Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
637. 58f68708d1 (válaszként erre: 634. - Anya01)
2007. dec. 16. 22:03

sziamia.-))

végre valakivel egyetértésben vagyunk,köszi h leírtad helyettem is.-)))már az utazgatásra vonatkozó tényt.-))hát én is így vagyok,ha karakószörcsökre kerülnék akkor is pestre jönnék műtétre.-DD

636. Fish (válaszként erre: 635. - Klau11)
2007. dec. 16. 21:21

cso csajok

en si akarok szedni egyik haverom azt mondta tok jo

ezust es aranyt akarok szewdni tapasztalatokat szivesen olvasok en is:DD

635. Klau11
2007. dec. 16. 20:32

Sziasztok!

Pöfi légyszives ha tudod milyen mennyiségben szokják a kolloidokat adagolni, írd meg kérlek, mert sehol nincs erről írva és az alapján rendelnék,mert ha egy kettő elfogy, akkor érdemes egy postaköltségre többet rendelni.

Amúgy elég nagy bajban vagyok, mert elolvastam az összesnek a leírását és sztem nekünk mind a háromra van szükségünk.

Nálad már valaki szedte?

Vannak tapasztalataid?

Kb mennyi postaköltségre számítsak, nem tudod?

Kérdés lavina:(

Bocsi.

634. anya01 (válaszként erre: 628. - MÁJUS8)
2007. dec. 16. 20:18

Szia Május!

Én mosonmagyaróvári vagyok, de eszembe nem jutott volna helyi dokihoz menni, mert az itteni kórházban dolgoznak egyenlőre, annak pedig igen rossz a híre. Nem kevés pénzbe kerül, akkor meg már néhány utazás ide-oda nem számít. Nekem 550 ezer volt, az utazgatásokkal + kompressziós ruha, kijön vagy 600-650 ezerre. Én egy elismert és ismert dokit választottam, nem is csalódtam benne. Ő pl nem csinál leszívást és plasztikát együtt. A leszívás egyébként is kegyetlen dolog szerintem és fél év a gyógyulása annak is. Fél év alatt pedig rendesen le lehet fogyni. Nekem fél év alatt 40 kg ment le. Közben tornáztam, hogy az izmok is rendben lehyenek, de 50 évesen már a bőr természetesen nem megy vissza. Ezért a plasztika a legjobb megoldás, vagyis az egyetlen. Én szerdán megyek varratszedésre, és ha sikerül megkapom az ilyen velt- ilyen lett képet. Azt majd felteszem ide és láthatod a részeredményt. Mert az ilyen lett felvétel most fog készülni és most még elég friss a varrat, meg kicsit pöfeteg az egész, de ez rendbe fog jönni. Hajrá fogyókúra! Mire azzal rendben leszel ugy kikupálunk, hogy Te mondod a dokinak hogyan is lesz a dolog:D. üdv

633. 58f68708d1 (válaszként erre: 632. - 58f68708d1)
2007. dec. 16. 20:06

sőt!még kiegészítem azzal.hogy mindkettő helyreállító plasztikai sebész is,ami azért sokkal több kézügyességet-tapasztalatot és miegymást takar,mint egy átlag plasztikai sebész.-)))

viszont ami még jó tanács,hogy mindenképp menjen el legalább 3-4 konzíliumra és csak ezek tapasztalata után döntsön-természetesen figyelembevéve a munkáikat,az ajánlásaikat ésatöbbi...

632. 58f68708d1 (válaszként erre: 631. - Katicabogár44)
2007. dec. 16. 20:01

Nem igazán tudom a tiédet dícsérni vagy anya01ét,mivel nem ismerem.természetes h azokat tudom ajánlani és nyugodt szívvel ajánlom is-sőt a tűzbe tenném a kezemet is mind2ért,akikkel személyes tapasztalatom van!ezeknek még eddig egy ferde varrat nem sok annyi sincs a rovásukon elhiheted.-))

az viszont igaz,hogy ha sikerül találnia közelebb-mivel csak miután reagáltam a hszére akkor néztem meg hovávalósi-akkor jobb ha ott csináltatja pontosan a távolság és a velejáró kényelmetlenségek miatt.ezért amit még tehet,hogy nem hagyatkozik olyanokra akiknek már van tapasztalatuk-ismeretük,hanem a googléban beírva elkezd keresgélni hátha talál ott a környéken...de bátorkodtam ajánlani,mert ezt kérte.-)))

2007. dec. 16. 19:08
Szerintem is fontos, hogy jó dokit találj, de (saját tapasztalat )az sem árt, ha nem kell sok-sok kilómétert utazgatni hozzá. Mivel a műtét után elég gyakran kell visszajárni ellenőrzésre, varratszedésre, stb, nem mindegy, hogy az ember frissen operálva mennyit utazgat. Egyébként szerintem mindenki a saját dokiját dicséri, ha csak valami ordenálé nagy baromságot nem csinált. Ezek a vélemények főleg emberi szubjektivitások,mert a szakmai minőség elég nehezen kinyomozható.
2007. dec. 16. 17:26
ja!azért ajánlatos fogyni előtte amennyit csak tudsz,mnert szebb lesz az eredmény és nem utólsósorban jobban tudnak dolgozni rajta)))jobbat hoznak ki belőle.
629. 58f68708d1 (válaszként erre: 628. - MÁJUS8)
2007. dec. 16. 17:24

sziamia.-))

üdv a fedélzeten.-DD

kérdésedre válaszolva:-igen ajánlatos fogyni előtte ha túl sok a túlsúly..mik a paramétereid?magasság kiló.-))persze ha elárulod...mennyi idős a kicsi?-már azért is kérdem h mennyi ideje szültél-a fogyi miatt,mert tudod h mire a hormonht-d helyreáll meg a szerveid a helyükre kerülnek az másfél-2 év kb...lehet emiatt indul be nehezebben a fogyás még-kitartás!!űzd ki az étrendedből a lisztes cukros dolgokat-igyál min.2,5liter vizet és zöldteát naponta-egyél fehérjedús kaját és sok savikápit)))felejtd el a zsíros szaftos dolgokat,sok gyümi és zöldség.már önmagában ezzel fogyhatsz ha be tudud tartani akár 10-15kilót márciusig))

én sem tudok szolnok megyében dokit,kecskeméten igen,de nem ajánlom.egyik cicis lánynak nagyon elba..ta a cicikóit,most kellett neki újra csináltatnia pesten.-(((én azt mndom gyere fel pestre-itt aztán lehet válogatni köztük-ki a legmefelelőbb neked úgy anyagilag mint bizalom szinten és szimpátiára.itt rögtön tudok neked kettőt ajánlani))egyik már műtött-hasplasztikán voltam nála,másik pedig majd a mostanival fog,illetve többször belém mártotta már a szikéjét.-DDD,de általános sebészi dolgok miatt.mindkettőnek isten áldott jó keze van és mindkettő EMBER még mindig,pedig akár már el is szállhattak volna rég...

628. MÁJUS8
2007. dec. 16. 14:15

Sziasztok csajok!

Még kezdő vagyok ebben a témában,de szeretnék elmélyülni benne.Ezért fordulok hozzátok.Én is megszeretném csináltatni a hasam,nagyon csúnya.3 gyerek,mindig 30kg plussz.Sikerült leadni,csak most az utolsó szülésem után nem megy.Március körül szeretném megcsináltatni,de ajánlatos-e lefogyni előtte?Most fogyózom,ment is már le.A másik kérdésem ,kihez menjek?Tudtok nekem megbizható orvost ajánlani?Szolnok megyei vagyok,de Én erre nem hallottam jó dokiról.Lehet,hogy van. előre is köszi a segitséget

627. 58f68708d1 (válaszként erre: 626. - Klau11)
2007. dec. 15. 19:49

szia.-))

persze regizz csak és rendelj!!

van ahol kaphaó már kolloid,de ez a legtisztább és legjobb ami most forgalomban kapható.ez bizti.-))nyugodtan megveheted.nem olyan sok a kiszállítása,már kedd-szerda ott van.

626. Klau11 (válaszként erre: 625. - 58f68708d1)
2007. dec. 15. 19:26

:)

Bizti szép lessz.

Figyi, sajnálom, mert tényleg szerettem volna nálad regisztrálni, de a kis manó miatt eléggé sürget a dolog.

Egyébként nem kaphatók ezek aszerek a növényi boltban, vagy patikában?

625. 58f68708d1 (válaszként erre: 624. - Klau11)
2007. dec. 15. 15:31

szia.már beregiztem igen,de az első rendelésemet csak ünnepek után tudom leadni,ezért nem tudsz még az én csopimba tartozni sajnos.-((brühühüüü...

csajok kinéztem magamnak egy olyan állat köldökpiercinget h nocsak.-DDD már meg is kértem a Jézuskát h azt hozzon nekem.-DDD bár mégcsak nézegethetem a dobozában,na de majd a műtét után hohoooo.-DD berakatom a műtétkor Jánosommal.-)))))))))))

624. Klau11 (válaszként erre: 615. - 58f68708d1)
2007. dec. 15. 14:20

Szia Pöfi, köszi a jó tanácsot, már elolvastam, még soha nem hallottam a koloidokról, igen megtettszett.

Regisztrálni fogok, már el is kezdtem kitölteni a regisztrációs lapot, utánna eszembe jutott, hogy megkérdezem tag vagy e mert akkor a Te csoportodba regisztrálnék.

Megérdemled:)

Várom a válaszod, és utasításaidat.

Puszi.

623. 58f68708d1 (válaszként erre: 622. - Katicabogár44)
2007. dec. 15. 09:15

.-DDD ez jó.-)))))))))))))

én örülök ha ezt megfinanszírozzák nekem és nagyon remélem h nem kell újfent csalódnom((

2007. dec. 15. 09:12

Lehet, hogy az egy speciális helyzet volt, nem tudom. Ha én elkezdeném mindazt megcsináltatni, amivel nem vagyok elégedett...

El tudom képzelni, hogy akinek nincsenek anyagi gondjai azt el tudja kapni a gépszíj. Atz hiszem egy jólmenő pasi mellett, -aki finanszírozná nekem az anyagi részét- és egy ollyan munkahellyel,ahol van annyi szabadság,én sem állnék meg ennyinél.

621. 58f68708d1 (válaszként erre: 620. - 58f68708d1)
2007. dec. 15. 08:56
sőt!a dokim engem is kérdezett nem gondolkodtam-e egy felvarráson-de arra nekem már nem futja meg én a mellemmel úgy vok,h inkább nem akarom h belepiszkáljanak.sosem volt jó mellem,de ezt elfogadtam és nem is zavar.-DD
620. 58f68708d1 (válaszként erre: 616. - Katicabogár44)
2007. dec. 15. 08:54

szia.-))

ugye milyen érdekes ez az egész?-én is azt mondom ,sokkal több van bennünk,mit tudatába vagyunk.-))

érdekes amit írtál,mert pesten-hacsak elvi,anyagi és orvosi akadálíya nincs-akkor megcsinálják a kettőt együtt.több ismimnek így csinálták idén pl.

2007. dec. 15. 08:53
Úgy látom mindenkinek magvirradt. Jó reggelt lányok!
2007. dec. 15. 08:51

ja igen..a mottóm!

AMIT MA MEGTEHETSZ,HOLNAP MÁR NEM BIZTOS!!.-D

úgy h hajrá,természetesen ezzel nem azt akarom mondani,h átkell esni a ló túloldalára.-))

617. 58f68708d1 (válaszként erre: 613. - Anya01)
2007. dec. 15. 08:45

szia.-))

örülök h jóól vagy és szép.-DDD

igen ezt úgy szokták általában,h először a köldök varratot majd rá egy 7re a többit a tovafutókat.kicsit kellemetlen lesz,de nem fáj.inkább olyan erős húzós érzés lesz.engem anno majd lehúzott a doki az azstalról velük.-DDD fúú de kellemetlen volt.-pp,de megérte így van és most is megéri majd!!!!

a pöfetegséggel ne aggódj,az egyénileg változó kinek meddig lesz az.nekem jó 3 hónapig az volt az elsőnél...olyan furán pöfi.-DDD,de lement szépen,meg amúgy is ettől függetlenül össze sem lehetett hasonlítani ugye a műtét előtti förmedvénnyel.-oo,úgy h nyugi-SZÉP LESZEL ÉS KÍVÁNATOS.-dddd

látom neked is van olyan részed még ami zavarólag hat-ha így van és így érzed,akkor rajta vágj bele.-DDD nem vagy mazochista,csak NŐ aki még nem adja meg magát az általános korral járó dolgoknak,hanem tesz érte h jól érezze magát a bőrében fiatalos és szép legyen.-DDD

2007. dec. 15. 08:45

Azt hiszem már értem Michael Jacsont! Ha a lavina-elv működésbe lép...Szóval én is nagyon betoji voltam, mindíg azt mondtam, hogy ha kórházba kell kerülni, akkor vigyen a mentő, és gyorsan, nem kelljen gondolkodni. Ehhez képest előre mgegfontolt szándékkal, különös kegyetlenséget végrehajtatni magamon- sose gondoltam volna!És amilyen nyugival ezt végigcsináltam, az külön egy önismereti tréning volt számomra! Ismét bizonyítást nyert, hogy ez ember sokkal többre képes, mint amennyit gondol.

Én találkoztam a műtét előtt olyan lánnyal, akinek mellfelvarrása volt, kérte volna egyúttal a hasplasztikát is, de a doki azt mondta neki, hogy az egyszerre nem megy.

615. 58f68708d1 (válaszként erre: 614. - Klau11)
2007. dec. 15. 08:37

hali.-)

először is,a gyerkőcödnek vegyél ezüstkolloidot itt a neten megtalálod.pillanatnyilag ez a legtisztább a mi forgalomba van.nézd meg az oldalukat-kedvezmények is vannak ha pl arany,-vagy rézkolloidot is veszel-számottévő nagy kedvezmény van!ezeknek te magad is hasznát veszed.-)) olvasni róluk a kolloidlap.hu-n tudsz,minden le van írva amit tudni lehet és érdemes.az ezüst kitisztít minden bacit,vírust a szervezetből fantasztikius immunerősítő.gyerekeknek különösen ajánlott ha betegesek vagy többször egymásután betegek,úgymond nem jönnek ki a betegségből.ez arra utal h a szervezetükben megtelepedett egy baci v vírus makacsul-és hiába a sok antibio,egy idő múlva sajna immunisak lesznek rá...vegyél!!

cici kérdés.-))-ha már kés alá mész,érdemes megcsináltatni egyszerre...sokan így tesznek,ha nincs ellenvetése orvosi szempontból.kérdezd meg a dokidat.akkor általában engedmény is van,mivel eleve csak 1x altatnak..természetes h ennek ára már nyereség...meg átesel rajta egy füst alatt,ha megteheted anyagilag,tedd meg most.még nem késő bejelentened az erre vonatkozó igényedet a dokinak.-DDD

614. Klau11 (válaszként erre: 613. - Anya01)
2007. dec. 14. 22:56

Szia!

Örülök hogy jól vagy, biztos szuper érzés lehet, én is már alíg várom, mindíg ott vagyok agyilag, elég nehéz koncentrállnom most a Karácsonyra, pedig úgy imádom.:)

Sok a dolgom, beteg a kisfiam már 3-ik hete nem bír meggyógyulni, pedig már 2 fajta antibiotikumot sok minden más mellett már beszedett.

Jövő héten azt hiszem ha nem lessz jobban, megint elmegyek vele orvoshoz.:(

Készülődésekünnepekre egyáltalán nem mennek nekem most, párom koprán reggeltől késő estélig dolgozik, és akezdek belegyagyulni a sztereotipusba.

Gyerekek és a lakás,körbe-körbe.

Ráadásul a kisfiam teljesen rám kattant, meg sem mozdulhatok nélküle, egyedül játszani sem akar.

Dolgozni csak akkor tudok ha alszik, és az sem tart sokáig, mert jönnek a hátsó fogai is és nyügős.Ideges kezdek már lenni, mert a Kari ajtóra kopog és én nem haladok, hanem vissza vagyok maradva a sok házimunkával.Főzni kell, mosógép minden nap pörög, csak lenne aki győzne vasalni...:(

Az egyik ismerősöm azt mondta hogy első tetoválására úgy félt, és azóta már megint volt és már tele van új ötletekkel, mit szeretne még.

Na lehet hogy a mi sorsunk is hasonló lessz.

Mindent szeretnénk rendbe rakatni magunkon.

Egyébként én is gondolkozom azon hogy a ciciket is jó lenne felvarrattatnom, esetleg kicsinyíteni is egy picit, ha más egyszer aludnák.

De persze nem egyszerre gondoltam a hasi műtéttel.

Na majd meglátom, mennyire fogom jól viselni az életem első műtétjét.

Mindenkinek aki beteg, jobbulást, katicabogár,anya vigyázzatok magatokra, és szép hétvégét kívánok.

Puszi Nektek, jó éjt!

613. anya01
2007. dec. 14. 20:31

Sziasztok csajok!Remélem mindenki jól van, a gyermekek és Ti is:) Én szerdán voltam kontrollon, a köldökömből kivették a varratokat, a többit jövő szerdán. Doki megmutatott magamnak a tükörben:):)

KIcsit még pöfeteg, de azt mondta az rendben lesz, végül is történt ott egy-s más:) Most már gyakorlatilag egész nap fenn vagyok és tevékenykedek, csak a hajolásokat (mármint a földig történőt)csinálom ugy mint a lassított film, meg nem emelgetek, egyébként minden megy szépen. Gyerekeim édesek, mert mindenben segitenek.

Kicsit egyébként behavaztam, mert 2 nap egymás után ellenőr volt a nyakamon, akinek nemigen örültem most (ANTSZ -kiemelt karácsonyi akció), de hálisten minden rendben. Ma megvettük a karifát, meg kicsit vásárolgattunk. Már várjuk a karácsonyt erősen, nekem ilyenkor kicsit több a dolog, mert cukrászatom van, de a gyerekeim (a dolgozóim) nagyon édesek, mert mindent ügyesen csinálnak, engem nagyon kimélnek -én meg hagyom:).

Egyébként tiszta őrület az egész, eddig nem is gondoltam volna hogy ilyen van. Azon gondolkodom ugyanis, hogy a nyakamon a bőrt kicsit meg kéne feszíttetni. Most vagy mazohista vagyok, vagy megrészegültem az eredménytől. Mindenesetre ez egy csoda, nagyon élvezem, aki még csak gondolkodik rajta, ne habozzon, nem fogja megbánni. Szép karácsony lesz, szép pocival:) csá

2007. dec. 14. 20:00

szia csajok.-))

ki merre jár és mért.-DDD

611. Klau11 (válaszként erre: 610. - Fish)
2007. dec. 14. 06:45

Szia Fish!

Hát nem irigyellek, nem lehet könnyű.:(

Van mit forogni egy beteg baba körül is.

Gyógyuljytok minnél hamarabb.

Puszika Nekik:)

610. Fish
2007. dec. 14. 00:03

helloo csajok

minden nap melo van es agyerekek is betegek, ket napja ejjelente is alvajarok, megyek be mindig hozzajuk ejjel mert hol ez sir hol az...

szombaton melo kozben raerek majd chattelni es irok tobbet!

2007. dec. 13. 16:30

Fish merre jársz?-még mindig betegek a manók??((

a Mazsi is tiszta taknyos lett éjszakára-szinte semimit nem aludtunk vele((

608. 58f68708d1 (válaszként erre: 607. - Katicabogár44)
2007. dec. 13. 16:27

sziamia.-))

így biza ne is kapkodjon Kedves.-DD

csak nyugi,higgy nekem én már megjártam a "hadak útját 1x"

maradj nyugton és vigyázz magadra.-))

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook