Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasznaltatok mar beltisztitast es meregtelenitest? (Colonix Program) fórum

Hasznaltatok mar beltisztitast es meregtelenitest? (Colonix Program) (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
71. danya (válaszként erre: 69. - 90f51149ec)
2008. nov. 4. 06:42

és anakin nem osztanád meg velünk, hogy nálad mi az, hogy bevált?

kiváncsi lennék, hogy mégis mire kellene figyelni? mesélj már bővebben.

köszi

70. danya
2008. nov. 4. 06:41

Sziasztok:)


én ma 9. napon vagyok, még igazából nem sok tapasztalatom van, talán annyi változást tudnék megemliteni, hogy az utolsó két- három napban nagyobb mennyiségü széklet távozott, mint annak előtte bármikor is, szerintem ez a rostnak volt köszönhető. semmi különöset nem láttam még benne, nem csikar a hasam, tulajdonképpen semmit nem érzek.

én arra kezdtem el szedni, hogy az utolsó egy hónapban ugy felfujjódtam, ugy néztem ki mint egy 10 hónapos kismama, és ami fura volt, nem az étkezések után, hanem utána 4-5 órával később.

de voltak ülési nehézségeim is. reggeltől - estig kb. 10 cm-t nőtt a derékbőségem, ami szerintem nem lehet természetesen, és egészséges.

ezek után kerestem rá erre a termékre, hiszen ez talán arra is jó.

most ugy néz ki, hogy két hét alatt egyszer volt ilyen, na de akkor töltött káposztát ettem.

Nem olcsó dolog, de egy hónap után én nem kivánom szedni a kapszulákat, de a teáját mindenképen, hát a rost is nagon fontos szerintem, de rátaláltam egy másik rostra ami harmadába kerül, a hatást nem tudom, kinézetre u.ugy néz ki, azt is irják róla, hogy ez is bezselésedik a belekben.

na majd meglátjuk

eddig még nálam ugy néz ki bevált

69. 90f51149ec (válaszként erre: 68. - Emagdi)
2008. okt. 30. 15:04
Nekem nagyon bevált mind a két kura. Egy hónapja csinálom, és érzem a változást. Az első idők voltak kicsit izgalmasak, de a méregtelenítés ilyen. Sőt. Több helyen is olvastam, hogy megjelenhetnek pattanások vagy bőrpír, de nálam semmi. A Toxinout -ami elsősorban nehéz fém eltávolító- tartalmaz még egy jó nagy adag vitamin készítményt, ahogy olvastam, természetes és nem szintetikus. Tartalmaz még bélflorát, aminek Flora Protect a neve. Egészen jól érzem magam ezektől a kütyüktől és még csak egy hónap telt el, még van 2 hátra. Barátnőm a candidára szedi, majd megkérdezem mit mondott, vagy szolok neki, hogy írja meg neki segített-e.
68. emagdi (válaszként erre: 67. - 90f51149ec)
2008. okt. 27. 17:32

köszi!

s mi a tapasztalatod? érzésed szerint bevált?

67. 90f51149ec (válaszként erre: 57. - Emagdi)
2008. okt. 27. 14:06
Én ezt próbálom: [link]
66. 3f2a24452a (válaszként erre: 63. - Enrosadira)
2008. okt. 25. 10:37
ez meggyőző volt: [link]
65. cuvée
2008. okt. 24. 23:39
Igaza van Magdinak!
64. emagdi
2008. okt. 23. 15:35

jajj, ezen ne vitatkozzatok!

egyszerűen valakinek bejött, van, akinek nem.

senkinek nem kötelező ezt venni, de mindenki elmondhatja a véleményét.

de vitatkozni rajta teljesen felesleges, mert úgysem tudjátok egymást meggyőzni:))

aki meg idejön (mint pl én is) az úgyis infót szeretne gyűjteni, elolvassa ezt a véleményt, azt a véleményt, és utána szíve szerint dönt, hogy mit vesz.

2008. okt. 23. 15:17

igen,1 fönyeremeny ez a kakazselesitö!!!Amugy mar majd 3 honapja visszaküldtem,penz meg sehol!

Es miböl gondolod,hogy pont ez nem veszelyes???miert pont a colonix nem veszelyes?

62. 3f2a24452a (válaszként erre: 55. - Enrosadira)
2008. okt. 23. 14:58

Nos, ha utálod a colonixet akkor ne foglalkozz vele. Sok ember van akinek segített és megfelelő kezelést nyújtott. Netán megoldotta a problémát is. Nem kell elvenni mástól a lehetőséget hogy kipróbálja, ha nem megy, nem működik akkor visszaküldi, ilyen egyszerű.

Ha inkább a kockázatos méregtelenítést választod akkor hajrá. Szerintem vigyázni kell a szervezetre és nem érdemes kockáztatni, mert ki tudja, hogy reagál a szervezted. Én is sok kúrán gondolkoztam, sok tanácsot kértem, orvosi véleményeket is olvastam, hallgattam, és arra jutottam, hogy a colonix a legmegfelelőbb és nincs kockázat.

Nem is olyan drága mert 22000.- ha meg összeállsz barátnőkkel, ahogy én is csináltam, akkor már csak 16000. Ha meg napi mennyiségre lebontom akkor szinte ingyen is van. Elvileg ne az egészségemen spóroljak.

2008. okt. 23. 13:48
igen,a vizhajto,orvosi gyogyszerekkel valoban,a termeszetessel is csak 3 kura evente.
60. emagdi (válaszként erre: 59. - Enrosadira)
2008. okt. 23. 11:43
azért a vízhajtással csínján kell bánni, lehet vele elég nagy problémát is okozni...
2008. okt. 23. 11:29

a szervezet tisztitasa a lappango folyadekok kiüritesevel a kötöszövetböl.

Itt olaszorszagban vannak gyogynovenyszirupok,amit vizben kell feloldani es a nap folyaman meginni.ausztriaban a dm-ben vettem Knipp drazset-vizhajtasra csalannal.otthon meg nem neztem szet,de biztos van vizhajto szirup a gyogynöveny vagy bioboltokban!

58. Kedveske (válaszként erre: 56. - Enrosadira)
2008. okt. 23. 11:19
Mi az a drenazs?
57. emagdi (válaszként erre: 54. - 90f51149ec)
2008. okt. 22. 22:10
nehézfémeket mivel távolítod el?
2008. okt. 22. 22:09

ja meg valami,en sem leböjtkurazom,mert nem birom eves nelkül.szerintem a drenazs a legjobb meregtelenites a tiszta gyogynövenyek erejevel-pl.csalan,betulla

es meg fogyaszt is:)))

2008. okt. 22. 22:06
en nem a meregtelenites ellen vagyok,csak a colonixet utalom mert szerintem hülyeseg es csak kiszedik a penzt a zsebünkböl-lasd biobrain
54. 90f51149ec (válaszként erre: 51. - 3f2a24452a)
2008. okt. 22. 15:22
Nem csak a bélrendszert, a májat, vesét, vérrendszer és egyéb testrészeket is. Fontos a nehéz fém eltávolítás is. (ha már méregtelenítünk:) )
2008. okt. 22. 14:52

A szervezetedben milyen mérgek vannak ? Nos, én is csak azokat tudom, amiket leírnak a neten, tartósítószerek, kémiai adalékok, vegyületek. Érdemes olvasni róla pl. itt: [link]

Léböjt az egészséges? sokat olvastam utána megoszlanak a vélemények. Nem tudom ki mennyire szeretném sanyargatni a szervezetét a méregtelenítés során. Az írta Dr. Sümeghyné Bartos Éva, hogy a léböjt alatt nagyon oda kell figyelni minden változásra, ami a szervezetünket éri, mert komoly károkat is okozhat a böjt (pl. fáradékonyság, álmosság, koncentrálási zavarok, előfordulhat fejfájás, végtag- és derékfájás, hirtelen érzelmi kitörések és hangulatváltozások). Mindenki maga dönti el, hogy szeretne méregteleníteni. Én talán a leghumánusabb módszert választottam. Az egészség talán nem a pénzről kéne, hogy szóljon, mert ha beteg leszel akkor a gyógyszerek elvisznek ennyit…sőt…

2008. okt. 22. 10:47

es szerinted milyem mergek vannak ott?mivel a belrendszer önmagat tisztitja!aki helyesen taplalkozik es nincs belrenyhesege keptelenseg,hogy lerakodasa legyen!

A meregtelenites lebojtkura,gyümölcslevekröl es gyogyteakrol szol-es persze nemeveströl.

de ha valakinek sok penze van vegül is fizethet 50000ft-ot a felzselesitett szekletert meg a hashajto szennateaert..

2008. okt. 22. 10:07
A bélrendszert :) méregtelenítünk, ami fontos a mai világban már, sajnos.
2008. okt. 22. 09:17
de edes istenem,mi a fenet tisztitotok????
2008. okt. 22. 09:03
Látom megoszlanak a vélemények, talán érdemes kipróbálni mert semmit sem veszít az ember, és mindenki csak saját magán érzi, hogy működik vagy sem. A gyógynövények sajnos ilyenek. Nem gyógyszerek amik mindenkinél ugyan úgy használnak, hanem ezek természetes alapú! (egészséges) táplálék kiegészítők.Én három hete vagyok a colonix kúrán és nekem bevált. Pont azt kaptam, amire számítottam a leírások alapján. Jó mondjuk eleinte kicsit intenzív volt, de persze ez személyfüggő is egy kicsit. Nagyon puffadt a hasam és refluxom is van, bár úgy tűnik kezd elmúlni minden.
48. fda58604ed (válaszként erre: 47. - Enrosadira)
2008. szept. 26. 13:55

Sajnos nekem is a kukában kötött ki a Colonix.

Nekem az aranyerem jött ki, és fájt a gyomrom. A párom is szedte, neki szintén okozott gyomorgondokat. Anyukám is ki akarta próbálni, szegény napokig fetrengett, migréntől kezdve, hányásig bezárólag. Szerencsére én is 3 hónapos adaggal keztem...:(

A tisztítókúrát, jó, hogy leírtad!

Ezen kívül én vettem Akív árpát, reggelente egy pohát gyümölcslében megiszom, és remek! Tehát nem csodaszer a Colonix, és én is egy balek vagyok a sok küzül, hogy megvettem!

2008. szept. 22. 13:57

Sziasztok,annyi zöldseget irogattok..

Bocs,nagykepüen hangzik,mert par honapja en is illen lelkes voltam.

Szoval megrendeltem a colonixot-3 havi kurat-mert mindig visszaterö belproblemaim voltak-mint utolag kiderült a stressztöl.

Szoval nagy lelkesen elkezdtem szedni meg gondolkodni.

Azok ott a kepeken nem masok mint felzselezett napi-kakik-amik amugy is kijönnenek csak nem ilyen latvanyosan..

Szoval 3 het utan begyulladt a belem,meg akartak operalni vagbellel,majd,hogy nem hagytam tüzetesen kivizsgaltak es belgyulladast diagnosztizaltak.Antibiotikum meg tesav probiotikum-vagy ahogy magyarul hivjak helyesen-bocsi!!!

Szoval dieta es ma beltükrözesen voltam.mar 4 hete nem eszem a colonox csodat-visszaküldtem,szedjek be ök.Szoval tegnap nem ehettem semmit,minden oraban glauber-sos oldat,minden ki,vizszerüen,csak tea be.a belemet en is nezhettem me delelött 4D-ba a dokival,gyönyörü tiszta,mivel termeszetanyank izombol tervezte es sajat magat csodalatosan kepes tisztitani!!!

Ne döljetek be ezeknek a zselesitö növenyi kivonatoknak,mert csak felduzzasztjak a szekletet es igy csapjak be a laikust..Elödeink se mosattak a hatsojukat ok nelkül..

A tisztito kura nagyon jo,ahogy a termeszetgyogyaszok is javasoljak,meg az ayurveda.Lassan egyre kevesebbet enni,3 napig le-kurabeöntes,glaubersos oldat-ez kihajt mindent,aztan fokozetosan!megint visszaterni a nomalis etrendre-es mindezt evente 2x

Fergek pedig nincsenek egy egeszsegesen elö,tiszta.allatokat higenikusan tarto emberben!!!Vagy ha megis annak több jele is van-viszketö vegbel,hirtelen fogyas,rosszullet,stb-de ezzel mindenkepp orvost kell fölkeresni es nem otthon kuralgatni magunkat a sajat fejünk utan!

46. Reni33
2008. szept. 20. 18:14
Sziasztok! Eladnám 145db Colon Cleanser béltisztító tablettám,ha valakit érdekel írjon privit.
2008. szept. 3. 16:29

Sziasztok!

Bocs, de napokig nem voltam a itt.

Szóval, 2.060 Ft egy dobozzal.

44. Krerika (válaszként erre: 42. - Edb6c38cef)
2008. aug. 30. 16:27
Köszi! Megnyugodtam. Engem is érdekel mennyibe kerül.
43. adri25 (válaszként erre: 40. - Edb6c38cef)
2008. aug. 30. 09:41
Mennyibe kerül ez a készítmény?
42. edb6c38cef (válaszként erre: 41. - Krerika)
2008. aug. 30. 07:22

Nem este iszom meg, úgy kell, hogy napi 6 x 1 teáskalnálnyit kell feloldani kb. 1,5 dl vízben. Tehát hatszor iszom elosztva a nap folyamán.

Nem hoz kellemetlen helyzetbe, ettől ne félj. Igaz, napi kb. 3 alkalommal van nagydolog, de kontrollálható módon.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook