Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Három nap Angliában fórum

Három nap Angliában (beszélgetős fórum)


12. 80ad0c0949 (válaszként erre: 1. - XHoneyX)
2008. dec. 21. 18:25
Bocsánat,de a gépem néha önálló életet él:S szóval az áruházba is érdemes elnézni!A Buckingham palota környéke,St.James park,Piccadilly mind nagyon klassz!Oxford Street-en lehet vásárolgatni,érdemes több butikba betérni:))Jó utat,érezd jól magad Angliában:))))
11. 80ad0c0949 (válaszként erre: 1. - XHoneyX)
2008. dec. 21. 18:20
Hello:)) 200 font tuti kell...nem fog ártani,ha egy kicsit több pénz van nálad!A London Eye-ra menj fel(ha szép idö lesz),nem fogod megbánni!!!Esös idöben én a British Museum-ot választottam,vagy a Harrod's
2008. dec. 16. 13:41

Én majd március 19-én megyek Londonba, már másodszor, 4 napra. £270-ot viszek, ennyi legalábbis már be van váltva. (most olcsó a font, érdemes most venni, ki tudja, mi lesz később, azért a 340 már sok)

Májusban is voltam kint 4 napot, akkor £180-ot vittem, de mivel a párom állt sok mindent, így maradt is belőle még £10 ... :-)

London hemzseg a látnivalóktól... Érdemes egy térképet szerezni és végignézni, mi merre, hol pontosan és úgy megtervezni az útvonalat...

Én külön ajánlom a Baker Street-et, nekem az volt anno az egyik nagy kedvencem... Jövőre is elnézek arra mindenképpen. :-)

2008. dec. 8. 16:05
köszi a segitséget!! :)
2008. dec. 5. 15:56
En most hoznek kb £200-t, de az ismerosoddel is konzultalj, hogy o mit mond, mennyit hozzal!
2008. dec. 5. 11:32
Mondjuk a biztosnag kedveert en mindig inkabb tobb penzt hozok, nehogy aztan keves legyen. :) Az olyan kellemetlen, ha nincs valamire penzed! Inkabb maradjon meg, nem?
6. jsanett (válaszként erre: 5. - XHoneyX)
2008. dec. 5. 11:31

Akkor jo ha van aki segit a tajekozodasban! :) Par dologgal is nagyon be lehet telni Londonban! Egy ket nevezetsseg is nagy elmeny lesz! Ez garancia!!! :)))


Penz: En egyszer kijottem meg regen 4 napra, ugy hogy volt szallasom es csak az utazasra meg kajara meg egyebekre koltottem es asszem ugy £120-ot hoztam. Azt nem tudom mennyi most az arfolyam, de az kb.35000 HUF lehet. Szerintem ennyinek elegnek kell lennie. Vonatozni fogtok Liverpool es London kozott? (mert akkor tobb kell!)

5. XHoneyX (válaszként erre: 4. - Jsanett)
2008. dec. 5. 11:12

szia köszi a segítséget!

igen lesz aki kalauzol majd

pénzben nincs ötleted?

2008. dec. 5. 10:52

Nagyjabol ennyi lesz egy nap. Meg talan beleferne a Tower Bridge is, de az kicsit messzebb van, metrozni kell, de megoldhato.


Lesz segitseged, aki idegenvezet majd v. egyedul mesz Londonba?

2008. dec. 5. 10:50
En megneznem a Picadilly Circust(ahol alfenyreklamok vannak), a Buckingem palace-t (ami a Picadillyhez kozel van), meg a Trafalgar Square-t (ahol a National Gallery van) es onnan atsetalnek a Big Benhez, ami mellett ott van a Westminster Abbey.
2008. dec. 5. 10:48

Szia!

Londonban nagyon sok a latni valo, igy el kellene dontened hogy a nagyobb nevezetessegek kozul mit akarsz megnezni! Ezek a helyek nem is egymas mellett vannak, ugyhogy utazgatnod is kell majd kozottuk, de metroval, busszal konnyen oda lehet jutni az egyes helyekhez!

2008. dec. 5. 10:45

sziasztok 3napra megyek január elején Angliába Liverpoolba.

De szeretnék 1napot eltölteni Londonban is, segítenétek mennyi költőpénzt vigyek minimum meg +hogy Londonban mit nézzek meg mindenképpen.

köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook