Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasznaltatok mar beltisztitast es meregtelenitest? (Colonix Program) fórum

Hasznaltatok mar beltisztitast es meregtelenitest? (Colonix Program) (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
101. a0281bc392 (válaszként erre: 100. - Evangelika)
2009. jún. 16. 14:23

itt azért szépen akad akinek a Colonix bevállt. Sőt... Általában ezek a csodaszerek pont a felét érik a colonixnak vagy a toxinoutnak. Ezért is olyan olcsóak...


És a mondást is ismerjük: olcsó húsnak híg a leve :)

2009. máj. 11. 19:47

Üdv!

Mostanában láttam ezt a Colonixot, hát...

Ami nekem bevált: FLP probiotic+berry nectar 3 hónapos kúra (a reklám helye; ez össz. kerül annyiba, mint a Colonixból 1 hónap). Én nem fogyni akartam, hanem rendesen WCre járni reggelente, "formázott" székletet hagyva magam után. Bevált, tény, hogy laposabb lett a hasam, lement 2 kg, ami nem jött vissza; nekem nem nőtt az étvágyam.

Viszont, amit hallottam: mivel a tisztítás során, legyen az bármiféle, letisztul a bélfal, így jobb lesz a tápanyag felszívóképesség, szóval könnyen hízhat az ember (nem feltétlenül azért, mert ami kiürült, azt visszakéri a szervezet).

Még emellett Gillian McKeith (remélem jól írtam)tanácsai, rostgazdag, vitamindús étrend etc.

Na meg hát mozgás, a stressz kerülése...

99. Malay
2009. máj. 1. 12:58
Hali! Szerintem minden, hit, és "elhitt" kérdése jobbat nem tudok. Colonix? Probáltam, nekem semmit nem csinált, bár székelés gondom nem volt, csak hasi fájdalmaim, esküszöm a NORMAFLORRRA! SZUBJEKTIV. Üdv Malay
2009. ápr. 30. 11:37
túladagolni nem lehet a vitamint. mert ami nem kell azt kiüríti a szervezeted.
97. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 93. - 90de0877e3)
2009. márc. 9. 14:45

De igen. Csak és kizárólag C vitamint eszem, mert túladagolni sem akarom a vitaminokat és laikus vagyok ahhoz, hogy tudjam, miből mennyit kell bevenni, ha nincsen semmi bajom amúgy.


Ez is csak a vásárlók zsebére megy!


:-(((

96. emagdi (válaszként erre: 95. - Mimi74)
2009. febr. 26. 10:18
szerintem kicsit olvass vissza:))
95. mimi74
2009. febr. 26. 08:49

Jó reggelt mindenkinek!


Mi a véleményetek a Colonix programról?Van valaki aki már használja,vagy használta?Tényleg jó?

Köszi a választ előre is!

További szép napot mindenkinek!

94. emagdi (válaszként erre: 93. - 90de0877e3)
2009. febr. 19. 14:00
melyik fontos összetevőre gondolsz?
93. 90de0877e3 (válaszként erre: 92. - Emagdi)
2009. febr. 19. 13:56

lehet hogy nemm éri, de a többi fontos összetevőt nem tudod megvenni.


ezért se eszel csak C vitamint hanem multivitamint, mert nem csak 1 vitaminra van szükséged.

92. emagdi (válaszként erre: 91. - Boocibooci)
2009. febr. 14. 14:12

szerintem az útifű maghéj kiváló. és már 980 Ft-ért is lehet kapni 100g-ot (rózsaszín doboz, magyar termék, herbaházban kapható).


ahogy nézegettem, szinte az összes béltisztító útifűmaghéjból készül, úgyhogy lehet, hgoy nem éri meg drágán megfizetni a márkanevet, hanem csak egy ilyen márka nélkülit venni.

2009. febr. 13. 21:38

Sziasztok!

Hát eléggé radikális nézetek vannak a Colonixról, van aki kórházban kötött ki, van aki esküszik rá és van aki úgy véli, hogy ugyanaz a lötty, illetve tabletta jön ki belőle amit bevesz a tisztításhoz. Ezen érdemes elgondolkozni, máshol is utánaolvasni. Na mindegy.

Az útifűmaghoz hogy álltok? Nekem bioboltban javasolták és még nem olvastam róla rosszat. Esetleg valami tapasztalat? Ráadásul ezt 100ml-es készítményben láttam 1800 Ft-ért, ami igazán baráti ár!

90. 6f4d0d160f (válaszként erre: 89. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 5. 07:20
ki mondta h semmi bizonyíték nincs rá?
89. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 84. - Emagdi)
2009. febr. 4. 23:16
Na ez az. Parazitát írt valaki mikor semmi bizonyíték nincs rá. Minősíteni sem érdemes.
88. 6f4d0d160f (válaszként erre: 86. - Mandella)
2009. febr. 4. 19:01

Szia! Nem tudom olvastad e amiket írtunk előtted. Pont nemrég írtam, hogy az amit ott a képgalériában látsz, maga a szer, amit beviszel a testedbe. ilyen trutyivá áll össze, majd kijön másnap. akár zselatinport is szedhetnénk:DDD

Csak viccelek. De lényeg, hogy a képgaléria valós, csak elfelejti mondani, hogy ez maga a folyadék, amit megittál, vagy tabi, amit bevettél. Tehát ez a trutyi nem benned van!!! te viszed be a colonix-szel. Youtube keress rá!

2009. febr. 4. 18:14
de és akkor a káros anyag, ami kijön onnan, azzal együtt nem jön ki a nem káros is???
2009. febr. 4. 18:09

fú, most nézem a képgalériát - basszus


még nem döntöttem el, hogy megcsináljam-e a drága colonix-kúrát, mindenesetre érdekes-tanulságos lenne

2009. febr. 4. 18:05
szerintetek az gond, ha a colonoxet és a "zöld lötyit" együtt használom?
84. emagdi (válaszként erre: 83. - Emagdi)
2009. febr. 1. 20:52
csak arra írtam, amit alább modntál, hogy vízzel összekeverték a béltisztítót, és nem volt parazita... szóval ez érthető, mert az elméletileg az ember beléből kellene hogy távozzon (ha van benne). többen állítják, hogy jöttek ki belőlük ilyen élősködők... hát, nem tudom, biztos:))))
83. emagdi (válaszként erre: 82. - 6f4d0d160f)
2009. febr. 1. 20:50

az szerintem a parazitairtás.

végülis az is hasznos, de az más dolog. ott arról van szó, hogy az emberben állítólag sok parazita él, amit a parazitairtóval (erre a colonixban is van tabletta vagy mi) kiirtanak az emberból.

gondolom ez is a béltisztító trutymóval együtt jön ki elvileg. gondolom ezeket mutogatták a videóban:))

82. 6f4d0d160f (válaszként erre: 81. - Emagdi)
2009. febr. 1. 20:33
á értem! arra gondoltam, biztosan láttad, hogy a hirdetésebn olyan képeket mutatnak, hogy valami élősködőnek tüntetik fel a masszát, és hogy megdöbbentő hogy ez jött ki belőlük. Akkor szrintem ők is félreértettek valamit:)
81. emagdi (válaszként erre: 80. - 6f4d0d160f)
2009. febr. 1. 20:19

szia! ha jól tudom, a colonix-os italban is útifű maghéj dara van, ami tulajdonképpen tisztítja a bélfalat.

ez pedig úgy működik, hogy víz hatására a maghéj megduzzad és zselés anyag lesz belőle. tulajdonképpen ez a zselés massza halad végig a bélfalon, és "dörzsöli le" a lerakódott anyagokat.

ebből a szempontból valóban "mű massza", dehát pont erről szól ez az egész.

abban viszont igazad van, hogy nagyságrendekkel olcsóbban lehet venni útifű maghéjat, mint amennyiért a colonixot árulják.

2009. febr. 1. 19:57
Sziasztok. Youtube-n ha rákerestek különböző kísérleteket lehet látni ezzel a colonix programmal kapcsolatbam. Pl. vízzel összekeverték a port (vagy tablettát?) majd vártak fél órát. Egy zselémassza lett az eredménye. szóval a reklámban ahogy mutatják, hogy mi jön ki a wc-ben, az csak egy mű massza.
79. danya (válaszként erre: 78. - 90f51149ec)
2008. dec. 4. 20:43

hát panaszt nem okoz az tény, de semmi mást nem érzek sajnos, sem erőnlétet, sem pedig könnyebbséget, sem pedig kilóvesztést, sem pedig cm vesztést. annyi szent, hogy a méreganyagok biztos jönnek, mert elég érdekes dolgok ürülnek nem mondom. de ezenkivül semmi, pedig eszem már a bélflóra helyreállitó cuccot is, azt kaptam ajándékba a II. adaghoz. de attól sem érzek semmit.

szószó ez van és te?

78. 90f51149ec (válaszként erre: 77. - Danya)
2008. dec. 4. 01:24
szia, hogy haladsz a kúrával? :)
77. danya (válaszként erre: 76. - 90f51149ec)
2008. nov. 18. 18:25

szijja:)


hát nálam plussz 2 kiló a mai mérlegelésnél, el is keseredtem rendesen, de amug ymegjött az uj adagom a 2. havi. szóval türelmetlen vagyok, de nagyon bizom. amugy ma reggel kétszer voltam wc-n, és ma ujra valami kötélszerü képződmény távozott, igaz inkább madzagnak nevezném, mert nem volt valami vaskos, de nagyon hasonlitott azokra a cuccokra amiket láttam foton.

gondolom ez is egy jó jel. a pattanások azóta is jönnek mennek, egy-egy nap 2-3, de másnapra ezek eltünnek, én is valamikor olvastam, hogy a szervezet méreganyagai a bőrön is távozhatnak.

és te a 3 havit is megcsinálod? és a teljes kurát, vagy csak maradsz a teánál és a rostnál?

amugy az én kollégám 12 kg-ot fogyott, de azt hozzá kell tennem, hogy előtte zabált mint egy madár nevü ló.... és amikor ezt el kezdte, átváltozott az étkezési szokása, és napi egyszer evett (tudom ez amugy nem is jó) de nála bevált. ha lesz pénze ujra megcsinál egy 3 havi kurát.

na mindegy a türelem rózsát terem - remélem illatos is lesz:)))

neked is sok sikert

2008. nov. 18. 11:09

szia!


nálam nem rögtön de nem sokkal a kúra kezdete után jöttek elő a működésre utaló jelek. egyik barátnőm is hasonló cipőben jár mint Te. Neki is megjött az „étvágya”. Felhívta a központot és azt mondták neki -nem leszek pontos de a lényege kb. az, - hogy amikor kiürül a szervezet akkor automatikusan vissza akarja pótolni azt a mennyiséget amit eltávolítottál. Ez egy reakciója a szervezetnek arra, hogy nehogy gyorsan lefogyj, mert az ártalmas a szervezetnek. Ezért termeli a savat és étvágyat csinál. Neki azt javasolták, hogy ilyenkor egyen gyümölcsöt. Vagy egyen kicsivel kevesebbet, viszont ha tudja akkor az ebéd legyen hosszabb.

a pattanások megjelenése jó jel (azt hiszem, bár nem tudom hol olvastam, hogy ez a méregtelenítés egyik jele). A türelmetlenség emberi tulajdonság, de adj neki egy kis időt. Működnie kell, körülöttem mindenkinek beindult, persze nem egyből, nem mindenkinek azonnal, de szervezettől függően mindenkinek egy kis idő elteltével.


Én október elején kezdtem. Azóta kis odafigyeléssel 3 kiló, szerintem nem is lesz több, vagy még talán 1.

75. danya (válaszként erre: 73. - 90f51149ec)
2008. nov. 14. 20:25

szijja:)

és nálad ezek a jó tünetek mikor jelentkeztek, hanyadik hónapban, vagy azonnal? én is várnám, hogy kevesebbet kivánjak enni, ne kivánjam az édességet, és mintha nálam kicsit forditott lenne, 1-2 het minden kaja után ennem kell legalább egy turórudit annyira kivánom, hogy na, és ez eddig nem volt jellemző.

annyit vettem még észre, hogy az arcomon elég sok pattanás lett, ami másnapra elmulik, de jön helyette másik.

energetikusabbnak sem érzem magam, ami jó pont lehet, hogy elmultak a délutáni puffadásaim, ami tényleg jó.

irnál még arról, hogy amiket leirtál kb.-re be tudnád határolni, hogy mennyi időbe telt mire ezeket érezted?

tudom, hogy minden ember más és más, és valakinek azonnal van alakinél csak 2-3 hónap.

lehet, hogy én vagyok türelmetlen?

te mennyit adtál le amugy?

köszi a választ:)

74. emagdi (válaszként erre: 73. - 90f51149ec)
2008. nov. 12. 18:29
nagyon jól hangzik:)
2008. nov. 12. 12:14

sziasztok!


Bocsi a kései válaszért, nincs sok időm netezni. Nekem bevált. Ez alatt azt értem, hogy laposabb lett a hasam, fogytam tőle, bár nem kifejezetten fogyó kúra, a bőröm kitisztult, jobban érzem maga, ez a kiadott felesleg után megnövekedett energia miatt van, gondolom. Nem vagyok annyira fáradékony, kávéról leszoktam, és nem eszem annyi csokit már :) Belső változásokról nem tudok mit mondani, gondolom ha jobban érzem magam akkor csak jót tesz a bélrendszeremnek is. Nem puffadok már, persze oda is figyelek már mit eszem. Jó persze, majd a kúra után is érdekes lesz mit fogok érezni, de azért ez már bizakodásra ad okot.

72. danya
2008. nov. 4. 07:08

Még egy kérdés anakin, nálad jelentkezett már, hogy nem kivánsz bizonyos "káros" ételeket? édesség, szénhidrát és társai?

nálad jelentkezett már fogyás, vagy laposabb has?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook