jobb, mint más olcsóbb pelenka! Legfeljebb csicsásabb és jóóóóval drágább! A LIDL-es pelus is egész jó, de most rászotunk olyan pelusra, amit 100-as csomagban lehet kapni, durván 4000 forintért!

2007. aug. 11. 16:33

Szia!

Szerintem nem jó, vagyis nekem csak egy vált be amit a LIDL-ben lehet kapni, az összes többiből kifolyik a pisi, de ehhez hozzáteszem, hogy nekem fiam van, és állítólag attól is függ, hogy egy gyerek többször pisil keveset, vagy egyszerre sokat....legalábbis ezt hallottam.

Ja és a tesco-s pelusokna neylon a külseje amibe belefullad a pici bőre, szerintem a többi jobb amelyik nem "csörgős".

5. ancsi105 (válaszként erre: 4. - Anettt01)
2007. aug. 11. 16:31
Igazából a rossmanost használom mert azt a libero gyártja. Szégyen nem szégyen elfelejtettem venni és már nincs nyitva.
2007. aug. 11. 16:30
Szia! Mi használtunk, igazából nem rossz minőségű, de a Pamperst ajánlanám. Azzal nagyon meg vagyok elégedve. A tescos megnyomta a kislányom lábát meg többször is kifolyt a pisi belőle. A pampersel ilyen gond még egyszer sem volt.
3. ancsi105 (válaszként erre: 2. - Roni24)
2007. aug. 11. 16:30
Nagyon köszönöm nem mertem még elindulni míg nem ír valaki. Köszi mégegyszer!!!!!!!
2007. aug. 11. 16:27
Szia, én használtam, és meg is voltam vele elégedve! A lila csomagolású a jobb a tescos pelusok közül, mert ez finomabb anyagú!
2007. aug. 11. 16:24
Használtatok már tescos pelust? Milyen és melyiket érdemes venni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook