Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Matrix hajápolási szerek. Ki melyiket használta - megérte-e? fórum

Matrix hajápolási szerek. Ki melyiket használta - megérte-e? (beszélgetős fórum)


9. hcs2
2011. márc. 9. 08:29
Köszi! Ennek örülök!! Nekem a hajgyóhyászom rendeli! Néztem neten, de nem igazán találtam én sem, hogy hol lehet megvenni. De ha a környékeden van hajgyógyász aki ismeri, tőle biztos meg lehet rendelni.
8. lola81 (válaszként erre: 7. - Hcs2)
2011. márc. 8. 18:42

Az nagyon jó! Nekem régen volt tőlük pár dolog és imádtam!:)

Kár, hogy nagyon kevés helyen lehet hozzájutni...

7. hcs2
2011. márc. 7. 22:31
Köszi szépen a válaszokat! Most néztem meg, hogy nem is mátrixos hanem Orising, csak én azt hittem ez mátrix márka, de nem ez egy más:) Veronában gyártják, de azt nincs rajta, hogy ki csinálja van külön honlapjuk is:)
2011. márc. 7. 17:13

Érdemes azért egyszer beruházni -egy neked megfelelő- drágább samponba, főleg ha hosszú a hajad, mert meglepően kevés kell belőle, annyira koncentráltak. Nekem egy sampon pl. fél évig tutira elég, a hátközépig érő hajamra és ennyi idő alatt azért párat el lehet egy olcsóbból is használni majd ugyanannyiért!:)

Persze az ampullákra ez sajnos nem igaz!:( De ott is úgy van, majd nézd meg, hogy a L'oreal csoport összes hajhullás elleni ampullájában ua. a hatóanyag csak a koncentráció más a Kerastaseban van a legtöbb a Vichyben kevesebb tehát gyakorlatilag az ár különbözet itt ua.-nak az anyagnak a mennyiségével egyenesen arányos!

Remélem nem voltam nagyon kotnyeles, de azt hiszem ez hasznos infó lehet!:)

5. hcs2 (válaszként erre: 4. - Lola81)
2011. márc. 7. 13:19

Köszi, ezt nem tudtam:)

Utánanézek a többi nek is! Bár a matrix sem olcsó:)

2011. márc. 7. 13:16

A L'oreal forgalmazza a Matrix termékeket is!! Ugyanúgy, ahogyan az övék pl.: a Lancome a Vichy vagy a La Roche Posay is.

Szerintem nem rossz a mátrix, de a L'oreal Professionel ill. a Kerastase (ami a L'oreál hajápolási luxusmárkája) sokkal jobb! Bár ezek drágábbak a Matrixnál.

3. hcs2 (válaszként erre: 2. - Studio64)
2011. márc. 7. 13:08
Ez nem Loreal, hanem külön márke Matrix, azt hiszem amerikai.
2011. márc. 7. 13:04
Nekem a Loreal Matrix színező tette rendbe a hajam. Biztos jók a hajápolási termékei, hogyha egy színező is ilyen szinten ápol.
1. hcs2
2011. márc. 7. 13:02

Szisztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen terméket próbált már ki ami matrixos. És, hogy elérte-e a kívánt hatást. Én most hajhullás elleni sampont és ampullákat használok, szerintem egész jók, de az áruk elég borsos...

Várom a tapasztalatokat, mindegy, hogy pozitív vagy negatív!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook