Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használtál aloe verát? Milyen tapasztalataid vannak? fórum

Használtál aloe verát? Milyen tapasztalataid vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
24. Egnisz
2007. aug. 4. 14:11
Sokkal okosabb nem lettem, semmit sem tudtam meg a termékekről.
23. Egnisz (válaszként erre: 22. - Egnisz)
2007. aug. 4. 13:23
Már nem kell, megtaláltam! :)
22. Egnisz
2007. aug. 4. 13:18
Megírná nekem valaki priviben a magyar FLP honlapjának a címét? Köszönöm!
21. Teráz (válaszként erre: 7. - Tina68)
2007. jún. 23. 23:11

Én Kb. 2 évvel ezelőtt amortizálódtam le ,de maximálisan.Rengeteg antibiotikumot is kaptam amit nem lett volna szabad olyan adagban,mostmár tudom.Amikor már véres volt a székletem és vért hánytam,kórházba kerültem.Valóban gond volt (van) a bélbolyhaimmal ( IS ),akkortájt jelent meg a Probiotic,sokáig szedtem azt is emiatt.Ma már nem használom a termékeket,anyagilag piszkosul megterhelő,már ahhoz képest jól vagyok.Azt mondta az orvosom,ha nem változtatok életmódot : meghalok.

VÁLTOZTATTAM !!

2007. jún. 22. 15:41

Igen használtam. A konyhában növöget egy cserépben. Tegnap pl megégettem magam, letörtem belőle egy pici darabot és a növény nedvével bekentem. A fájdalom nagyon gyorsan elmúlt és abszolút nyoma sem volt másnapra.Az égésen kívül még sok másra is jó.

Ez persze nem egy "termék", hanem egy élő igazi növény, valóban jó és nem is reklámfogás.

19. M. Monroe (válaszként erre: 18. - Agida82)
2007. jún. 22. 11:57

Nos én is "csak " felhasználó vagyok.Egy bizonyos mennyiség után, már kapok ingyen is terméket. Anyukám és én kezdtük el fogyasztani.

Anyu a bélflóra immunerősítését szolgáló bogyóját szedi, 85 éves és mióta ezt szedi nem volt se influenzás, se, se,...., Valamint kialakult nála egy burzitis betegség, és azt az egyik krém rendszeres használatával hozta rendbe.( szemben a szakorvossal aki tele akarta anyát tömni szteroiddal, ami valóban káros, pláne az ő korában)A neten a NET DOKI oldalon láttam meg a nevezetes krémet és kerestem a kapcsolatot valakivel aki beléptetett, de én nem forgalmazok. Nem kötelező, de ez így olcsóbb.

Ittuk még a gélt, mindkettőnknek használt, ő is mást ivott én is , jó volt. De valóban drágák a termékek de allergiát még az eredeti terméktől nem hallottam, hogy kapott volna valaki.

Nem minden termékük nagy durranás, de pl. a C vitamin óriási eredményeket hoz annak aki szedi. Én a patikait nem tudom szedni, mert vese homokot, ( követ) okozhat, ez viszont nagy dózisban sok mindenben segít. Persze drága, most nem is engedhetem meg magamnak, pedig kéne.

Tehát agida82 sok sikert, ha kérdésed van írj és minden kötelezettség nélkül segítek.Mint említettem nem vagyok forgalmazó, de az összes szakirodalmat elolvastam, meghallgattam a témában.

2007. jún. 21. 21:54

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget.

igazából olyan terméket keresek ami valóban jó és nem csak reklámfogás

Immunerősítésre szeretném használni.

mégegyszer köszi mindenkinek

2007. jún. 21. 21:00
Aloeverás túsfürdőt próbáltam ki, és sajna allergiás vagyok rá. Így belsőleg meg sem merem próbálni. Mit tehet velem, ha külsőleg kiütéses vagyok tőle.
16. dee (válaszként erre: 15. - Hoxa)
2007. jún. 21. 20:07
Én is a gyógyszertárban vásárolom.Belsőleg használom.
15. Hoxa
2007. jún. 21. 19:55
Én sem használok MLM termékeket, akármilyen jók is. És én is a marketing húzások miatt nem. Megértem Anteát, és szerintem még vagyunk így páran. Kifordul a gyomrom attól, ahogy levadásszák a vásárlókat.
2007. jún. 21. 19:28
Biztosan jó és használ, csak sajnos folyamatosan kellene szedni/inni, ami anyagilag elég húzós. Bár ha jól belegondolunk elképzelhető hogy lelki ráhatása is van a dolognak, és elhisszük hogy nagyon hatásos, mivel nagyon drága, sokat fizettünk érte, hát gyógyítson is meg jelszóval. Érdemes lenne placebóval is kipróbálni. Akkor vajon mi lenne az eredmény?
2007. jún. 21. 16:17

Antea kedves!

Ha te egy jó minőségű eredeti terméket lecserélsz egy másikra,csak a marketing miatt , a te döntésed.

Ezekszerint veled elfelejtették közölni, hogy Úgy is lehet fogyasztó valaki hogy nem termékforgalmazó?

12. tina68 (válaszként erre: 10. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 21. 16:13
Én nem a marketing miatt csinálom, hanem azért mert NEKEM használ. Elolvastam a szabályzatot, és nem ajálgattam, hanem csak tanácsoltam:-)
2007. jún. 21. 16:05

Használtam,használom, használni fogom.

(Ez kicsit olyan lett mint Lenin.)

Nagyon jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.

Eszem , iszom, kenem , fújom.

Ha bárkinek kérdése van ezzel kapcsoolatban, szívesen válaszolok.

Bár ahogy kicsit vissza olvasok, vannak egy páran rajtam kívül akik szintén felajánlották a segítséget.

Valóban jólenne tudni, hogy konkrétan mire vagy kiváncsi, vagy milyen problémára szeretnéd használni,mert egy-egy termékről is órákat lehetne beszélni.

Annyi jó tapasztalattal rendelkezünk,hogy reggelig írhatnám.

2007. jún. 21. 16:02
En is hasznalom kulsoleg es belsoleg, de nem az FLP-tol, mert idegesit a marketingjuk. Latom itt is sokan utaznak FLP-ben, pedig mielott ajanlgatjak elolvashatnak a forumszabalyzatot.
2007. jún. 21. 15:13
Szemelyes tapasztalataim, akar gyogyszerkent, akar kozmetikumkent nagyon pozitivak.Ajanlom mindenkinek, hogy kiprobalja.
2007. jún. 21. 15:13
én is használom a termékeket. a firt az alap... ha leégek... Kollégám nem esett teherbe... itta a gélt és most 2 hónapos terhes
7. tina68 (válaszként erre: 3. - Teráz)
2007. jún. 21. 14:52
Valószínű, hogy a bélflóráddal nincs valami rendben. A gél mellé még haszno lenne a probiotic tabletta. Ha csatlakozol a rendszerhez akkor egy gél ára csak 5800 Ft körül van, ez euró függő.Bocsi, hogy beleokoskodtam, de ha gondolod, szívesen válaszolok a kérdéseidre.
6. tina68 (válaszként erre: 2. - Agida82)
2007. jún. 21. 14:48

Szia!

Én négy éve ismerkedtem meg a termékekkee, és azóta sem én sem a családom( két lányom most 10 és 16 évesek ), nem fogyasztunk gyógyszereket. Minden napos termékek a családunkban, akár az étrendkiegészítőket, akár a krémeket, akár a személyi higiéniát említeném. Konkrétan mire vagy kiváncsi? Vagy csak általánosságban? Mert, órákig tudnék mesélni terméktapasztalatokat!

2007. jún. 21. 14:47
AZ FLP termékeit ismered? Nagyon tudom ajánlani, semmi rosszat nem tudok mondani róla.Én folyamatosan használom és már elég sok mindenben segített.Nézz szét a honlapjukon.
2007. jún. 21. 14:42
Nekem a bélrendszeremet tette rendbe.A nagyobbik lányom nem betegeskedett annyit télen mint elötte,a kisebbik aki nagyon rossz evő volt állandóan éhes volt és 3kg hizott/18--21 lett/.Egyedül az ára ami soknak tünt,de 1 liter 2 hónapig elég volt hármunknak.
2007. jún. 21. 14:40
Én gyomorbeteg vagyok.1 évig hánytam,rengeteg gondot okozott....végül a natur gél valamennyire talpra állított.8-9 ezer FT-ért vettük , megittam vagy 25-30 flakonnal,épp most láttam 6500.- a gyógynövényboltban itt nálunk.Attól függ szerintem !?!? érdemes-e használnod,hogy mi a problémád.
2007. jún. 21. 14:32
Híve vagyok a természetes gyógymódoknak, illetve nagyon fontosnak tartom, hogy bíztosítsuk a szevezetünknek az egészséges múködéshez szűkséges feltételeket, ezért szeretnék többet tudni ezekről a termékekről, ebben szeretném segítségeteket kérni. Előre is köszönöm.
2007. jún. 21. 14:30
Használatatál aloeverát? - és milyen taspasztalataid vannak?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook