Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hármas sex? fórum

Hármas sex? (beszélgetős fórum)


39. 54840f0fce (válaszként erre: 37. - Vakcina)
2011. szept. 15. 19:52
Ez így van rendjén, de azért remélhetőleg saját akaratod is van!
38. vakcina (válaszként erre: 34. - 274c9996b8)
2011. szept. 15. 19:32
ki mint él,úgy ítél.a hozzászólásodra csak ezt tudom válaszolni.
2011. szept. 15. 19:30
igen,ebben egyetértek veled.gondolatban már majdnem mindent elterveztem.:))hidd el semmi perverzió nincs bennem,csupán annyi jót szeretnék okozni a kedvesemnek amennyit csak lehet.ehhez azonban szükséges kizárolagosan a beleegyezése,ill,jóváhagyása,engedélye,vagy bármi amivel jelzi hogy próbáljuk meg.semmi olyat nem akarok tenni, vagy tetetni amit ő nem akar.(na)
2011. szept. 15. 19:26
szerintem ha a párod nem akarja ne erőltesd.
35. e705905164 (válaszként erre: 11. - Vakcina)
2011. szept. 15. 19:04

hát,ha ő nem akarja,minek hozod fel?:))


lehet nincs:)

34. 274c9996b8 (válaszként erre: 30. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 15. 18:39
En inkabb ugy ertelmeznem hogy Vackina sajat maganak akar elvezetet okozni az "annyira szereti a feleseget" vedöpajzsot maga elött tartva -:(
33. vakcina (válaszként erre: 13. - Cicaanya)
2011. szept. 15. 18:34
mert imádom a nőket és a páromat legfőképpen.én nem tudok durván szólni egy NŐhöz sem,csak a legnagyobb tisztelet hangján.ennyi
32. vakcina (válaszként erre: 20. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 15. 18:31
te egy tündér vagy.valami ilyenre gondoltam én is.csak óvatosan,lassan, figyelve minden rezdülésére.annyira szeretem,és annyi jót szeretnék neki adni hogy azt nem is tudjátok elképzelni,csak egyedül nem fog menni.szerintem.vagy nem??
31. vakcina (válaszként erre: 30. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 15. 18:28
köszönöm Verocska 79.igazad van,helyesen éreztél rá.kezdem látni hogy rengeteg rosszindulatú ember élvezkedik itt is.sajnos.:((már nem hiszik el az igaz érzéseket.
2011. szept. 15. 13:36

Na ez érdekes megközelítése a témának.Homoszexualitás.Én erre abszolút nem is gondoltam.De ahány ember annyiféle értelmezés.Én azt szűrtem le "vakcina" kérdéséből ,hogy annyira szereti a feleségét hogy szeretne neki még több élvezetet okozni.Vagy túl naiv vagyok?

Vakcina?

29. 4c30444687 (válaszként erre: 28. - B486c9cf7d)
2011. szept. 15. 13:23
Én úgy gondolom, nagyon valószínű :)
2011. szept. 15. 13:11
Biztos? Nekem vegulis mindegy, a kiiro dolga, hogy melyebbre asson magaban. :)
27. 4c30444687 (válaszként erre: 25. - B486c9cf7d)
2011. szept. 15. 13:04
Ez nem egyenlő a szeretővel, ill. az a hölgy örömére szeretné bevonni, őt egy heteroszexuális aktus látványa izgatná, nem vonz maga után homoszexuális vágyakat. Amúgy a többi stimmel :)
26. de43ee73fc (válaszként erre: 23. - B486c9cf7d)
2011. szept. 15. 12:41
Nem erről van szó, szerencsére. :)
25. b486c9cf7d (válaszként erre: 24. - 4c30444687)
2011. szept. 15. 12:29
Lassuk akkor, hatha rosszul ertelmeztem: nem egy harmadik szemelyt ohajt a kiiro bevonni az egyuttletekbe?
24. 4c30444687 (válaszként erre: 22. - B486c9cf7d)
2011. szept. 15. 12:23
Szerintem Te valamit félre értettél.
2011. szept. 15. 12:20

Huh, megnyugtato, hogy a parod not kepzel melletek harmadiknak :D

Ha egy nem eleg, kell meg egy vagy egy masik...mas ferfiak ezt diszkretebben oldjak meg.

22. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Vakcina)
2011. szept. 15. 12:18

Szoval legyen az asszonynak szeretoje melletted? Vagy vonzodsz a ferfiakhoz is?

Ekkora onzetlenseg ritkan parosul szerelemmel :D

2011. szept. 15. 12:08
Juj, de érdekes a téma:))
2011. szept. 15. 11:04
Erőltetni tényleg nem szabad mert amikor a párom sűrűbben emlegette akkor nekem is lettek kisebbrendűségi érzéseim meg kellemetlen gondolataim.Mondta ő hogy csak engem szeret de ha valaki egyébként sem elégedett a testével...szóval óvatosan.Próbáld a fantáziáddal kiélni képzeld el magadba vagy kérd meg hogy játsza el hogy cserélget egy másikkal és téged lekötöz a szemed beköti?Hm?Na ezt mi ki fogjuk próbálni.Nem is rossz ötlet.
19. de43ee73fc (válaszként erre: 1. - Vakcina)
2011. szept. 15. 10:43
Semmiképpen se erőltesd a dolgot, szex közben fantáziáljatok. Ne csak Te, hanem párod is meséljen a gondolatairól, mit hogy csinálna, kívánna. Bár el kell találni az alkalmat, mikor van olyan hangulatban, hogy beszéljen erről, de próbálkozzatok ilyenekkel.
2011. szept. 15. 10:08
Egy normális házasságba elégnek kell lennie a két félnek,csakhát a pasik mindig csak azt csinálnák napi 3-szor is akár amikor egy nőnek átlagba kétszer elég egy héten.Átlagolom de ez változó.Van amikor egy héten egyszer vagy annyiszor se van amikor minden nap is bejön.Szóval ez miatt a különbség miatt merül fel a férfiakba szerintem a harmadik fél gondolata mert úgy több szexhez jutnának.Mivel a nőnek kevesebb is elég ha normálisan gondolkozik és nem félrelépős akkor még a gondolat sem jut eszébe.Olyan persze a nőknek is eszébe jut hogy na ezzel milyen lehet?Amikor szembe találkozik egy formás izmos jóképű egy 90 magas pasival akinek ráadásnak irtó formás a segge,igen akkor persze megfordul a fejébe,de ennyi.Egy férfi viszont szerintem még a cselekményt is végig gondolja részletesen.A baj hogy jó nőt hamar találni főleg hogy azok kirakatba is teszik a motyóikat de hol találni egy olyan pasit akinek kirakatba vannak a motyói???Gondolok itt kockás has izmos vállak....soroljam még?
2011. szept. 15. 09:59

Na ez pont olyan mint az én esetem.Én nő vagyok és nálunk van olyan mikor közbe elkezdünk fantáziálni pl :

egész osztály előtt kihívnak a tanári asztalhoz le kell tolni a bugyit ráhajolni az asztalra odalép a tanár megsímogat lehúzza a cipzárját a fa...kát odailleszti és vagy finoman vagy egy hirtelen mozdulattal belédhatol/attól függ milyen hangulatba vagyok úgy mondja a párom/.Egyre gyorsabban d.g az osztály meg néz mit csináltok.Gyorsít és nem bírod és élveztek egy nagyot.Na mire ideér a párom élvezek egy hatalmasat.Kicsit azéárt jobban szokta részletezni.Amit viszont én a fejembe szoktam lejátszani.Ez olyan esetbe van ha nem, vagyok nagyon ráhangolódva a témára.Mikor oldalt csináljuk én a hátamon a párom oldalt fekve és miközbe mozog bennem szokott simogatni és én oda képzelek egy másik pasit hogy az a nyelvével ingerel és ez megint úgy felizgat hogy....szóval a harmadik fél odaképzelése az nagyon izgató tud lenni.De ahhoz hogy két pasi előtt tudjon valaki élvezni ahhoz mind a két pasi felé nagy bizalom kell és ha ebből férj az egyik akkor ott gátló tényező lehet hogy "mit gondolhat az uram?"Ja és könnyen elő állhat az hogy a harmadik "friss husi" ki tudja elégíteni az asszonyt úgy ahogy a férj sose,pedig csak lehet hogy a "friss husi" miatt van akkor a férj lehet féltékeny vagy kisebségi érzése rossz érzései lehetnek ez miatt.Vagy féltékenység.Amit most azt mondod hogy ÁÁÁÁ én sose de amikor ott lennél és látnád hogy más du...a az asszonyt,szóval óvatosan a harmadikkal.Mi is átbeszéltük már ezt de nálunk a másik nő került előtérbe.De én magamról tudom hogy ha egy szebb nőt hozna mint én akkor nekem végem lenne az önbizalmam kivégezne.Így sem vagyok elégedett magammal de akkor meg aztán azt gondolnám hogy én biztos nem tetszem az uramnak azért választotta éppen őt.De hogy másik férfi...háááát azt megint kicsit meredeknek érzem a férjem jelenlétébe mert ha az nagyobb élvezetet okozna mert mondjuk jobban kitölt ...vagy mert valami újat csinál akkor amit a férjem csinálna nem biztos hogy elég lenne utána.Mi gondoltunk pár cserére de nem egy szobába.Az esetleg mert akkor én is vagyok valakivel ő is van és kvittek vagyunk,nincs megcsalás.De az aidsz-ről annyit hallani,meg gyerekeink is vannak szóval elvetettük a témát egyenlőre.

2011. szept. 15. 09:58
;) ne akarj még egy után futott az ágyba! kényeztesd párodat az csocsi;) de nem csak sex ha nem pl:ma lepd meg valamivel ;)hidd el jól fog esni nékije ...na megyek tényleg.. ;) cicaó mindenkinek
15. 04e95f637a (válaszként erre: 12. - Cicaanya)
2011. szept. 15. 09:57

hűű de régen láttalak itt,a francba,merre voltál?


ez tetszett :DDDD


egyáltalán emlékszel még rám? :))

14. valentinia (válaszként erre: 9. - Vakcina)
2011. szept. 15. 09:50
Okké! Így már nem ellentmondásos.
13. cicaanya (válaszként erre: 7. - Valentinia)
2011. szept. 15. 09:43
vakcina férfi adatlapján... :D de igaz nőiesen ír kérdez ,várjuk a válaszodat VAKCINA ;)
12. cicaanya (válaszként erre: 3. - 04e95f637a)
2011. szept. 15. 09:41

:DDDDDDén azt mondtam "VOLT"páromnak,hehheeee...én ha állandóan ezt mondod beszervezek neked egy 200kg csajt :DDD és gyúrd azt nem jut többé ilyen eszedbe :DDDD

4xre már nem jutott odáig az agya el...mert tudta képes lennék megtenni,de tudta megszívatnám :DDDD

végig röhögnék :DDDD


sorry.....de ez jutott eszembe :DD most ő tart majd 150kgnál ahogyan mondják,meg látszik :DDD


szép napot mindenkinek:)

2011. szept. 15. 09:41
lehetséges hogy én akarok túl sokat adni??lehet hogy nincs is igény rá??
10. 04e95f637a (válaszként erre: 8. - Vakcina)
2011. szept. 15. 09:39
ja,oké :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook