Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hányszor szeretkeztek hetente? fórum

Hányszor szeretkeztek hetente? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
73. 63bc899e64 (válaszként erre: 70. - Wickucy)
2008. aug. 9. 13:14
Az szerintem tényleg kevés egy egészséges fiatal férfitől. De az a lényeg, hogy mindketten elégedettek legyetek ezzel a mennyiséggel, mert ugye nem lóverseny ez. Volt nagyon régen egy barátnőm, hát az naponta 2x akarta, ment nekem is a dolog, de egy idő után fárasztónak tartottam. Úgy nézett ki, csak erről szól a kapcsolatunk. Mindenkinek más az étvágya. Egy párnál előnyös, ha egyforma mindkét félnek.
2008. aug. 9. 13:06
heti 4-5,de van olyan is,hogy minden nap
71. K.né (válaszként erre: 70. - Wickucy)
2008. aug. 9. 12:43
Még egy éve sem vagytok együtt, de már gondok vannak szexuálisan? Tényleg nem a mennyiség a lényeg. Ha csak 2 hetente lenne, az is jó, de csak akkor, ha mindketten megelégszetek ennyivel. Nem próbáltad megbeszélni vele, hogy mi lehet az oka annak, hogy ő nem kezdeményez? Azt szívesen veszi, ha te indítványozod az együttlétet? Vagy húzódozik?
70. Wickucy (válaszként erre: 68. - K.né)
2008. aug. 9. 11:33
Hát az én párom a kezét is lusta használni! Szerintem, ha azt kéne várnom, hogy őszintén ő magától jöjjön oda hozzám, tehát amikor neki is kedve van, eljutnánk a 2 hétig is bőőőven! :(
69. Raistlin Majere (válaszként erre: 60. - Castellina)
2008. aug. 9. 09:11
"Az ég a bátrakat szereti." Ha valaki megalkuszik, lusta, nincs ereje kilépni egy kapcsolatból, annak ezt el kell viselnie.
68. K.né
2008. aug. 9. 09:09
Általában heti 4-5 alkalommal szeretkezünk. De volt már úgy, hogy heti 1-2. Ez a fáradtságtól, a napi gondoktól, a libidónktól is függ. Nem a mennyiség a lényeg. Akkor kell szeretkezni, amikor mindkét félnek van hozzá kedve. Ha valamelyikünk esetleg nem kívánja, nem hagyja ÚGY a másikat: többek között erre találták ki az orális és a kézi dolgokat. Mert nem lehetünk mindig egy hullámhosszon.
67. Raistlin Majere (válaszként erre: 66. - 63bc899e64)
2008. aug. 9. 09:08

Ez így van. Ennyi év után már más dimenzióban működik az ember :-)

Persze én is írhatnám, hogy anno az őskorban, amikor még csak tizenévesek voltunk a párommal napi ennyi meg annyi volt, és ez bizony jócskán feldobná az átlagunkat :-)

66. 63bc899e64 (válaszként erre: 65. - Raistlin Majere)
2008. aug. 9. 09:02
Megint benéztem ide, hát! Most ha valaki sokszor, akkor azt ki kell beszélni, és büszkélkedni vele? Nekem is volt komoly, állandó kapcsolatom, pár évig tartott (aztán vége lett) és tényleg nem a mennyiség volt a fontos, hanem mikor jól esett, és nem heti 7-14. Nem versenyeztünk senkivel. Az elején 4-5, később 2-3. Szerencsére egyforma étvágyunk volt, más miatt nem jött össze. Ismerőseim 35-40 közt 2 gyerekkel, 18 év után heti 1x már megfelelőnek tartják. Azt mondták ennyi idő után már nem, vagy inkább nem csak arról szól a kapcsolat.
65. Raistlin Majere (válaszként erre: 15. - 63bc899e64)
2008. aug. 9. 08:53

Én a minőségre szavazok :-)

Túl vagyok már azon az életkoron (sajos), hogy a strigulákat húzkodjam.

2008. aug. 9. 01:41
Négy éve egyáltalán nem, pedig férjem van. Mióta gyanakszik, hogy kifelé kacsintgatok a házasságból, azóta az elmúlt héten 2x is.
63. 9778ca1817 (válaszként erre: 60. - Castellina)
2008. aug. 9. 00:42
:( :( :(
2008. aug. 9. 00:40

bántja a szemem az a szó, hogy: "sexelek"

Na, nem azért, hanem a magyar helyesírás szabályai szerint inkább írjuk úgy, hogy : szexelek

61. 9778ca1817 (válaszként erre: 56. - Castellina)
2008. aug. 9. 00:36
Ez pont így van kérem:)
2008. aug. 9. 00:32

Ó, ha tudnátok, hány ilyet hallgatok nap, mint nap!

Nők és férfiak élnek együtt házasság cimszó alatt úgy, hogy nincs más, mert nem tudnak szétköltözni, elhagyni egymást, nincs lehetőség válásra. Akár anyagiak miatt, mert nincs hova menni, vagy mert csak lustaságból, mert akkor megint udavrolni kell, becserkészni és ki tudja bejön e, de addig is...

vagy gyerekek miatt vannak együtt. Hányan élnek úgy, hogy már semmit se éreznek egymás iránt, szexuális vonzalom helyett utálatot és undort. Hány nőtöl hallom, hogy kénytelen elviselni a férjét, mert nincs más választása... Hány nönek az orgazmus, a meghittség, a szerelem már csak mítosz, ködbe veszett emlék... Ne is tudjátok meg soha, hogy ilyen is létezik.

2008. aug. 9. 00:04
ahhha, akkor lehet, hogy csak nekem van már késő! :) nem tudom elképzelni, hogy ide jussak. csak majd jóóóó öregen, úgy 80 éves korom körül, gondolom akkor már tényleg nem fog mozgatni a dolog. :) én csak ezért nem maradnék együtt valakivel. mondjuk amíg nincs más, addig igen. de, ha jönne más, lennék azzal. szerintem nem szabad beérni azzal, hogy, háááát, végülis nem veszekszünk, de szép is az élet... :D és itt nincs olyan, hogy a gyerekek miatt maradjunk együtt! na jó, inkább lefekszem, nem voltam még ilyen helyzetben, de nem is szeretnék, de ha mégis, meglátjuk, hogy cselekszem! 50 év múlva beszálmolok! :D
2008. aug. 8. 23:59
a szigetet azért irtam, mert lakatlan, és csak két ember van ott, a nő meg egy másik férfi, akik nem szeretik egymást, de egymásra vannak utalva, szexuálisan. Szimbolizálni akartam egy olyan házasságot, ahol a két fél ugyanilyen helyzetben van, nem szeretik már egymást, de nincs más...
2008. aug. 8. 23:55
igen! az logikus amit a párokról írsz, ezért nem értem, hogy jött ide a sziget? akit utálok azzal nyilván én se sexelek. igen ez alap, ezért nem értem miért írtad? érted már? mert én már lassan nem értem az érteni szó értelmét sem annyisszor írom már le! :D
2008. aug. 8. 23:52
Mit nem lehet érteni? Pároknál is előfordul, hogy sokáig együtt vannak és bizony már nem szeretik egymást, megszünik a szerelem. oda a vonzalom. Már nem kivánják egymást. Ha nem kivánják egymást, nem szexelnek. A szexet lehet, hogy kivánják, de nem egymással. Vagy sokan csak a szex kedvéért fekszenek le egymással? Kölcsönösen kielégitik egymást és kész? Nem is kivánják egymást, csak hát nincs más? Hogyis van ez, kérem?
2008. aug. 8. 23:47

Na most Téged nem értelek! Én ezt Castellina lakatlan szigetes irományára értettem.

Eddig azt hittem Te sem érted a lényegét, most azt írod, majd megértem, ha sokáig leszek valakivel?

Na mostmár Téged se értelek! :D

Lehet, hogy aludnom kéne! :D

54. 9778ca1817 (válaszként erre: 53. - 9778ca1817)
2008. aug. 8. 23:38
mg=: meg
53. 9778ca1817 (válaszként erre: 47. - Wickucy)
2008. aug. 8. 23:38
Ha elég sokáig élsz valakivel, akkor mg fogod érteni
2008. aug. 8. 23:36
Jól van Árva Galamb, ma legalább valamiben egyet is értek Veled! :D Én sem értem, hogy mi is az irománya lényege! :)
51. 9778ca1817 (válaszként erre: 50. - Spinneli)
2008. aug. 8. 23:35
az vagy :) :)
2008. aug. 8. 23:32

a lényeg, hogy szexelni jó sztem pláne ha van kivel, és pláne ha az illető a szerelmünk is egyben.

(tudom tudom nagyon idealista vagyok ma.)

49. spinneli (válaszként erre: 41. - Castellina)
2008. aug. 8. 23:30
a szükség nagy úr azért...gondolom, de még nem kerültem ebbe a helyzetbe.
48. 9778ca1817 (válaszként erre: 46. - Castellina)
2008. aug. 8. 23:29

A fonalat nem csak én, hanem te is nagyon elveszítetted:) Piszok hülyén hangzott amit írtál.

Egyáltalán mit is írtál? :PP

Ja, a kérdésedre a válasz: igen, bárkivel

2008. aug. 8. 23:28
de akkor ennek mi értelme? hogyne lenne olyan, hogy 2 ember között nincs vonzalom!? a barátnőm pasija cseppet sem vonz természetesen. itt párokról van szó, hogy ők mennyit sexelnek? az egymás számára nem vonzó emberek nyilván semennyit sem! :) szóval nem is értem!
46. Castellina (válaszként erre: 43. - 9778ca1817)
2008. aug. 8. 23:23
lakatlan szigetre. Miért, te válogatás nélkül bárkivel lefeküdnél, ha nem lenne más? Ez most hülyén hangzott, mert nincs miből válogatni:)))
45. 9778ca1817 (válaszként erre: 42. - Wickucy)
2008. aug. 8. 23:23

Huhh!!!

Ugye nem gondoltad komolyan?

44. Castellina (válaszként erre: 42. - Wickucy)
2008. aug. 8. 23:22
Én most nem magamra gondoltam. okosságáért még nem élek együtt valakivel. De hosszú házasság alatt a párok megutálhatják egymást annyira, hogy kihúny az ilyesfajta vonzalom. Viszont nem veszekednek, elvannak egymással, csak ne kelljen...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook