Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasznaltatok mar beltisztitast es meregtelenitest? (Colonix Program) fórum

Hasznaltatok mar beltisztitast es meregtelenitest? (Colonix Program) (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
2008. febr. 8. 12:27
Most rendeltem meg,kíváncsi leszek az eredményre de nagyon sokat várok tőlle azok alapján amiket olvastam és fényképeken láttam.
2008. febr. 8. 10:05
[link] itt tobbet olvashattok rola.Engemet teljesen megfogott.
2008. febr. 8. 09:51
en csak lejben tudom az arat,az atszamitva kozel 23 ezer ft egy honap es ajanlott a 3 honap elso alkalommal.
2008. febr. 6. 09:43
Huhh... egész jól hangzik. Nem tudjátok véletlenül a candida esetén, ez ajánlatos-e? Illetve kb. mennyibe kerül egy ilyen kúra?
7. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - Kustiov)
2008. febr. 6. 08:55
Én végigcsináltam és jó hatással volt rám:)
2008. febr. 6. 07:58

A Colonix Program a következőket nyújtja Önnek:


A Colonix Belső Tisztító Program három termékből áll, melyek több irányból segítik elő az ideális egészség és életerő elérését:


A Colonix Béltisztító egy rost kiegészítő, amely gyógynövényi rostok segítségével tisztítja meg a vastagbelet az összegyűlt lerakódásoktól és megelőzi az újabb lerakódások képződését. A Colonix béltisztító folyamatos használata biztosítja, hogy az emésztőrendszerben ne halmozódjanak fel a nyálkás képződmények, a mérgek és a salakanyagok. Segít tisztán tartani a vastagbelet, és elősegíti a bélsár szabad és hatékony mozgását. A rost továbbá segít egészséges állapotban tartani a bélflórát, valamint magába szívja a mérgeket azáltal, hogy a belekben egy szivacsos, zselés "masszát" képez. Amint ez a massza megduzzad az elfogyasztott víz mennyiségétől, lebontja és eltávolítja a mérgező salakanyagokat a vastagbél redőiből és kitüremkedéseiből. A tiszta vastagbél meggátolja, hogy a káros baktériumok és élősködők elszaporodjanak az ember bélrendszerében.


A Paranil anti-parazita táplálék-kiegészítő segít eltávolítani a káros élősködőket, köztük a bélparazitákat és petéiket a vastagbélből és a szervezet más részeiből. Gyógynövények specifikus kombinációit már évezredek óta sikeresen használják az élősködők elpusztítására és eltávolítására. A Paranil 18 kiváló minőségű növény hatékony kombinációja, melyeket hagyományosan élősködők, azok petéinek és kikelt lárváinak a szervezetből történő eltávolítására használtak. Hatásos, mégis biztonságos, a felnőtt szervezetet nem terheli meg. (Gyermekeknek a Paranil Jr. készítményt ajánljuk!)


A KleriTea méregtelenítő és rendszeres székletet biztosító gyógytea. Hashajtó hatást fejt ki a belekre, s eközben előmozdítja a méregtelenítési folyamatot. Az idegrendszerre nyugtató hatással van, ami ideális itallá teszi lefekvés előtt. Koffeint nem tartalmaz.

2008. febr. 6. 07:57

Sziasztok.


Mar nagyon sokszor olvastom a Colonix Programrol. Amit olvastam az ijeszto es egyben elgondolkodtato. Ha valaki meg nem ismeri olvasson utanna.Ha csak a fele igaz,amit olvastam,akkor is elegendo.NEm olcso,sot szerintem draga,de a leirasok alapjan hasznalt mar sok embernek. Szeretnem tudni a velemenyeteket.

2008. febr. 6. 07:54
Hasznaltatok mar beltisztitast es meregtelenitest? (Colonix Program)
2008. jan. 31. 19:54
Szia! VAn már erről itt egy fórum. Szerintem keress rá...
2008. jan. 27. 17:47

Szia! En probaltam, jo volt. Semmilyen fereg nem jott ki belolem. A hasam laposabb lett, sulyt nem veszitettem.

Az biztos, hogy a teatol isteni jokat lehet aludni.

Nem tudom manapsag mennyibe kerul, en regen olyan 30ezer korul vettem, ha jol emlekszem.

Az arat nem eri meg, mert valamifele rostot, pl. korpat, pelyhet olcsobban is be lehet szerezni, meg a szenna teat is.

A feregtelenitot is lehet kapni allitolag a gyogyszertarban.

Olvastam az egyik forumban egy csajrol aki NAGYON ferges volt, neki 3 havi kura is csak csokkentette a problemajat, de nem oldotta meg.

2008. jan. 27. 00:49
Mit hallottatok a Colonix méregtelenítő kúráról?Van vkinek tapasztalata ez ügyben?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook