Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
1425. anya01 (válaszként erre: 1416. - Dith)
2008. márc. 1. 15:40

Szia! Üdv a csapatban!

Had javasoljam Neked is, amit a többi uj belépőnek szoktunk. Kicsit olvasgassál visszamenőleg 1-2 hónapot, ha van rá időd. De ha komolyan szeretnél egy hasplasztikát, akkor erre biztosan van.

Sok mindenre megtalálod a választ, lehet hogy kicsit beleszédülsz, de csak biztatni tudlak.

Ha már kiokosodtál kicsit belőlünk, akkor persze gyere dumálni, és tedd fel azokat a kérdéseket nyugodtan,ami izgat. Annyi mindenre kiváncsi ilyenkor az ember,hogy ugysem tudnád az összes kérdést megfogalmazni, de ha visszaolvasol azokra is találsz választ.

Jó olvasást, és közben is figyelj minket. Visszavárunk:)!

1424. anya01
2008. márc. 1. 15:35
Ja bocs. December 6-án mütüttek.
1423. anya01 (válaszként erre: 1420. - B1c727be4e)
2008. márc. 1. 15:34

Sziasztok!

Kelima! Csatlakozom Katicához, még most sem az enyém a hasam, de ez igy természetes. Elvágtak egy csomó ideget. Egyszer régen levágtam a mutatóujjam végét, csak egy kevés tartotta és visszavarrták. Kb 2 cm varrat, de 2 év mulva kezdett visszajönni benne az érzés, hogy az enyém.

Az az érzés, hogy nem a tiéd szerintem sokáig meg fog maradni, de én már csak akkor érzem azt a furcsaságot, ha hozzáérek - öltözködés, tusolás közben, vagy amikor a fagyipulthoz ér hozzá.

Idő kérdése. Ne aggódj.

Az első tussolás mindannyiunknak ilyen érzés volt ugy gondolom. De mi ez ahhoz képest, hogy megkaptad amit akartál?!

No para. Itt a tavasz! Vagy mégsem?:)

1422. b1c727be4e (válaszként erre: 1421. - Katicabogár44)
2008. márc. 1. 09:20
Köszönöm Katicabogár, megnyugtató, hogy nem csak én vagyok így ezzel. Akkor mostmár visszatérek az örömömhöz, mert az igazat megvallva elég nagy katyvasz volt a fejemben tegnap este óta. Próbáltam győzködni magam, hogy ez így természetes, de most, hogy Te is ezt mondod már el is hiszem! :))
2008. márc. 1. 09:13

Az enyém már több, mint 3 hónapos, de még mindíg nem teljesen a sajátom. Ne izgulj, ahhoz hosszú hónapok kallenek, hogy minden érzésedet visszakapj.

Nekem az első zuhanyzásnál azt hittem előreszakad az egész hasam belseje, nagyon ijesztő érzés volt. És még hetekig olyan is lesz, amikor leveszed a haskötőt.Ne izgulj, gyógyítgatja az idő.

1420. b1c727be4e (válaszként erre: 1415. - Anya01)
2008. márc. 1. 08:31
Anya! Téged mikor is műtöttek? Az érdekelne, hogy ez a "lassan alakul" mit jelent. Azért kérdezem, mert tegnap volt az első zuhanyzásom (ami nagyon jól esett), de olyan fura érzés volt haskötő nélkül. Kemény és olyan fura az egész hasam, mintha nem is az enyém lenne. Persze nagyon szép, meg nagyon örülök, de írtó fura érzés volt. Mennyi idő kb. amíg az ember a sajátjának érzi a szép új hasát? Vagy nektek nem volt ilyen érzésetek?
1419. b1c727be4e (válaszként erre: 1417. - Katicabogár44)
2008. márc. 1. 08:25

Sajnos nálunk most ebből a tavaszból nem sokat látni! Esik az eső! :(

Ettől függetlenül mindenkinek szép napot, és jó hétvégét kívánok!

1418. Picur 74
2008. márc. 1. 08:21
Sziasztok..Mindenkinek nagyon szép és kellemes időtöltést kívánok..
2008. márc. 1. 08:07
TUDJÁTOK, HOGY TAVASZ VAN ?
1416. dith
2008. febr. 29. 23:37

Sziasztok!


Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Még csak gondolatban fogalmazódott meg bennem, hogy a hasamat megcsináltassam. Szeretnék tőletek tanácsot kérni, hogyan, merre induljak el, mennyibe kerül, hol érdemes megcsináltatni.

1415. anya01 (válaszként erre: 1412. - Tünde41)
2008. febr. 29. 21:46

Jól gondolod. A méret nem változik, hiszen csak bőrt vesznek le (nekem legalábbis kb 1 kg bőr jött le), viszont az a bőr, ami azelőtt a nagrág, vagy a szoknya derékrészénél kibugyogott, az eltünik, azonkivül a szük és vékonyabb nadrágoknál, pláne ruhánál átsejlő csüngő has eltünik. Hihetetlenül sima lesz ott ahol eddig nagyon utáltad:)

A mütét után egy darabig poccadt, és kemény, de ez lassan alakul. Most már olyan érzés, mintha mindig is ilyen lett volna:):) A hegnél még érzek néhol pici csomókat, de ez is mintha lazulna és csökkenne. Ehez biztosan kell még néhány hónap, viszont senki nem igérte, hogy amit évek alatt begyüjtöttünk, az hirtelen és nyom nélkül tünik el. Illetve hirtelen igen, de nem nyom nélkül. A vágás helye is el fog halványulni egy-két év alatt.

Köszi az érdeklődésedet, jól vagyok. Már ugyanugy élek mint azelőtt, csak sokkal jobban érzem magam a bőrömben.

Most már tényleg jó éjt.

Jó volt közetetek kicsit.

Ujak hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1414. Tünde41 (válaszként erre: 1404. - Hóvirág25)
2008. febr. 29. 21:38

Üdvözöllek nálunk!

Sajna én nem ismerem, de nem is emlékszem arra hogy itt valaha is olvastam volna a nevét.

1413. anya01
2008. febr. 29. 21:36

Jó hogy ilyen sokan lettünk.

Lassan már átveszitek a stafétát tőlünk "öregektől":)

Jó olvasgatni Benneteket.

Én annak idején egyedül készültem a mütétre. Erre a fórumra csdak a mütét utáni lábadozós-ráérős napokban találtam rá. Sokkal könnyebb lett volna ha már előbb sikerül idekeverednem.

Teljesen tudatlanul mentem el, de az volt a jó, hogy annyira akartam a dolgot, hogy kicsit sem féltem. Most is csak biztatni tudlak Titeket, meglátjátok, csak azt fogjátok sajnálni, hogy nem előbb vágtatok bele.

Persze a gyógyulás folyamata nem egyforma, hiszen a szervezetünk sem az, de némi edőeltolódással mindenki nagyon szép lesz, aki bátran belevág ebbe a dologba. Legyetek nagyon büszkék magatokra, hogy a nyavalygások helyett cselekedtek a cél érdekében. Az eredmény és az érzés pedig leirhatatlan.

Tudjátok: Mert megérdemeljük!

Jóéjt Mindenkinek!

1412. Tünde41 (válaszként erre: 1410. - Anya01)
2008. febr. 29. 21:33

Nagyon szívesen.

Hogyan telnek a napjaid? Remélem minden a legnagyobb rendben van,és a műtétre már semmi sem emlékeztet,gondtalanul élvezed a szép pocid eredményét:)

Már nagyon régóta foglalkoztat, hoyg az eddig hordott méret változik-e (természetesen lefelé) a műtét után ennyi idővel? Jelent valamit, hogy onnan levettek egy nagy adag bőrt stb? Gondolom az ember dereka megmarad az eredeti, de a nadrágok csak jobban álnak?

1411. anya01
2008. febr. 29. 21:28

Szia Mindenki!

Remélem mindenki jól van. Előtte és utána....

Én csak jó másfél voltam benn, igy sok mindent nem kellett vinnem. Javasolom a hálóinget, bugyi nekem nem volt,mert a draint hazamenetel előtt vették ki, nem is tudtam volna felvenni.

Sminket, kis tükröt vigyetek, másnap már hasznát veszitek, kis szépitkezés jobb közérzetet ad:)

Hazamenetelnél legjobb a laza gumis melegitő.

Egyébként nem értem, hogy a varratszedésnél több varratról beszéltek. Nekem egy szál volt az egész. Két oldalról huzta ki a doki, miután középen elvágta.

A nyári találkozót nem felejtjük el ugye?

Kereshetnétek valami jó helyet hozzá.

1410. anya01 (válaszként erre: 1408. - Tünde41)
2008. febr. 29. 21:20
Köszi szépen! Továbbitottam a kedves barátnőmnek, köszi az Ő nevében is.
1409. Tünde41 (válaszként erre: 1405. - Ágikám)
2008. febr. 29. 21:02
Jó mulatást!!!!!!!!!!!!!
1408. Tünde41 (válaszként erre: 1407. - Anya01)
2008. febr. 29. 21:00

Kelemen doki 30-625-39-84

Az aszisztense: Kóbory Zita 30-210-97-10

A címét nem tudom csak azt, hogy Szent Imre kórház

1407. anya01
2008. febr. 29. 20:35

Nem tudom, hogy itt ki lehet-e irni.

Priviben is jó lesz. Köszi.

1406. anya01
2008. febr. 29. 20:12

Sziasztok!

Mindjárt visszajövök hozzátok kicsikét, csak hamarjában kéne a Kelemen doktor cime és a telefonszáma. Tudna valaki segiteni?

1405. ágikám
2008. febr. 29. 18:56

Sziasztok Lányok! Most épp csak bekukkantottam, de mennem kell farsangi bulira! Holnap, ha magamhoz térek, írogatok majd, nagyon örülök, hogy ennyien vagyunk!!! :))))

Sokat fogok táncikálni, az a gyanúm, hogy utána egy darabig nem lesz hozzá kedvem:)))

2008. febr. 29. 12:59

Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon, szeretném a segítségeteket kérni. Hasplasztikára szeretnék menni. Most még csak az elején tartok. Konzin voltam már Dr. Rusz Zoltánnál. Kérlek benneteket, ha esetleg a dokival kapcsolatban van valakinek, jó illetve rossz tapasztalata ossza meg velem. Könnyebb lenne belevágni, ha tudom, mire számíthatok.

Válaszotokat köszönöm

1403. b1c727be4e (válaszként erre: 1401. - Maja30)
2008. febr. 29. 12:40
Fogalmam sincs, hogy mi a márkája a haskötőmnek. Nincs már meg a papírja. Arra emlékszem, hogy rá volt írva, hogy Magyar termék, és receptre 1400Ft volt, recept nélkül pedig több mint 9000 lett volna. Nem is gondoltam volna, hogy ebből több fajta is van.
2008. febr. 29. 12:20

a scudotex-ek között is van sokféle. Tisztázd a dokival milyen legyen! Én rosszat vettem, és nem olcsó! Kihúztam abban is, de tudom, hogy kényelmesebb is lett volna.

Boríték-Ez érdekes.Ettől szerintem tisszességesebb, ha megmondja mennyi, az ember odaadja, és nem töri tovább a fejét, hogy elég-e, sok-e?

Tényleg ahányan vagyunk, annyi féle. a varratszedés, a bentfekvés, a haskötő, stb. Na itt legyetek okosak!

1401. Maja30 (válaszként erre: 1399. - B1c727be4e)
2008. febr. 29. 12:06
Milyen haskötőt használsz? Az enyém Scudotex. Egész elviselhető. Persze nyilván nem fogok zokogni, ha megszabadulhatok tőle.
1400. Maja30 (válaszként erre: 1396. - Laurapetra)
2008. febr. 29. 12:02

Szia!

Febr.20-án műtöttek, szerdán. Előző este kellett befeküdnöm. A kórházból hétfőn engedtek haza. 6 éjszaka bent. De nekem komplett hasplasztikám volt. 8 cm-es volt a hasizmaim közti rés (ami átlag 4-5 cm), össze kellett stoppolni.

1399. b1c727be4e (válaszként erre: 1395. - Maja30)
2008. febr. 29. 11:13

Szia!

Köszönöm, hogy válaszoltál. Érdekes, hogy ez is mennyire változó. Nekem tegnap szedték ki a varrataimat (2 hét), és az összeset egyszerre. Hát engem ez az éjjeli haskötő viselés egy kicsit borzaszt. Nappal még csak-csak, na de éjjel! :(

1398. b1c727be4e (válaszként erre: 1397. - Petu23)
2008. febr. 29. 11:09

Szia!

Pénzügyben nem tudok neked segíteni, mert engem sérvvel együtt műtöttek, tehát kicsit más a felállás.

Én az ötödik napon jöttem haza, két hét múlva szedték ki a csöveket és a varratokat is. Nekem a gyógyulással nincsenek gondjaim. Nagyon hamar "talpra álltam" műtét után. Már egy hét múlva egyedül, tömegközlekedve mentem kontrollra. Az orvos szerint nem mindíg ilyen problémamentes a gyógyulás, de úgy látszik nekem szerencsém volt.

Remélem tudtam segíteni! :)

1397. petu23
2008. febr. 29. 10:48

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, szeretném a segítségeteket kérni. Budapesti kórházban egy hét múlva mennék hasplasztikára. A kórházi díjat tudom az adott. Az orvosomat ma meginterjúvoltam, mégis mi az amit a borítékban látni szeretne. Hát nem sokat segített, mert mondta, hogy nézzek körül az interneten. Hírtelen a fórumok jutottak első körben az eszembe, így ha valaki tud segíteni közületek, légyszi írjátok meg az email címemere.

Egyébként ez hány nap befekvéssel jár? És lassú a gyógyulás? Két császárom volt, ahhoz tudnék hasonlítani.

Válaszotokat köszönöm

1396. laurapetra (válaszként erre: 1395. - Maja30)
2008. febr. 29. 10:47

Szia !

Hány napot kellett kórházba töltened?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook