Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használtál aloe verát? Milyen tapasztalataid vannak? fórum

Használtál aloe verát? Milyen tapasztalataid vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
84. educzi
2008. okt. 18. 09:55

Sziasztok!


Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, ugyanis teljesen kétségbe vagyok esve. Második hónapja iszok aloe vera italokat, és szó szerint imába foglalom a növény létét minden áldott este. Sokkal jobban vagyok, fittebbnek, egészségesebbnek érzem magam. Viszont azóta kiütéses az arcom, mondhatni folyamatosan, bár volt talán másfél-két hét, amikor elmúlt. Lehet, hogy az aloe verára vagyok allergiás? (Semmi mást nem használok folyamatosan.) Van valakinek erről tapasztalata? Vagy vércsoporttal való összefüggésről hallottatok-e? A válaszokat előre is köszönöm.

83. hencsy (válaszként erre: 82. - Niko76)
2008. okt. 17. 07:31

Szia niko76,


Melyik terméket használtad? És mire? Volt segítséged, hogy a neked megfelelő terméket használd?

82. niko76
2008. okt. 8. 15:21
Nekem nem vált be
81. emrus (válaszként erre: 76. - MelisUK)
2008. okt. 2. 16:12
Szerinted azon a termékbemutatón Aloe Verát kaptál, és ha köze sem volt hozzá. Ma már minden megeshet, nagyon nehéz kiválasztani a jó terméket.
80. mh07 (válaszként erre: 79. - Ritaanyu)
2008. okt. 2. 15:53
ezek valóban nagyon jó termékek. mi már több mint 10 éve használjuk, de nem mindenkinek bírja a gyomra!
79. ritaanyu (válaszként erre: 77. - Tkgabi)
2008. okt. 1. 12:28

szia van amit egészen pici kortól lehet adni a babáknak4 én a kisfiamat is ezekkel gyógyítgatom!sőt az egész családot!

a legtisztább és legmegbízhatóbb aloe termékek az flp aloe vera( forever living product)termékei!picit drágább mint a dmes de jobb is!ezeket sajna nem tudod boltban megvenni! ezeket csak rendelni lehet!

78. mh07 (válaszként erre: 77. - Tkgabi)
2008. szept. 29. 10:37

Mielőtt bárkitől is rendelnél, javaslom a www.aloevera.lap.hu-t. Ott mindenről olvashatsz.

Egyébként vannak forgalmazók, de drogériában is be lehet szerezni.

77. tkgabi
2008. szept. 28. 22:42

Sziasztok!

Én a DM-ben vettem áfonyás Aloe-t,és túlzás nélkül rengeteget használt az ízületi panaszaimnak,és a kimerültségem is elmúlt!

Nem tudom,hol lehet rendelni,Ti annyiféléről írtok.A másfél éves lányomnak szeretnék adni,de a DM-es ALoe Vera termékek nem valók 3év alatti gyermekeknek.

Tudna valaki javasolni babáknak is adható,megbízható Aloe terméket?

Kösz a segítséget!

2008. jún. 26. 12:05
Egyszer voltam Aloe Vera (forever living) bemutatón, mindenféléket meséltek róla. Nekem eleve gyanus valami, ha bármire jó, de lehetnek kivételek. A mese után arckezelés is járt, arctisztítás, maszk, majd arckrém és kifestés. Mondanom sem kell, csupa vörös kiütés lett a fejem és irtózatosan viszketett... Az Aloe Vera-tól, amire senki sem lehet allergiás... :) Amondó vagyok, h a drága aloe termékek helyett, amikbe mindenféléket beleraknak, ahelyett inkább vegyük meg az aloe vera növényt, használjuk azt. Az ezerszer jobb, friss, nincs benne tartósítószer, zselésítő szer, stb. Az a 100%-os aloe vera és csak néhány száz forintba kerül.
75. mh07 (válaszként erre: 73. - Ec63a7fc29)
2008. jún. 26. 09:06

Próbáld meg fokozatosan hozzászoktatni magad a bizarr ízhez.

100 %-os gyümölcslével kóstold meg. Nem baj, ha eleinte nem iszod meg az előírt mennyiséget. Nem szabad eröltetni, mert a vége az lesz, hogy már a gondolattól is hánynod kell!

2008. jún. 25. 19:05
Én most a terhesség alatt is nagyon sok terméket használok, és jelentős változást tapasztaltam. Számomra a legjobb, hogy nem hízok annyit, mint amikor az első terhességem alatt az Elevit-et szedtem. A közérzetem és a vérképem is jobb, mint az elsőnél. Én csak ajánlani tudom! Rengeteg terméket próbáltunk már ki és szinte semmi rosszat nem tudok mondani róluk. Nekünk segítenek!
2008. jún. 25. 19:05
Kihánytam. Nekem nem jön be, pedig nagyon hittem benne.
72. Csibe78 (válaszként erre: 71. - Inesse)
2008. jún. 25. 19:02
Próbáld teába rakni, és úgy meginni, akkor nem érzed az ízét annyira. (nekem semmi bajom vele, de nem vagyunk egyformák) Ja, és ne meleg teába, mert akkor elveszti a hatóanyagainak többségét. Vagy rakhatod ivólébe is,ami szimpatikusabb.
71. Inesse
2008. jún. 14. 22:36

Most vettem egy üveg Berryt. Hát ilyen szart még nem ittam az biztos. Remélem legalább hatásos lesz..


Több bogyójuk alá írják a katalógusban, hogy hangulatjavító - ez mennyire igaz?

70. mh07
2008. jún. 6. 08:36

Kb. 10 éve használjuk. Én a géllel kezdtem a gyomorfekélyemre. A lányomnál kiegészítettük "zöld" kapszulával a bőrproblémáira.

Mind hárman teával kiegészítve tisztító kúra gyanánt.

69. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 67. - Klimpírozi)
2008. máj. 19. 10:15
Ittam persze, de inkább maradtam a naturnál, mert az legalább nem akarja elhitetni velem, hogy jóízű. De őszintén szólva mindig küzdött egy darbig a bennmaradásért. De azóta már a FlavonMax-ot eszem, azt viszont nagyon szeretem. Ízileg is :D
2008. máj. 19. 10:14
kalimera, akarom mondani Kalivera...őt hol szerzed be?
67. Klimpírozi (válaszként erre: 64. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 19. 10:13

hahó, az őszibarackosat ittad már??

Az még az extrahiperfinyáknak - mint én - is tűrhető..

66. Klimpírozi (válaszként erre: 65. - J357)
2008. máj. 19. 10:12
a hangsúly a rendszeres fogyasztáson van, akkor szembetűnő a változás, a közérzeti és egyéb javulás...meglásd!!
65. j357
2008. máj. 18. 21:58
Krémben használtam, égési sérülésre kiváló. Egyszer anyám adott 1 liter aloe vera juice inni, naponta ittam a megadott kis pohárkával, nem vettem észre változást..
2008. máj. 18. 20:10

""Sokkal olcsóbb, az aloe tartalma magasabb, az ize pedig nem keserű, hanem ahogy a szakkönyvekben olvastam róla a legjobb minőségre utaló.""


Ezt a mondatot nem értem. Az íze utal a magasabb minőségre? Mennyi pontosan az aloe tartalma és hol kapható?


Szívesen kipróbálnám, mert a FLP juice elég pocsék ízű.

2008. máj. 18. 20:06

Nekem hányingerem volt tőle!!!

(Sajnos.)

2008. máj. 14. 13:59

Daganatos betegeim kemo okozta szájproblémáit kezeltem a first sprayt fújva, a zöld gélt kentem a kanülök okozta sebekre, és egyéb sebekbe, az aloe géleket/ főleg a Berryt / nagy dózisban itattam velük, s adtam a különféle kapszulákat szoros napirendben ütemezve.

Izomlazítónak síeléskor remek a piros gél,bőrégésre, frissítésre, torokfájásra, gyantázás és egyéb irritáció után a First bármikor jöhet...ez olyan igazi Windeks, mindenre jó:)))

Valóban nagyon jó..enni, inni, kenni!!

2008. máj. 13. 21:05
Én is használtam. A szájpadlásomon volt egy elég csúnya gyulladás,pár nap alatt nagyon szépen rendbe tette. (spray)
2008. máj. 13. 20:03
Holnap rendelek is belőle.
2008. máj. 13. 20:02
Nekem is csak pozitív tapasztalataim vannak. Ittam a gélt, amitől tényleg remekül éreztem magam. Teljesen kitisztította belőlem a méreganyagokat. A szemem teljesen ragyogó lett tőle és mindig jó kedvem volt... A First spary elengedhetetlen a háztartásban, tényleg mindenre jó!!!!
2008. máj. 13. 20:02

Ha az FLP-ről beszélünk, nagyon jók. A kötőhártya gyulladásomat két nap alatt elmulaszotta a gél úgy, hogy egy vattakorongot átitattam fele és a behúnyt szemeimre raktam kb. egy órára.


A propoliszos krém az egyik legjobb arcápoló, bár nem annak tartják.


Viszont hosszútávon fejti ki a hatását, ha csak kipróbálod és nem huzamosan szeded, csalódni fogsz.

57. lencsi
2008. máj. 13. 19:49
én az izületeimre szedtem, kb. 100eFt-értékű bogyót, de semmit nem használt!
2008. máj. 13. 19:45

Szia! Én igen, és csak pozitív tapasztalatom van. :) Egyetlen hátránya, hogy elég drága... :D


Én ittam, kentem, fújtam - rendberakta a székelést, elmulasztotta az ekcémát és megszüntette a fülfájást.

55. Cili59
2008. máj. 13. 19:43
Igen több félét is, nagyon tudom ajánlani.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook