Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Használ valaki Samba fogamzásgátlót? fórum

Használ valaki Samba fogamzásgátlót? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 6. 22:44

Sziasztok!

Én 8 hónapig szedtem, mire kivonták a forgalomból, már nem volt rá szükségem. Leálltam vele novemberben,legközelebb februárban jött meg, aztán áprilisban...azóta semmi. A terhességtől nem féltem, ezért csak május végén fordultam orvoshoz ( tudom, 1000más bajom is lehet a terhességen kívül).

Hormonzavar...azóta gyógyszert szedek.

2010. nov. 15. 16:08
Sziasztok! én arra lennék kíváncsi hogy a Samba nevű fogamzásgátlót miért vonták ki a forgalomból.
2010. okt. 16. 13:13
Sziasztok! Én nagyon meg vagyok vele elégedve! Csak sajnos nállunk a gyogyszertárba már nincs, elvileg kivonják. :S
6. simon_viki1986 (válaszként erre: 6. - Sengad)
2010. júl. 7. 15:46

Szia!

Privát üzit írtam,olvasd el!

2010. ápr. 3. 11:22
Most már elmondhatom, hogy jó pár hónapja szedem és nekem úgy néz ki bevált (kopp-kopp). Mikor a lindynette-t szedtem nagyon hullott a hajam. Mostanra ezzel már semmi gondom nincs, teljesen helyrejött, a súlyom sem nő már (lindynette mellett nagyon sok ételt kívántam, fel is jött 5 kiló). A vérzésem rendben van, a bőrömről eltűntek a pattanások. Én csak jót tudok róla mondani.:) Persze mindenkiből más hatást vált ki, azért is van, hogy az orvosok sokszor nem találják el elsőre-másodikra a megfelelőt...
2010. márc. 27. 12:30

Én csak 1 levelet szedtem be belőle, amikor a cypromix után ezt írta fel a doki. Azért csak egy levelet, mert olyan rosszul voltam tőle, hogy az leírhatatlan. (Amikor közöltem a dokival, hogy milyen tüneteim vannak, akkor közölte velem, hogy én egy hülye vagyok, mert nincsenek is ilyen tünetek, és szedjem tovább. Most komolyan, ő volt szarul, vagy én?!?! Mindezt olyan stílusban, mint ahogyan Gordon Ramsay szokott ordítani. Mondanom se kell, hogy ő volt meglepődve a legjobban, amikor kb. 20-30 embert átment tőle inkább a másik dokihoz.) Utána a yadine-t kezdtem el szedni, attól nincsen semmi bajom, mondjuk ezt nem írta fel szakorvos, csak felírattam a háziorvossal (Nyugodtan meg lehet azért kövezni, mert nem szakorvos írta fel, de azért mertem felíratni a véleménye nélkül, mert az előző gyógyszereknél is olyan alapos vizsgálatot végzett, hogy csak az ajtóból nézett rám. Amúgy egy orvos ismerősöm mondta, hogy a cypromix után általában yadine-t szoktak adni).

Remélem neked beválik a Samba, amúgy előtte Lindynette 20-at szedtem, azzal kezdtem, csak attól is rosszul voltam.

Nekem jelenleg a Yadine vált be, amióta szedem (szeptember), azóta a súlyom stabil, a bőröm+hajam+körmöm szép.

2010. febr. 8. 18:54

Szia!

Ma kaptam én is ezt a gyógyszert. Még sosem szedtem fogamzásgátlót ezelőtt.

Február végén fogom elkezdeni szedni, akkor menstruálok majd ugyanis. Írok majd ide a tapasztalatokról, szívesen venném a te írásaidat is.

Én bízom az orvosomban, egyébként hasonlította a Lindynette 20-hoz ezt a gyógyszert (ha ragaszkodom a L20-hoz, azt írja fel), ha nem válik be kapok helyette mást. Próba szerencse. Remélem jó lesz.

2009. nov. 30. 17:32
Senki se szedi ezt a fajtát?:(
2009. nov. 28. 09:23
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy mik a tapasztalatok a Samba fogamzásgátlóval. Több mint fél éve Lindynette20-at szedtem, de ebben a hónapban áttöréses vérzésem volt. Az orvos gyógyszerváltást javasolt és ezt írta fel. Viszont nem nagyon találok róla semmit...:( Segítenétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook