Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ valaki Lindynette 20 fogamzásgátlót? Mi a tapasztalatotok? fórum

Használ valaki Lindynette 20 fogamzásgátlót? Mi a tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
2009. aug. 18. 13:27

Köszi csajok! Csak eddig megúsztam a nyaralásokat mensesz nélkül, de most pont nem. De akkor most kipróbálom szünet nélkül!


yes: igen, az első nap kell beszedni az első szemet. De után nem az első tabi mentes napon jön meg, hanem beáll neked majd a szünetmentes napok valamelyikére. Nekem az a 3. nap szokott lenni és a 2. szem gyógyszerre szűnik meg teljesen a dolog. Nekem így állt be.

2009. aug. 17. 22:52

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem amin elgondolkoztam biztos hülyeség de csak megkérdezem,szóval ugye a lidynettét a mentruáció első napjától kell elkezdeni szedni és beszedni 21 db, nahmost utánna 7 nap szünet és akkor a 22. nap kéne megjönnie ismételten, nah de ez h van mikor a nőknek 28. napra jön meg a menstuáció ,hát én ezt nemértem akkor ha szedi az ember a fogamzásgátlót akkor mindig 22. napra fog,azér az elég gáz,, vagy hülyéséget mondtam? azért is csodálkoztam h miért nem az utolsó naptól kell elkezdeni szedni..!!!köszy előre is:D

2009. aug. 16. 16:11

Szerencsére megjött tegnap este:D;)

Már azt hittem más a baj:$:O

1071. Dogarka (válaszként erre: 1069. - Szöszipanna)
2009. aug. 15. 22:21

Szia!


Én tavaly nyaralás miatt és idén is csináltam ilyet...szünet nélkül beszedtem 2 levéllel és csak utána tartottam szünetet. Eddig semmi bajom nem volt emiatt.

1070. Cuncuu
2009. aug. 15. 18:26
nekem barátnőm többször csinált már ilyet és nála simán ment. csak tovább szeded, nem tartasz szünetet, hanem a 2 havi után tartotta a 7 napos szünetet. elvileg működik:)
2009. aug. 15. 17:51

Sziasztok!

Szedett már valaki két havi adagot szünet nélkül. Mert ugye lehet ilyen évente 1X csinálni, csak még soha nem tettem. Jövő héten megyünk nyaralni és ugye pont megjönne, ezért szeretném, ha most kimaradna.

Tapasztalat?

2009. aug. 15. 14:24

Szeretnék kérdezni vmit hátha tudtok segíteni.

Szerdán fogyott el a 2.levél Lindym..(mikor az első levelem elfogyott akkor szombaton jött meg délután 6-7felé)

Most szombat van..de semmi jelét nem "érzem" annak h megfog jönni :(

Nemértem..nem álltam még be rendesen a gyógyszertől?Vagy mi?:( Ha vki tudja írjon

1067. blondy001
2009. aug. 15. 13:38
szerintetek ha ugorint szedek akkor meddig kell kiegészítő védekezést alkalmazni?
1066. Cuncuu
2009. aug. 14. 16:11
biztos hogy amiatt borult fel...de akkor meg kiegészítő védekezés is ajánlott ha kimarad...ugyhogy reméljük nincs nagyobb baj
1065. ticsmo
2009. aug. 14. 12:03
Nekem olyan problémám van, hogy kb. 5 éve szedem a LIndynette 20 fog.gátló tablettát. Eddig nem nagyon voltak panaszaim, menstruációm is rendszeres volt nagyából. MOst azonban teljesen felborult a rendszer. Egy hónap kimaradt vérzésből, aztán időben megjött, aztán rá kéthéttel újra megjött és most ebben a hónapban megint kimaradt. Mi lehet? Volt már valakinek ilyen? Lehet, hogy attól borult fel, hogy volt mikor kimaradt egy-egy drazsé???
1064. Auris (válaszként erre: 1063. - Blondy001)
2009. aug. 14. 11:46
Szia! én már voltam felfázva, még az elején , mikor elkezdtem szedni a gyógyszert! az orvos írt fel antibiotikumot, mert muszáj a felfázásra azt szedni, és így kiegészítő védekezés kellett! de kérdezd meg az orvostól, aki majd felírja a gyógyszert a felfázásra.
1063. blondy001
2009. aug. 14. 09:20

sziasztok!

volt már vki fogamzásgátló mellett felfázva? szerintetek ilyenkor mi a teendő mer hát az antibiotikum kilőve..:S

1062. Kamil1987
2009. aug. 13. 22:28
Helló. Én már 3 levéllel beszedtem a gyógyszerből, most tartom az egy hetes szünetet. Ha a szünet után 4 napig nem tudom elkezdeni a következő levél szedését, akkor újból meg kell várnom, hogy menszeszeljek és akkor kell elkezdeni szedni és amig nem hat, addig óvszert kell használnom? Ugye jól gondolom, hogy így van. Előre is köszönöm a segítséget.
1061. Cuncuu
2009. aug. 13. 13:21

hat már állítólag az első bogyó után is ;-)

SZiszi! igen ilyen esetben egy pár napig mindenképp kiegészítő védekezés kell, de egy hónap után aztán meg már biztos véd...

2009. aug. 12. 21:08
Hali! már írtam csak nem tom kaptam e választ:S az a problémám hogy 5 hónapja szedem és véletlen elfelejtettem egy vasárnapit beszedni, hétfőn pótoltam de nem 12órán belül:( nem lett semmi baj belőle szedtem tovább.. csak azt mondták hogy a 7napba amikor kell akk is szedjem csak akk pont nem tudtam megvenni:( ezért hétfőn kezdtem el újra, s úgye az nem baj?? akkor is hat?? 1 hónapot vártam a barátommal ez miatt:.. reméllem tényleg védett így is:S:S
1059. szasza115
2009. aug. 12. 19:11
Ha a menstruációd első napján kezded el szedni akkor 2 hét után hat, de ha nem akkor kezdted akkor 1 levél gyógyszer után.(nőgyógyász mondta) Én 1. nap kezdtem és 2 hét után voltam együtt a barátommal és nem lett belőle baba :)
1058. O_Tina
2009. aug. 12. 15:31
Sziasztok! Én most kezdtem el szedni a Lindynette 20 fogamzásgátlót (4napja) és az érdekelne, hogy mennyi idő után hat. Elég sok helyen utána néztem de kb. mindenhol mást írnak, mondanak és érdekelne, hogy ti mennyi időt vártatok a szeretkezésig? :-) várom válaszotokat, lehet több is :-) köszönöm.
1057. Cuncuu
2009. aug. 12. 15:29
hááát igen sztem is nézesd meg magad. azért az már elég sok idő és már előjöhettek volna a mellékhatások. bár az is lehet hogy mostanra halmozódott fel annyi a szervezetedben. nem lehet tudni. menj dokihoz és/vagy csinálj tesztet a biztonság kedvéért.
1056. Kokain (válaszként erre: 1053. - Cuncuu)
2009. aug. 12. 14:53
6 éve szedem. De ma már semmi bajom nem volt, szerencsére. Azért hétfőn megnéz a doki.
1055. Cuncuu
2009. aug. 12. 11:25
hát sztem 5 nap után nem vszínű....ha napokig akár hetekig tart akkor érdemes megnézetni. de nekem is szokott néha sajnogni, de naon minimális, én már 1 éve szedem. szerintem ha trombózis jele lenne akkor erőteljesebb fájdalmat éreznél. de érdemes odafigyelni rá, de azért ne is kattogj ezen egyfolytába, mert be is képzelheted magadnak:) de azért nem árt ovatosnak lenni.
1054. linzerke
2009. aug. 11. 23:32

Sziasztok!

A betegtájékoztatóban olvastam h a trombózis elöjelei a lábfájás,és én úgy érzem h salyog a jobb lábam,de csak pár órája kezdödött,mondjuk ma sétálgattam is kicsit.

Nyugtasson meg vki h nincs semmi bajom!!.Nos én már 5.napja szedem a tabit...lehetséges h kialakulóban van egy trombozisom??:O:Osegitsetek!


(Elöször szedem a fog.gátlót)

1053. Cuncuu
2009. aug. 11. 16:46
lehet hányás hányinger is a gyógyszer mellékhatása. mióta szeded?
1052. Kokain
2009. aug. 11. 16:00

Sziasztok!

Tegnap du óta kisebb megszakításokkal hányinger nyomja le a hangulatom. Pasival 3 hete voltam és múlt héten a mensim is megjött rendesen. A gyógyszert rendszeresen beveszem. Én gyomorrontásra gyanakszom (remélem az), de szerintetek lehet a terhesség jele? Várok pár napig, ha nem múlik el, irány a doki!

Válaszotokat előre is köszönöm!

2009. aug. 10. 19:27
Sziasztok! Eladnám 2 lapnyi Lindynette 20 fogamzásgátlómat, nekem nem vált be. 2012 januárjáig felhasználható. Budapest Nyugati környékén, Vác környékén, vagy esetleg Esztergomban tudnám odaadni. 4000-ért adom a kettőt.
2009. aug. 9. 20:08

SZiasztok!


ez fontos lenne nagyon:( kb 5 hónapja leszed a lindynette 20-at 4 hónapig semmi gondom nem volt, aztán elfelejtettem bevenni egy vasárnapit de hétfőn pótoltam de nem 12órán belül mert a kis könyve azt írta 36 órán belül is lehet pótolni:S nem lett semmi bajom de elvi a 7 napba amikor szünet van akk is szedni kellett volna, de nem tudtam szedni mert sajna nem tudtam akkor megvenni :( csak pénteken. Hétfőn folytattam egy hónapot vártam a barátommal direkt, és az a kérdésem hogy mivel abban a 7 napban nem tudtam szedni dehtfőn elkezdtem akkor is véd???:S

1049. alexa1991
2009. aug. 7. 20:00

köszönöm a választ

hát most keztem el a 2. levelet és már beszedtem belőle 3 tabletát.

Hát igen télleg drágák én is 5700 veszem és eléggé sporolnom kell ez miatt

1048. Cuncuu
2009. aug. 7. 17:32
hát igen...ennyi pénzért szétroncsolni a testem.....
2009. aug. 7. 15:05

Sziasztok!


Alexa, mióta szeded?

Amúgy véd a tabi mentes szünetben is.

anikode, ugyan abban a cipőben járok mint te, most váltottam tabit és fogyizni kezdtem.

Kicsit haza vágott ez a hízás dolog, de remélem sikerül leadni a kilókat és újra a régi leszek.


Másik, anno a kormány beharangozta, hogy lehet örülni, olcsóbb lesz a fog.gátló tabik.

Jah, egyik hónapba 5120ft-ért vettem, következőleg 5023ft-ért asszem, szóval még 100 ftot sem engedtek belőle.

Pofám leszakad. :-D

Most is szedek tabit, Cypromixet, 3 hónapra 2300 ft kb.

Remélem beválik, mert ha nem tuti nem fogok semmit se szedni, ennyi pénzt nem ér meg.

2009. aug. 7. 12:59
A fog.gátl. tablettát(Lindynette 20-at) 5 éve kezdetem el szedni, 2 évig szedtem és 30kg hiztam tőle. Tudom egyén függő, de azért figyeljetek oda. A másik oldalról viszont a menszesz időtartamát 7-ről 4 napra húzta vissza és egyáltalán nem görcsöltem.
1045. ágica87
2009. aug. 7. 11:25

Mrs.Bond!

Teljes mértékben igazad van, eléggé felháborító az hogy mennyibe kerülnek a fogamzásgátlók!!

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook