Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használtál aloe verát? Milyen tapasztalataid vannak? fórum

Használtál aloe verát? Milyen tapasztalataid vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
54. juci30
2008. máj. 13. 19:41
Használtatok már ALOE VERA termékeket? Pozitív tapasztalatok?
53. Mirage84 (válaszként erre: 51. - 4a44daf233)
2008. máj. 5. 16:51
Én a foreverre esküszöm!
2008. ápr. 5. 17:30
Az Aloe First használjuk, nagyon jók a tapasztalataim. Nekem pl. tökéletes, ha érzem, hogy kapar a torkom. Befújom, és rövid időn belül használ. Nagyon jó sérülésekre is. Tavaly nyáron a fiam felborul a biciklivel, hatalmas seb lett a könyökén.Először kamillázgattam neki, de csúnyán váladékozott. Harmadnap a kötés alsó lapját a Firsttel itattam át, az eredmény bámulatos volt. Megszűnt a levedzés, a seb napokon belül gyönyörűen gyógyult!
2008. ápr. 5. 17:22

Én most vettem a Kalivera cégtől egy flakon Aloe vera gélt. Nem tudom használt-e valaki már ilyen fajtát. Ha igen írjon legyen szíves hogy neki milyen hatásai vannak. Két napja eszem talán nem fáj annyira a gyomrom. Kiváncsi lennék mások véleményére is.

Előre is köszi.

2008. febr. 12. 12:40

Aloe First:

- Összetétele: - 78% Aloe Vera

- propolisz

- allantoin

- fekete nadálytő

- 11 gyógynövény: körömvirág, cickarark, kakukkfű, zsálya, pitypang, kamilla, eukaliptusz, gyömbér, golgotavirág, szantálfa, borágófű

- Hatása: - vírus-, baktérium-, gombaölő hatás

- csökkenti a gyulladást

- fájdalomcsillapító

- fokozza a sejtmegújulást

- sebösszehúzó

- vérzéscsillapító

- gyorsan felszívódik, a bőr legmélyebb rétegéig is eljut

- Felhasználás:- gyulladásos betegségek: allergia, csalánkiütés, ekcéma, pikkelysömör,

- bárányhimlő (+ ajánlott a zöld krém)

- sérülések: horzsolások, vágás, zúzott-szakított sebek, harapott sebek

- nyálkahártya-elváltozások: felső légúti megbetegedés, szájüregi fertőzés, nemi szervek és végbél körüli probléma (pl. aranyér)

- fejbőr és haj kezelése: korpás fejbőr, töredezett haj, hajhullás


Egyszóval mindenhová használható, kivéve a szembe!

49. mr.az
2008. febr. 8. 13:23

Ha kicsit visszaolvasol van néhàny ötlet.

Alapvetöen gyulladäs csökkentö,a bör felszinén bàrhol hasznälhatod,égés,naptol leégés,sebekre.

Mi kb 7 éve hasznäljuk,föként nyàron nyaralàskor,azota egyikünk böre se hàmlott le bàrmennyire megfogta a nap.De tényleg jo ha fàj a torkod,rövid ideig tartsd a szädban,és csak utäna nyeld le.


Ha lättad a Bazinagy görög lagzit abban van egy Windex nevü spry,hät ez is mehet bàrhova:)

48. mihoca
2008. febr. 8. 09:28

sziasztok

kaptam ajandekba 1 ALOE FIRST sprayt

megtudnatok mondani mire lehet hasznalni???

elore is koszi!

2008. jan. 30. 12:58

Sziasztok!

Én kb.1 éve használom az FLP-s cuccokat és több változást is észleltem magamon.

Sokkal ritkábban fáj a fejem és már alig szokott égni a gyomrom.

A menstruációs ciklusom beállt pont 28 napra.

A körmeim megerősödtek,már nem töredeznek és talán életemben először télen egyáltalán nem voltam beteg,pedig olyan helyen dolgozom ahol rengeteg emberrel kell találkoznom és a munatársaim is mind betegek voltak.

Szóval nekem nagyon bevált.

A natur vagy a berry gélt folyamatosan iszom napi 0,5dl.Mellette szedek/egyszerre csak egy félét/zöldségtablettát,probioticot,fokhagymakapszulát,teát iszom.

Ja és a First:nyáron napozás után mindíg azzal fújtam be magam és semmi leégés,semmi hámlás.

46. Csibe78 (válaszként erre: 45. - Huncutka84)
2007. aug. 26. 14:53
Ez egyáltalán nem idiótaság, a First-öt bármilyen testnyílásba fújhatod (fül, száj, stb, kivéve szem, de az nem is testnyílás)
45. Huncutka84 (válaszként erre: 44. - Csibe78)
2007. aug. 26. 14:01
Pfujjj... szerintem borzasztó. De legalább az kiderült h nem csak mi vagyunk ilyen idióták h a szánkba fújuk:-)
44. Csibe78 (válaszként erre: 43. - Huncutka84)
2007. aug. 26. 10:59
Képzeld az én 2 éves kisfiam meg egyenesen oda van az ízéért. Van hogy ő hozza, hogy fujjunk a szájába :)
2007. aug. 25. 23:08

Nekem Aloe Firstem van... Gyulladásra nagyon jó, mind külsőleg de belsőleg is.

Ha az arcbőröm begyullad, arra szoktam esténként arctisztítás után jó alaposan ráfújni. Sokat enyhít rajta.

Vagy ha a torkom van begyulladva, akkor belefújunk a szánkba. Borzasztó íze van, de tényleg jó. Nálunk bevált.

42. Csibe78 (válaszként erre: 41. - Sasfioka)
2007. aug. 25. 17:12
Ebben is van igazság nem vitatom! :)
41. sasfioka (válaszként erre: 39. - Csibe78)
2007. aug. 25. 11:49

Nem a minőséggel és nem az árral van baj. Hanem az ár-érték arányával.

Ha az a probiotikum nem aranynyomott dobozban lenne, sokkal olcsóbb lenne. De hát a látszatot fenn kell tartani.


Attól még lehet jó, hogy "mezei" dobozban van.


SF

40. rosewood (válaszként erre: 31. - Dundy)
2007. aug. 25. 11:34
égésre, csípésre, sebre, bajra, pattanásra, friss tetoválásra (barátnőmnek) elsősorban külsőleg.
39. Csibe78 (válaszként erre: 36. - Sasfioka)
2007. aug. 25. 11:30

OK! Tiszteletben tartom a véleményed. Ilyen embereknek is lennie kell :) Viszont az én véleményem nem fog megváltozni, mert nekem nagyon sokat segítettek a termékek már, és a 2 éves kisfiamat is rendbe hozták. Nos azt hiszem őrá nem mondható, hogy a hite hozta rendbe, mert hitt a termékek jótékony hatásában, egyszerűen úgy gondoltam, hogy minek tömjem gyógyszerrel, ha van más megoldás is. Ja és még egy fontos dolog, én a termékeknek köszönhetem a kisfiamat is. És most megint nem a hit kérdés játszott szerepet. Lombikon is voltunk, és ott nem jött össze a dolog, sőt annyira elcseszték a hormon szintemet, hogy majdnem ott maradtam. Én hálás vagyok, és nem érdekel, hogy milyen marketinggel próbálják eladni, és milyen csomagolásban van.

Az árak tényleg húzósak, de ha belegondol az ember, a cég 120 országban van jelen, és minden országban ennyibe kerül. Itt a fizetéssel vannak a gondok! A magyar fizetés 1/5-e az uniós átlagnak. Ilyen szempontból nézve tényleg drága! De viszont jó!

Ez az én véleményem, és tapasztalatom! :)

38. Csibe78 (válaszként erre: 35. - Kriszto)
2007. aug. 25. 11:25
Hát akkor ne is csodálkozzon :), ezek közül sem mindegyik jótékony hatású!
2007. aug. 23. 19:38

Bocsánat egy igen fontos dolog kimaradt az előző hozzászólásomból, mégpedig:


VÉLEMÉNYEM SZERINT.


SF

36. sasfioka (válaszként erre: 33. - Csibe78)
2007. aug. 23. 19:33

Nem rossz emberrel beszéltem, még orvos is volt a "lelkem" mellette. Ki is próbáltam a termékeiket. Semmit nem ér. Illetve de: placebo. Az pedig bizonyítottan elég nagy érték. Csak kicsit "drága az ára". Igazából tudom, hogy mi az a "network marketing", vizsgáztam belőle :P Nem azzal van ott a baj.

Hanem azzal, hogy az egyszerű terméket aranynyomott dobozban, nagy MLM hálózattal aranyáron értékesítik. És itt az egyszerű terméken értsd: Feleannyira sem jó, mint amennyire "kinéz".

Tipikus FLP-s dolog: minek tartósítószer a bio termékbe? :) Itt már sántított a dolog kicsit. Persze mindenre megvan a magyarázat.

Hasonlóan az EUR alapú elszámolás sem igazán jogszerű, de ezt sem kell "vitatni".

Voltam kétszer "össznépi előadáson" is. Na az a tipikus csőlátó, agyszűkítő tréning. És mondhatom azt, hogy nem laikusként mondom.

Ettől függetlenül sokan élnek belőle k...va jól, sokan keresnek annyit, hogy megérje nekik, sokan vannak átverve benne, és sokan vannak kihasználva benne. MINT MINDEN MLM-BEN. (Ez sem különb).

És mivel tipikus MLM így az ún. ár-érték arány igencsak nem jó eredményt mutat...


SF

2007. aug. 23. 16:00
Az egyik ismimnek fáj a gyomra tőle.Ő a aloe vera mixed drink-et itta
34. emagdi
2007. aug. 23. 15:54

én múltkor a rossman-ban vettem 99,5%-os aloe vera ivógélt.

nagy hatást nem vettem észre, de biztos használ:))))

az íze nem rossz olyan limonádé szerű

33. Csibe78 (válaszként erre: 30. - Sasfioka)
2007. aug. 23. 14:50

Az meg sem fordult a fejedben, hogy rossz emberrel beszéltél? Nem mindenki ilyen ám :) Csak az a baj, hogy tényleg sok olyan ember van, aki gyorsan akar meggazdagodni, és nem érdekli, hogy mit kell tennie érte. :( Nos Ő miattuk van a Network Marketingnek ez a híre, ami van.

A termékek meg szerintem nem hasztalanok, nekünk nagyon sokat segítettek már, és szerintem még fognak is :)

32. Csibe78 (válaszként erre: 31. - Dundy)
2007. aug. 23. 14:47

Égésre, vágásra, fagyásra, sebre, horzsolásra, rovarcsípésre, napégésre, stb

Nagyon sok mindenre lehet használni a növényt magát is, csak az a baj, ha levágsz egy levelet, akkor kb 1 óra múlva eloxidálódik, mint az alma, ha kint hagyod megbarnul, és már nem olyan hatásos akkor.

Használat: levágsz egy levelet, és a kérdéses bőrfelületet bekened vele. Ha súlyosabb a seb, akkor lehámozod a zöld külsejét, és a kocsonyás belső felét a sebre a kötés alá rakod.

Így is rengeteg formában lehet használni, de nagyon sok mindenre nem, amikre viszont az aloe-vera gél, first, zöldkrém hatásosabb. Bár ez az én meglátásom, véleményem :DD

31. dundy (válaszként erre: 29. - Rosewood)
2007. aug. 23. 07:09
Mire használod, és hogyan?
2007. aug. 22. 23:07

Nekem nagyon rossz tapasztalatom van az FLP-vel kapcsolatban. Nagyon nagy csalódás, pénzéhes vásárlóvadászat, hasztalan termékek.

Mindemellett marketinget tanultam :P


SF

2007. aug. 22. 21:56
Nem az aloés termék kell, termesszetek cserépben aloét. Az használ.
28. Csibe78 (válaszként erre: 27. - Csibe78)
2007. aug. 22. 19:01

Na ez most kicsit bonyolúltan sikerült!

Röviden: a termékek a betegeket hozzák rendbe, nem a betegséget szüntetik meg! :)

27. Csibe78 (válaszként erre: 14. - H.editke)
2007. aug. 22. 18:59

"hát gyógyítson is meg jelszóval."

Bocsi, de ki kell javítsalak. Ezek a termékek nem gyógyszerek, tehát nem gyógyítanak. Inkább a betegség kialakulását előzik meg. Ezek táplálékkiegészítők, aminek a célja a helyes vitamin, stb bevitel a szervezetbe, mert manapság nincs meg a szervezet számára megfelelő tápanyagszükséglete az ételeknek.

26. Csibe78 (válaszként erre: 15. - Hoxa)
2007. aug. 22. 18:48

Bocsi, hogy vitatkozom, de ez hülyeség! Ha egy jó terméket csak azért nem használ valaki, mert rossznak tartja a marketing tervet :DDD

Ha jól belegondolunk a többi cég is ezt csinálja, csak ők a jó műsorok közötti reklám időszakban ajánlgatják a termékeket, és ti azokat veszitek meg. Ha úgy vesszük az is vásárlólevadászás, csak más módon!!!!!!!!! És a mellékhatásokról meg ne is beszéljünk! Bár mindenki maga dönti el, hogy mit és hogyan használ, ez csak az én véleményem. Én soha nem ítélek a marketing terv alapján, hanem inkább megmaradok a hatásánál. :)

25. Egnisz
2007. aug. 6. 16:58
Felhozom.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook