Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hármas sex? fórum

Hármas sex? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 18. 09:13
Inkább itt oldjuk meg a problémákat,mint egy másiknál:)Most dolgom van,majd jövök.Sziasztok.
98. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 96. - 25d4b44717)
2011. szept. 18. 09:05
Igen csak annak megint az a következménye hogy a következő alkalommal is olyasmit vár és én ha éppen nem vagyok jó passzba akkor...szóval én tényleg igyekszem ezért is kérdeztem itt a tippeket meg a tapasztalatokat te is adhatsz!!!
97. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 93. - 25d4b44717)
2011. szept. 18. 09:02

Próbáltam már és a reakció csak az volt utána hogy eddig majdnem minden nap volt most mért nincs? mikor már ugye besokalltam.Neki sose elég.

Mikor sokat veszekedtünk megkért hogy hagyuk abba/amit legtöbbször ő kezdeményezett/ és próbáljak meg a kedvéért két héten keresztül mindent megtenni amit kér kérdés vita ellenkezés nélkül.De mondom ugye tudod hogy nem ez a természetem?mindennek tudni akarom az okát általába.Na elkezdődött a másnap és én tényleg igyekeztem meg ő sem kötözködött eltelt kb egy hét min 5 szexes estével.De a minőség persze nem volt olyan mert ugye az intenzitás ...de mindegy én próbáltam akkor jött ez a vasárnap amit ŐŐŐŐŐ végig duzzogott veszekedett.Eltelt két nap nekem esett hogy hova lett 50 ezer biztos elteszveszeztem.Kb 24 órán belül kiderült hogy elszámolta ő is magát én is de még ekkor sem volt képes kinyögni hogy bocs.Szóval ilyen dolgok vannak ha én próbálkozom ő húzza keresztül mindig mert én uitálok vitázni de mostanság nem tudom lenyelni a hülyeségeit.Pedig tényleg próbálom.

96. 25d4b44717 (válaszként erre: 94. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 18. 09:01
néha feledni is lehet!A műlt már nincs.A jövőért teszünk ma!Nincs fifti-fifti,adj,hogy kaphass!Egyszer te többet,egyszer ő.Légy önzetlen szerető!:))Belejössz.
95. 25d4b44717 (válaszként erre: 74. - Vakcina)
2011. szept. 18. 08:52
Hogy te milyen jól látsz dolgokat:)Hölgyek,érdemes figyelni rá!
94. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 90. - 25d4b44717)
2011. szept. 18. 08:45

ezzel cs04ak egyet tudok érteni mindig igyekszem a fifti-fiftire.De a szexmennyiséget nem tudom viszonozni ahogy már leírtam.Ha van mennyiség a minőség rovására megy és azért is megvan a sértődés.Ha minőség van a mennyiségért reklamál.Jó mostanába nem szóval hanem viselkedéssel.

A nyglánynak régi régi vágya volt hogy legyen neki egy baldachin.10 éves és herceghnős fekhelyet szeretett volna.Nemrég kapott a kersztannyától.Én már a hét elején mondtam hogy akkor átrendezzük a lakást.Eljött a vasárnap mondtam a férjemnek mit hova teszünk.Ki volt akadva hogy "minek majd festéskor" ehhez tudni kell hogy a "majd"technika tökélyre van fejlesztve a férjewmnél.És ha én most nem rendezem át a lakást festés talán tavasszal lesz "majd" tehát asddig nem is lett volna felrakva a baldachin amire a lányom minimum 5 éve vágyik de lehet hogy több.És aztán egész nap a férjem tüntetőleg alig segített és amikor meg igen akkor mártírkéántpedig kb 3-szor kellett csak segítenie.Az összes többit én csináltamn meg.Reggeltől estig az egész napom ráment.Ő meg lefeküdt hogy "alszik" tv-zik.Miközbe én rogyásig pakoltam.Na az ilyen után kinek van kedves Édes kedves aranyosnak bujának lenni???

ELtelt két nap és ő megint nem érzelmekkel hanem szexel békített amit nagyon nem helyeslek mert ami nincs megbeszélve az csak halmozódik.Tehát utána megmondtam hogy megbocsátopm a vasárnapot de nem a jó szex miatt.

Úgyhogy nálunk sajnos túl nagy szerepe van a szexnek és kevés a szerelemnek az érzelemnek.

93. 25d4b44717 (válaszként erre: 69. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 18. 08:36
Ebben a 2hétben próbáld minden vágyát kielégíteni.Kérdezz.mit és hogyan szeretné.Meglásd,ha eltelik,ha érzi,ő lesz a legfontosabb neked te is jobban kívánod majd.Mi férfiak picit másként működünk,mint ti.
2011. szept. 18. 08:34

Próbálj nőként gondolkozni és a fokozatosság elvét követni mindig ahogy te is mondtad.a masszírozást ha úgy csinálod hogy érzi hogy kívánod akkor még jobb.Én amikor a fenekem dögönyözi azt imádom!!!

De a hátam is nagyon érzékeny. Meg a lábszáram talpam.Érdekes módon mellbe nem vagyok érzékeny.Ja és kérd meg hogy ha neki kénylemesebb csukja be a szemét,és ha valahol sokkal jobb nyugottan szóljon "tanítson meg" téged.És ha már tudod hol szereti sokkal jobban oda többször térj vissza.Nekem ez nem volt kénylemetlen igaz eleinte én is zavarba voltam de gyorsan leszoktam róla annyira szeretem a masszázst.És ha zavarba van masszázs alatt csukott szemmel jobban tudja élvezni jobban el tudja engedni magát.Egy idő után el fog múlni a zavara.

91. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 89. - Vakcina)
2011. szept. 18. 08:28

Előfordulhat hogy azért mert írtóra szégyenli az elalvást kérd meg hogy ő masszírozzon téged.Mond hogy nagyon fáj mindened ha nem akarja bevállalni.Így akkor mivel szeret rá fog állni.Na ekkor igyekezz bealudni persz eleinte ne mond hogy jaaaaj de jó arany keze van meg szóval növeld az önbizalmát hogy amit csinál az extra jó hivatásos masszőrhöz soha nem mész ezek után.Meg ilyenek.

És ha te bealszol akkor nem fogja szégyellni magáét annyira az ő alvása miatt.Úgy gondolom őt lehet hogy nem az zavarja hogy jó mert hát az kit zavarna hanem hogy te mit gondolhatsz róla ezek után.Mármint gondolok az ájulásra elalvásra.És nem akar megint ilyen kínos helyzetbe kerülni,így még a lehetőségét is kerüli. Esetleg kipróbálhatnád hogy csak a talpáőt masszíropzod,hidd el ha olyan neki is mint nekem akkor azt NAGYON fogja élvezni és annak is lesz olyan hatása majdnem mintha mindenhol végig masszírozod.A talpon vannak olyan pontok amit ha masszírozol kiváltod a teljes masszázst.Mert azok a pontok megvannak a test többi részén.Tanultam talpmasszást valamikor még nagyon régen.Meg a páromnak régen volt szokása hogy masszírozta a talpam.Annyira szerettem, hogy ha leült mellém az ágyra azonnal tettem a kezébe a talpam.De elkezdheted a talpmasszírozást úgy is hogy nem mondod hanem leülsz az ágy végére mikor tv-zik és előszőr megfogod.Aztán elkezded csak nyomkodni és aztán térsz rá ,de közbe nézd a tv-t és kommentáld amit látsz .Így arra fog reagálni nem a kezedre.És ha nagyon belemerülten kommentálod a tv-t és időnként ilyenkor abbahagyod a masszást akkor azt is gondolhatja hogy nem tudatosan csinálod,és akkor nem fogja tán feszéjezni hogy masszírozod.Ezt többször megcsinálod aztán már ő fogja kérni.Tényleg nagyon jó.És fokozatosan menny felfelé a lábán de mindig csak kicsit.amit megfeszülnek az izmai menny vissza lefelé.Akkor a kezével is eljátszhatod ezt.Amint panaszkodik hogy elfeküdte a vállát ajánld fel hogy megmasszírozod és akkor sutyiba az egész hátát is.És ezzel fokozatosan rá tudod venni hogy élvezze nyugottan a masszást.Legközelebb ha eljuttok a teljes körű masszázshoz ne akkor csináld amikor hulla és nem fog bealudni.Pedig szuper jót lehet szerintem masszázs után aludni.De ha ez neki kellemetlen így rávezetheted hogy milyen jó dolog a masszázs de te is kérd.De előszőr csak hogy ez fáj az fáj.És aztán tudatosan.vagy ő már masszírozott téged?

90. 25d4b44717 (válaszként erre: 66. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 18. 08:19
Tudod,van olyan is,amit elvársz magadnak,azt add a kedvesednek!Előbb-utóbb meg is kapod.Párod is örömmel venné tuti,ha időnként nemcsak családanya lennél,hanem SZERETŐ párja is!Míg valaki másban megnem találja.Nálunk hasonló volt a szitu.Bár nehéz,de megoldható hidd el!Megéri!
89. vakcina (válaszként erre: 88. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 17. 20:31
én vettem masszázs olajat és azzal masszíroztam le a nyakától a talpáig.ne tudd meg,úgy elzsibbadt hogy elaludt és úgy horkolt hogy csak na.mikor magához tért nem győzött elnézést kérni,de megint nem engedte azóta se.hogy miért csinálja ezeket,nem tudom?minden ami kiemelkedően jól esik neki azt többet nem engedi.na ezt pl.ezt sem értem
88. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 87. - Vakcina)
2011. szept. 17. 20:01

hee hee hee már azt hittem csak ott lehet,még jó hogy szóltál!!!

Már nincs semmi gondom azzal a pozícióval sőtt már próbáltuk több féleképpen módosítani hogy a párom a két térdem közé térdelt én nyújtott karral, a másik amikor a vállam letettem az ágyra és most legutóbb nem tom hol olvastam vagy láttam hogy a nő a két térdét összezárta ás a pasi kívül térdelt oda.Így szorosabb lett a nő.Tán valamiféle netes kámaszutrába láttam.Úgyhogy próbálom bővíteni a tudásom.Különben mostanság visszaszokott a teljeskörű simogatás masszírozásra amit kb 3 éve elhagyott.Mikor újrakezdte az nagyon jól esett.De hosszan csinálta vagy 3/4 órán keresztül.Ne tudd meg jobban élveztem mint egy közepes orgazmust.Csodálkoztam is hogy hogy jutott eszébe még testápólót is vett.Magától ,és nem én mondtam neki.Csak az előzőekbe leírt problémák ne lennének mert egyébként elégedett vagyok vele is meg a kapcsolatunkal is.Majd ha a gyerekek kirepülnek vagy már nagyok lesznek lehet hogy egy párcserés dolgot bevállalok.De még ez messze van.Most inkább a dolgainkat sorainkat próbálom rendezni.

87. vakcina (válaszként erre: 83. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 17. 19:26
azt nem tudtad hogy a kutyapózt nem kell feltétlenül az utcán csinálni??:))))))
86. vakcina (válaszként erre: 83. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 17. 19:24
ezért nem értem a férjed részéről ezt a telhetetlenséget,amikor ha többször csak adna,és abban gyönyörködne hogy milyen változást tud okozni neked a hangulatodban,szerintem idővel te is lelkesebb lennél.minden téren.új dolgokat is csak odafigyeléssel,türelemmel,odaadással,önzetlenséggel,és mérhetetlen szeretettel lehet csak csinálni.és semmi erőszak.
85. vakcina (válaszként erre: 84. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 17. 19:20
igen az egyik ez,ami általában minden Nőt nyomaszt.pedig én ilyennek ismertem meg ráadásul amilyen most.külsőleg.neki inkább a múltjában,szülői ágon és főleg anyai oldalon kell keresni a problémákat.a testi adottságokat már levetkőzte,vígan mászkál mezítelenül,nem úgy én:)).az a vicc hogy végül is már magamban megtaláltam az illetőt,egy teljesen hozzánk hasonló emberkét.igaz csak én tudom,még senki más.hasonló korú,hasonló anyagi helyzetű,hasonló testfelépítésű,és remélem hasonló mentalitású is.azt észrevettem már évekkel ezelőtt is,és ez azóta sem változott hogy nagyon szépen szólítja meg a páromat és a szemével majd felfalja,de (remélem)tiszteletben tartja.különben régebben egy munkahelyen dolgoztunk,és amikor elhagyta a neje,(ami szerintem csak áldás volt számára)nagyon letört volt.tehát mély érzésűnek gondolom.mondom,ez még csak az én fejemben van meg.így nekem se lenne gátlásom meg senkinek.gondoltam arra is ha benne lenne de félne akkor ha nem akarná nem mondanám meg ki az,és bekötném a párom szemét először.na de ezek már az álom oldalon vannak.:))
2011. szept. 17. 15:09
Azt megkérdezhetem miféle gátlásai vannak?Nekem is van pár úgyhogy ha hasonlók , pl a súlya külseje miatt akkor viszont jegeld a harmadik felet,mert akkor tuti nem megy bele.Meg lehet hogy attól fél hogy te nem vagy vele elégedett.szex után próbáld egy jó orgazmus után kérdezni puhatolni a témát de közbe agyon dícsérd és biztosítsd hogy neked csak ő kell de szeretnél neki örömet okozni.-vagy hogy de örülnél neki ha dupla élvezetet tudnál adni neki mert ez neked rettentő jó lenne.De ha látod rajta hogy nagyon nem ok a téma inkább hagyd.Valószínű hogy veled elégedett és nem igényel ilyesmi élményt.Legalábbis amikről írtál nekem ez jött le.
2011. szept. 17. 15:03

Hű te Vakcina ,el fogok lassan pirulni.

Na ezt a hozzáállást várnám a férjemtől.Nem többet nem kevesebbet EZT.

Egyébként ő is azt mondja hogy azt szereti látni mikor élvezek mert azt mondja hogy olyankor egydi arckifejezésem van és hogy után is totál ellezult kifejezés van rajtam.

Én ezt nem tom de ha neki jó...egyébként ezt próbáltam neki elmagyarázni ha ad időt hogy ne sokaljak be akkor utána én is sokkal intentívebb vagyok.Hiába a 18 év csak több mint a 7.A tapasztalat.Csakhát egy 39 éves férfitól én valahogy több érettséget várok.Mindenesetre azt tudni kell hogy én előttem neki csak a hagyományos pózba volt szexuális tapasztalata.Csomó mindent velem próbált ki előszőr mint ahogy én is vele.Régebben rengeteg gátlásom volt.Pl:

szex után nem öltöztem fel a partnerem előtt mert szégyelltem magam.Fényes nappal nem volt szex mert hogy ne lásson.Négykézláb hátulról nagyon ritka esetbe hagytam mert mindig a kutyák ugrottak be és ez zavart.Ja és szájjal sem akartam csinálni mert undorítónak tartottam.Már rájöttem hogy nem az viszont torokba nem megy mert ha túl méjyre...akkor öklendezek de ezt is megoldottuk.Szexulális téren nagyon figyel csak én az érzelmit szeretném ha párosítaná hozzá.Nem csak párosodni.hihi.Na szóval érted.Értitek

Zizisicc nyugottan kommentálj bármit akár az én dolgaimat is minél több irányból van vélemény annál több mindent tudok átgondolni.Bármilyen javaslatra odafigyelek megfontolok.

Folyt köv.szóval a gátlásaim nagy részét szinte az összeset megszüntette a párom fél éven belül,csak újabban vannak ezek a beszólások a súlyomra de ez szerintem a szokásos szurkálódás mert tudja hogy ez bánt.Legalábbis remélem mert ha nem és tényleg nem tetszem neki az sokkal rosszabb lenne.

Én azt szeretem mikor hosszú az orgazmusom mert azt hosszan tudom élvezni és kiadósabb mint a robbanás szerű.Ott egy nagy van és utána aprók.az se rossz de a hosszú az a legjobb csak sajna ritkábban jön az össze.

82. vakcina (válaszként erre: 79. - Zizisicc)
2011. szept. 17. 13:52
lehet.ezt szeretném óvatosan kideríteni.ha kiderülne hogy kipróbálná,nem lennék kerékkötője,az biztos.de hogy csak rá figyelnék az biztos.
81. vakcina (válaszként erre: 78. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 17. 13:51
túlzás nélkül mondhatom hogy mindig odafigyelős,gyengéd partner voltam,és vagyok.igaz mi 18 éve vagyunk együtt de még a mai nap is izgatottan várom, ha jelet ad arra hogy valami lesz a mai nap.soha nem csinálok előre tervet mert tudom hogy azok soha nem működnek.már nem veszek virágot mert nem szereti,inkább bon-bon,vagy egy finom bort ha látok,veszek neki.de soha nem azért hogy utána kapjak sexet.e kettőt nem kötöm össze mert a sex nem üzlet.csak érzelmi alapon működik.nálam legalábbis.neki mondtam csak akkor fogjon hozzá a kényeztetésemhez ha igazán akarja,és kívánja,különben nem kell.igaz így ritkább lett de az igen kiadós és átütő.ezért gondoltam a reakcióiból kiindulva erre a plussz egy főre.igaz nem hoztam még szóba sexen kívűl,mert még nem látom késznek agyilag erre a beszélgetésre.kizárólag sexuális felfűtöttség idején izgatja ennyire a dolog.úgy érzem én már lélekben felkészültem.számba vettem minden eshetőséget,de azt nem hagynám hogy bármilyen baja legyen.se testi,se lelki.csak olyasmit csinálnánk amit ő is akar.azt szeretném hogy egy frenetikus élményben lenne része.azt szeretném ha mindent elsöprő érzelmi kitörése lenne,és kiszakadna a világból,valahol lebegne a végtelenben.csakhogy tele van gátlásokkal,mert egyszer már sikerült olyat okoznom neki hogy saját bevallása szerint orgazmuskor elájult,amit én is észrevettem de nem szóltam neki míg ő nem hozta fel,de azóta sem engedte soha ugyanazt tenni.pedig soha olyan boldog nem voltam utána mint akkor,ott.látni kedvesed arcát,amikor ellazul,kisimul,és elernyed az orgazmus után.szerintem nincs ennél felemelőbb érzés.utána simogatni,cirógatni,babusgatni,csókolgatni ahol csak engedi,nincs ennél szebb és jobb dolog.
80. vakcina (válaszként erre: 78. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 17. 13:32
hidd el ezek a feltételek amiket szabsz nem működnének.ezek csak időhúzásként működnének.nálunk se működött a sex,amíg erőlködtem én is a heti 4-5 alkalom miatt.igen sok volt a viszály kettőnk között is ez miatt. ne tegyél semmi olyat amit nem akarsz.becsapni csak magadat csapod be.ha mégis hagyod magad megdu...ni azzal csak magadnak okozol gondot.gondolj bele.gondolj arra hogy a levest sem eszed meg ha nem ízlik,vagy ha forró.megvárod hogy lehűljön,vagy megízesíted.így van?tégy a sexel is így.ha ekkora gond akkor be kell vállalni a durcit is (így tett a párom is)és később már értékelni tudtam a kapott alkalmakat.talán jobban figyel majd a te igényeidre is.nálam így alakult.
79. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Vakcina)
2011. szept. 17. 12:45
Lehet, hogy a gondolati állapot Neki bőven elég.
2011. szept. 17. 12:40

Legtöbbször ez van de mikor kb 10 perccel előtte rámnéz hogy hát azért hasad az van...szöveggel akkor.....Sajnos a nők ebben a kérdésben máshogy gondolkoznak mint a férfiak.Mindig tesseni akarnak.Még szex közben is.És mivel nem vagyok magammal elégedett ezért igyekszem fogyózni.Nem sok sikerrel de ez van.Ezen annyira nem vagyok fennakadva.Mert akkor aztán tényleg nem volnék okés teljesen.A gyerekeim sok mindenért kárpótólnak igyekszem a jóra figyelni.Szex közbe az esetek többségébe ki tudom kapcsolni a saját kritikus gondolataimat és amikor minden 100%-os akkor tényleg nagyon szuper szokott lenni és maximálisan kielégítő a részemre de szeretném ha az ő részére is az lenne.Valamiért úgy gondolom hogy neki az egy orgazmus kevés.Ő azt mondja hogy elég mondjuk.Ezért igyekszem minden oldalról megvilágítani a kapcsolatunkat hogy így kapjam a tippeket javaslatokat.

Igen, átvészelni ez helyes szó néha mikor többször van a szex mint kívánnám.,De olyankor is törekszem rá hogy ezt ne érezze.Csak az a baj hogy ilyenkor úgy érzem hogy ő nem próbál lemondó lenni szex téren a másik fél kedvéért hanem mindig azt várja hogy én alakuljak tegyek akár szex téren akár kapcsolatunk terén.Néha kicsit egyoldalúnak érzem a dolgokat.De ha mindig erre koncentrálnék már rég szétmentünk volna.Pont ma volt a tv-be hogy egy család állandóan veszekedett és a külső segítségnek hívott illető leíratta velük hogy mért házasodtak össze a belső körbe, a külsőbe meg a másik hibáit.És aztán azt mondta hogy felejtsék el a külső kört csak a belsőre koncentráljanak.Valahogy amikor nehézségein vannak én is inkább a belső körre koncentrálok.És szerintem ezért műkszik a kapcsolatunk.De mostanság néha úgy érzem hiába próbálok a kedvére tenni.

Volt olyan időszak mikor rengeteget veszekedtünk ő kérte hogy ne csináljam mert elég a munka/tegyük hozzá hogy a szurkálódást mindig ő kezdte és ezt nem azért írom mert így jobban hangzik hanem mert így is van ezt ő is elismerte/

én kérésének megfelelően nem veszekedtem hanem szóltam amikor elkezdte hogy megint kezded és akkor abbahagyta.Hanem aztán nekem esett anyagiak miatt ok nélkül!!!!mint kiderült ő is meg én is elszámoltuk magunkat na akkor lett vége az én jó szándékomnak.Máskor én kértem tőle hogy egy kis udvarlással jobban rá tudnék hangolódni a szexre erre az ő lépése mi volt nem a virág egy két bók hanem izgatás simogatás.Tehát nem érzelmileg próbált közelíteni hanem szex felől pedig nem ezt kértem.Szóval itt látható a két próbálkozás milyensége.Nálatok hogy zajlanak az ilyen dolgok?Mert kipróbálok bármit amivel tehetek a kapcsolatunkért.

77. vakcina (válaszként erre: 3. - 04e95f637a)
2011. szept. 17. 12:27
igazi női reakció.kérdésre kérdés.nem mondok erre semmit.igaz nem véleményt kértem,hanem segítséget vagy tanácsot,de azért köszi.
76. vakcina (válaszként erre: 65. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 17. 11:48
na drága,ez már a te bajod.miért nem a pillanat örömével vagy elfoglalva?miért foglalkozol még akkor is a testi adottságaiddal amikor át kellene adnod magad az élvezeteknek?nem átvészelni kell a sexet hanem élvezni az együttlét örömét.foglalkozz kevesebbet önmagad ostorozásával és élvezd többet az érintés,a csókok örömét.olyankor nem szabad semmi másra figyelni mint magadra és a partneredre és az egymásnak adott élvezetre.
2011. szept. 17. 11:17
Mennem kell mosogatni beírom a kersőbe aneten hátha valami okosta olvasok.Majd leírom hátha valakinek hasznára lesz.Ma még lehet hogy írok .további szép napot.
74. vakcina (válaszként erre: 70. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 17. 11:17
attól még hogy nem úgy szeret ahogy szeretnéd nem biztos hogy nem szeret szíve minden melegével.légy olyan mint egy tanító néni.mérhetetlen türelemmel és empátiával felvértezve tanítsad.de csak óvatosan.a fogyókúráról meg csak annyit,hogy csak akkor fogj hozzá ha te magadért akarsz fogyni,és nem valaki miatt.ha te nem érzed szükségének akkor ne tedd,mert nem fog menni.kényszerből nem szabad semmit csinálni.
73. vakcina (válaszként erre: 71. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 17. 11:12
olvasd el a jegyek szerinti erogén zónákat.nálam bejön,és igaz.az én párom is tele van gátlásokkal,de megtanultam hogy erőszakoskodással nem megyek semmire,meg aztán nem is az igazi ha kényszerből csinálja.először óvatosan próbáld azokat a részeket amik neked is jól esnek,de olvas hozzá sokat,de fenntartásokkal.bármit is próbálsz ki azt először mindig óvatosan mert nem tudod mit vált ki.de egy viszont fontos.bármit csinálsz vagy teszel azt mindig teljes odaadással,mert másképpen nem lesz hiteles.
72. vakcina (válaszként erre: 69. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 17. 11:07
kis csillag.ha nem akarjátok elrontani a kapcsolatot,akkor valamilyen kompromisszum félét kell létrehozni.ez így ebben a formában nem jó.neked kellene jobban használni az eszedet,mert az övé tudod hol van.nem tudom mi a munkája de próbáld megelőzni ezeket a villongásokat.érdeklődj milyen volt a napja,mutass érdeklődést a hangulata irányában.sajnos csak a saját magomból merített dolgokat tudom mondani,illetve javasolni.igaz ez nálunk fordítva van,mert én szoktam a páromtól megkérdezni ezeket a dolgokat,és óvatosan hangolni.rengetegszer van nálunk olyan hogy csak én kényeztetem őt minden ellenszolgáltatás nélkül.
2011. szept. 17. 11:05

Na de most térjünk vissza az eredetire.

A láb közti izgatáson kívül más ponton ki hol hogyan érzékeny?

2011. szept. 17. 11:02
folyamatosan a fogyókúrán jár az eszem mert nem érzem úgy hogy szeretné minden Redőmet ahogy vakcina te írtad úgy érzem a szexre kellek legtöbbször hogy a munkahelyi feszültségét levezesse ott.Ha nincs szex akkor meg villanypózna vagyok és ilyenkor pláne nincs szex amiért meg engem hibáztat.Ez egy ördögi kör.Többször mondtam hogy egy kis udvarlás szeretnék virágot még ha csak egy kókadt is de hogy érezzem eszébejutottam hogy örömet akar nekem okozni.Jó az orgazmus de a szeretet kimutatása megint más.Mert a lelkét kell megmutatnia de ehhez bátornak kell lennie.azt mondja nap közbe azért nem ölelget nagyon mert azonnal megkíván.De néha sokszor úgy érzem nem engem hanem a szexet kívánja.És mivel én vagyok a felelsége hát velem elégíti ki a vágyait.Na tessék már megint panaszkodom de ahogy olvastam a soraid most úgy érzem hogy nem szeret úgy ahogy kéne vagy szeretném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook