Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Harmadik gyerek, vállalni? fórum

Harmadik gyerek, vállalni? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 29. 08:32
ezt nektek kell tudnotok a paroddal.
12. rina11 (válaszként erre: 2. - Herengtimea)
2009. ápr. 29. 17:22
vállalni. a gyermek ajándék. a jó társad, aki még egy gyermeket akar tőled szintén. boldog lehetsz. legyél is az!
11. esztike78 (válaszként erre: 2. - Herengtimea)
2009. ápr. 16. 12:54
szia! elsö házasságoból van 2 gyermek aztán találtam egy olyan megértö férfit akivel ismét családi életet élek és töle született még 2 gyermek a legkissebbik gyermek ráadásul szivrendellenességgel született 30 % esélyel ment a mütöbe 10 naposan és szülésnél sok gond volt szóval nem egyszerü az életem és a nagyok apjával is vannak gondok ne fizet...még se gondolkozok azon mivan ha egyedül maradok 4 gyerekkel mert nekem a gyerekek az életem és ők jelentenek mindent és egyiket se bántam meg hidd el te se bánnád és pozitivan kell nézni ezt a helyzetet. :)
10. **Rita** (válaszként erre: 2. - Herengtimea)
2009. ápr. 16. 11:11

Gondolom két gyerekkel se sokkal jobb egyedül maradni

Ha így gondolkoznék akkor egy gyereket se vállaltam volna

2009. ápr. 16. 11:06
Egyesek esetében megélhetés.
2009. ápr. 16. 10:57
Mindenkinek van igaza a mai világban átkell gondolni hogy mi legyen,nehéz és egyre nehezebb.
7. kobagabi (válaszként erre: 6. - Kobagabi)
2009. ápr. 15. 21:04
Hál' istennek nem vállaltuk. Most KO-n lennénk. Ennek a 3 gyereknek a felnevelése is egy hullámvasút lesz:(
2009. ápr. 15. 21:03

Nekem 3 gyermekem van, és bizony nem könnyű. Ebben a rohanó világban az a legnehezebb, hogy nem marad rájuk időnk. Pedig ugye azért szültük őket, hogy mi, és ne a nagyvilág, tv, internet nevelje őket. De sajnos a mai nehéz időkben, mikor mindkét szülő dolgozik (jó esetben), akkor talán a pénz megvan a neveléshez, viszont idő nem marad rájuk. Ha meg nem dolgoznak a szülők, na az anyagilag 3 gyerekkel rémálom lehet.

Viszont én sem adnám őket semmiért, de én sem vagyok biztos abban, ha újrakezdeném lenne-e 3 gyermekem, mondom ezt én, aki nem sokkal ezelőtt még azon dilemmáztam, hogy a 3 gyerek mellé vállaljunk e 4.-et?!

5. 5796fb1dbf (válaszként erre: 4. - 7934d1ac97)
2009. ápr. 15. 18:42
Szerintem a gyermekvállalás nem "kedv" kérdése. Mindenkinek magának kell eldönteni, hogy mit tud nyújtani neki, fel tudja-e nevelni hiányosságok nélkül. Az életem úgy alakult, hogy egy házasságból négy gyermeket vállaltunk, nem bánom, mert bánni ezt nem szabad, hisz nem kérték az életet, de nem vagyok biztos abban, hogy mégegyszer így döntenék egy olyan világban, amiben jelenleg élünk.
2009. febr. 22. 10:01
hát én biztos hogy nem fogok harmadikat vállani senkinek a kedvéért
2009. febr. 22. 09:59
Ha mindenki tudná,hogy mit hoz a jövő ugy állna hozzá,de mivel nem tudjuk,minden benne lehet a pakliban.
2009. febr. 22. 09:55
Első házasságomból született egy lányom,elváltam és találkoztam egy olyan férfival akit imádok,született egy kisfiunk,ő még eggyet akar,de én valahogy hadilábon állok evvel a kérdéssel,akarom is meg nemis.Imádom és jó lenne még egy közös gyerek,de mint tudjuk az élet kiszámithatatlan,el a rózsaszin köddel,mi van ha szét mennek utaink és én itt maradok három gyerekkel???
2009. febr. 22. 09:52
Harmadik gyerek, vállalni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook