Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ valaki Herbatint hajfestéket? Mik a tapasztalatok? fórum

Használ valaki Herbatint hajfestéket? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2016. okt. 27. 20:15
Én szőke hajfestéket (9N) herbatint festéket használok és mivel a hajam visszanyerte az egészséges, természetes állagát ezért nem fogok többet vegyi festéket használni. Allergiás voltam a festékekre. Sohasem volt ennyire selymes a hajam, és ha van is benne minimális vegyi anyag, az eltörpül amellett, hogy milyen volt előtte a fodrászatban használt festéktől. Mivel szagtalan és egyáltalán nem marja a fejbőrömet bevállalom azt a 3% peroxidot és minimális egyebet, mert ilyen szép még soha sem volt, amióta ezzel festem.
2013. ápr. 8. 15:21

Ezt találtam róla többek között:

"A tartós szín elérése érdekében a Herbatint termékek minimális (a népszerű hajfesték márkáknál jóval kisebb mennyiségben) Hidrogénhiperoxidot, Diaminobenzent, és PPD-t is tartalmaznak. "

Véleményem: igaz, hogy többféle gyógynövénykivonatot tartalmaz, de a fentiek miatt akkor is egy sima vegyi hajfesték. Mellesleg a PPD-t már több cég helyettesíti kevésbé mérgező anyaggal - mert azért ne feledjük, hogy a parafenilén-diamin mérgező, ezért nem tartalmazhatja a festék csak 1%-ban!

2013. ápr. 8. 14:29

En terhesseg alatt hasznaltam. Szerettem,de nem olyan voros az arnyalata.amilyet amugyhasznalok.

Az allaga eleg erdekes,de gazdasagos es knnyu vele banni:)

Sval,ha barnat vagy szoket szeretnel,arra sztem tuti yo.

2013. ápr. 8. 14:21
Használ valaki Herbatint hajfestéket? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook