Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hamis parfümök fórum

Hamis parfümök (beszélgetős fórum)


1 2
46. P.Aida
2016. jún. 23. 19:41
Na jó, de én csak kifújáskor éreztem. Akkor is gyengén. Nem ismeri valaki a parfumotthont? Most onnan rendeltem parfümöt, mert itt volt pick pack pontos átvételre lehetőség.
45. Mocori (válaszként erre: 44. - P.Aida)
2016. jan. 8. 12:18
Szia! Pont az a jó, ha nem érzed magadon, mert az az eredeti! Mások érzik, te egy idő után nem.
44. P.Aida
2015. dec. 28. 20:09
Sziasztok! Most voltam a Müllerben, egy hölgy megnézte a parfümöt,és a parfüm EREDETI.Állítólag ez egy nagyon erős parfüm,nem értem mièrt nem érzem.:-(
43. P.Aida
2015. dec. 28. 12:36
Sziasztok! A termékkód hány számjegyű szokott lenni? Mert ez 12, és van előtte egy M betű is. Én eddig a parfümökön 4-5számjegyű kódot láttam, vagy ez lehet több is? Válaszotokat előre is köszönöm.:-)
42. P.Aida
2015. dec. 26. 09:49
Szia, látom már törölték. Majd a vizsgálat végét azért megírom.
2015. dec. 25. 16:39
Szerintem írni kell a moderátornak, hogy törölje. De maradhat is, mert ha megírod, hogy mi volt a vizsgálat vége és mit intéztek, legalább tudni, hogy fair cég-e vagy sem.
40. Xella
2015. ápr. 7. 12:02

Sziasztok, Rendeltem Online egy parfümöt az ára közel egy mátyás király volt, hogy van ez az Eredeti Parfüm felismerése?

Van Kód az üveg alján egy matricán, és ez a kód a dobozba van Gravírozva, de érdekes Jó az illat eau de toilete 4.7Oz de kb 60perc és nem érzödik...


Melyik online áruház a legmegbízhatóbb?


Várom a válaszokat köszönöm.

39. brkos
2013. márc. 25. 11:38
Ha valaki tud az említett raktárrol valamit, fizetek az informácioért!
38. ange25
2012. ápr. 24. 21:44

Mrkane!


De sikerült kicseréltetnem,gucci rusht vásároltam,

így sajnos csak a dobozt tudtam megnézni,de úgy tűnt rendben van,csak azt illata...

37. mrkane
2012. ápr. 24. 20:04

én kb 5 éve vettem náluk hamis parfümöt (ferenciek tere), majd ma ismételten egy hamisat adtak el a kálvinon.


rém egyszerű leellenőrizni, hogy eredeti-e: az üveg alján kell legyen egy gravírozott kód a matricán. ha ez benne van, eredeti az üveg. ha nincs, vagy el van maszatolva: garantáltan hamisítvány.

36. ange25
2012. ápr. 17. 23:10

Sziasztok!

Én egy üzlet hálózatban M. vásároltam pár napja Gucci

parfümöt,de nagyot csalódtam,mivel nem hogy a termékre jellemző,de szinte semmi illatot nem érzek!

Ennyit a bolti vásárlásról!

35. Kitty1975 (válaszként erre: 7. - Genlips)
2012. márc. 17. 06:24
Mondjam erre azt, hogy egy orgazda megérdemelte?:)
34. adria67 (válaszként erre: 33. - Adria67)
2012. márc. 11. 18:05

Az itthoni hivatalos forglamazóknak nem titkos az adata, csak a nem létező itthoni nagykereknek titkos :-)))

Nyugodtan leírhatod pedig és is kíváncsi vagyok azokra a nagykerekre.

33. adria67 (válaszként erre: 32. - Carlcox)
2012. márc. 11. 18:02

Hol vannak itteni nagykerek?

:-))))))

Az illatoknak itthon is hivatalos forgalmazóik vannak.

32. carlcox (válaszként erre: 24. - Laca19 (a))
2012. márc. 10. 19:56

Kedves olvasók!


Én egy webparfüméria tulajdonosa vagyok, olvastam írásaitokat, és meglepődtem 1-2 dolgon!


A webáruházunkat nem azért nyitottuk, hogy (azt elárulom, hogy 7 éve már) a vásárlókat becsapjuk, hanem hogy a boltban kapható termékeket "olcsóbban" forgalmazhassuk bárki részére.


Nekünk megbízható forrásaink vannak, akik nem a gyártól, hanem a külföldi viszonteladóktól veszik.


Azaz, van a gyár, van annak sok "distibutora", akitől vásárolhatsz külföldön, ha van elég pénzed és jó kapcsolatod. (anélkül elzavarnak szó szerint) Megvásárolja egy cég a kinti partnertől a parfümöket, majd behozza Magyarországra az itteni nagykereknek, akiktől Mi vesszük majd áruljuk a webshopban. (bocs, követhető volt?)


Újra: gyár, kinti distributor, külföldről szállító cég, magyar nagyker, webshop, és felhasználó.


Ennyi kézen megy át egy parfüm, mire megveszitek.


Miért olcsóbb a webshop, mint a hagyományos bolt, jó kérdés?! Amit Mi megkapunk, mondjuk 5000Ft-ért parfümöt, azt a bolt 15.000-ér árulja, de Mi csak 8000Ft-ért. Azaz Mi keresünk rajta 3000Ft-ot (abból adózunk, alkalmazott aki csomagol, könyvelő, stb költség lejön: marad kb 1500Ft), a bolt 15000Ft-ért adja, mert ott nem egy alkalmazott van, hanem 2, esetleg 3-4. nagyobb áruházban a bérleti díj minimum, mondom minimum 1.000.000Ft, ami Nekünk 15.000Ft. (elnézést, mennyit spóroltunk?)


Arra akarok evvel következtetni, hogy nem azért vagyunk olcsók (webshop) mert nem EREDETI, hanem mert csak a bérleti díjon 985.000Ft-ot spóroltunk. Ami még nem utolsó, hogy nincs árukészletünk, csak amit megrendelnek azt vesszük meg, nem kell raktározunk.


Nem rég kaptunk egy Salvatore Ferregamo terméket, aminek a beszerzési ára 4000 párszáz Ft volt mindenestül, ugyanez a D betűvel kezdődő nagy boltban 22000 Ft volt. Ti ezt értitek?


HANGSÚLYOZOM, nem azért nyitottunk webshopot, hogy embereknek "gagyi" parfümöt forgalmazzunk, hanem hogy TI, vagy ÖNÖK optimális áron vásárolhassatok ugyan olyan jó parfümöket, mint ami a boltban van.


Amennyiben Mi nyitnánk hagyományos boltot, és ott árulnánk amit a webshopban, akkor ez kb így nézne ki: webshopban 5000Ft, boltban 8000Ft, stb. (azaz a költség bele van építve, és ugyan az a parfüm)


LACA19, a parfümökön amiket vásárolunk, nincs feltüntetve a szavatossági idő szinte egyiken sem. DM -ben van sok amin fel van tüntetve, de azt a magyar forgalmazó teszi rá itthon, és nem a külföldi gyártó. (Ez a PROCTER & GAMBLE) Ahol Mi vásárolunk, azokat nem látják el címkével. Amit Te vásároltál terméket, az egy simán hibás parfüm volt, vagy romlott mert régóta állt egy raktárban.


Nézd, ha rendelek valamit nem látok bele, hogy romlott-e, sőt a nagyker sem látja amit külföldről rendel, nem bonthatja ki egyesével. Vannak szériák, amik rég állnak raktáron, de ezt is eladják a külföldiek a magyaroknak. Amíg Te kaptál számlát, addig nincs gond, felhívod Őket és ki kell cseréljék, mert a nagyker visszaveszi Tőlük is. (lásd parfümcenter) Nekem nem érdekem téged meggyőzni, de ha hiszel annak aki 10 éve ilyenben járatos, akkor az vagyok!


Rengeteg webshop van, és azok 80%-as egy helyről vásárol itt Budapesten, annyi a különbség, hogy az egyik weblap szebb, mint a másik, az egyik ügyfélszolgálata jó, a másik szörnyű. Nyilván a nagyker címét nem fogom ide leírni, mert ez nem nyilvános.


Egyszóval a neten ha valaki hamisat kap, az nem azért van mert a webshop be akarta csapni, hanem mert a webshopost is becsapták. (valszeg nem egy megbízható helyen vásárolta, pl ázsai center)


Tudtam segíteni? Ha van kérdésetek írjátok meg, igyekszem segíteni!

2012. febr. 7. 02:28
Nem érdemes hamisítványt venni, le kell vadászni a legjobb árat az eredetiek közül. A 4000,-Ft körüli ajánlatok nagy kiszerelésű (100ml, 200ml) márkás parfümökre kivétel nélkül mind gagyi hamisítványok. Eleve gyanús, hogy ezeknél az eladóknál minden egyenáron van. Ilyenektől ne vásároljatok semmiképpen, csodák márpedig nincsenek. Vatera tele van velük. az eladók 95-97% pozitív visszajelzéssel rendelkeznek, érdemes elolvasni az 3-5% negatív értékelést. Nincsenek csodák. Emellett még arra kell vigyázni, hogy nehogy túl drágán vegyetek valamit, ma néztem pl. a Müllerben a 100ml-es Dior Dune 37.000,-Ft !!!! Na ez rablás, ennek a korrekt ára 18-20 ezer forint körül van.
2012. jan. 16. 09:26
Én eddig a parfumoutletről rendeltem, velük elégedett voltam, vagyok.
29. siniki (válaszként erre: 24. - Laca19 (a))
2011. nov. 29. 13:53
Hát ez nagyon gáz! És ilyenkor visszaveszik legalább? Mert tőlem a tesztert (amit nem rendeltem) nagy nehezen visszavették. Mondjuk igen sokat kellett erősködni.
28. siniki (válaszként erre: 27. - Perikles)
2011. nov. 29. 13:50

Szia! Én is vásároltam már tőlük, de tesztert küldtek a csomagban, holott nem azt rendeltem. Hosszas szóváltás után a végén visszavették, de még nekik állt feljebb...

Ja, és a tulaj kínai... az ázsia centerben is van boltjuk, oda kellett visszavinnem a parfümöt. Én többet tuti nem vásárolok tőlük!

2011. nov. 24. 16:28
valaki ismeri a veraparfumeria-t? rendeltem tőlük, jövöhétre várható, de nagyon bizonytalan vagyok .. az ügyfélszolgálatos is nagyon törte a magyart .. ha van vmi véleményról, szivesen fogadnám
2011. nov. 19. 14:40
elillan hamar az illatuk
2011. szept. 13. 08:29
A parfümkuckóról van valami tapasztalatotok?
2010. szept. 14. 11:23

Ez például valószínűleg hamis:

Én a www.parfumcenter.hu-val így jártam, szóval óvatosan.

[link]

És akkor még a különbségek, amiket a videón nem látni:

-nincs szavatosság feltüntetve

-a fújása nehézkes, akadozó, és néha a kupak mellett mellé folyik

-amikor először fújtam, az első 8-10 fújáskor rozsdás barna folyadék jött ki, utána tisztult ki


Természetesen a DM-es változaton minden rendben van.

2009. okt. 28. 13:18
Én az Illatfelho.hu-ról rendeltem. Eredeti parfümöt kaptam a bolti ár töredékéért, valamint a megrendelés és a szállítás között nem egész két nap telt el. Hosszas utánajárás után döntöttem emellett az online parfüméria mellett, és nem csalódtam. :)
2009. márc. 5. 16:47

Szia Gerby!

Én is rendeltem a [link] de nekem nem volt semmi probléma azzal a parfümmel. A kérdésem az lenne , hogy hol lehet bevizsgáltatni a parfümöket hogy tényleg eredetiek-e?

Várom válaszod

Elvira

21. gerby
2008. dec. 7. 22:53
parfumcenter. hu-t nem ajánlom senkinek. Gagyik a parfümök, bevizsgáltattam. Szerencsére a pénzemet vissza kaptam. HA gagyi is megfelel akkor bárhol máshol megtudod venni és jóval olcsóbban!:)
20. MSA
2008. júl. 22. 13:59
Én boltban vásároltam. Nem aluljáróban, nem utcai pavilonban, igaz, nem is bevásárlóközpontban. Hát annak az illata is csak távoli rokonságban van az eredetivel.
19. 14775640c4 (válaszként erre: 18. - Kokuszdió)
2008. júl. 9. 13:41
ezért nem jó rendelni.
2008. júl. 9. 13:19
Én nem utánzatot akartam vásárolni, henem eredetit, úgy is rendeltem meg és úgy is küldték, hogy eredetei, de nem az.
2008. júl. 9. 12:32
Én sem veszek utánzatot. Hiába drágább az eredeti, de nagyon sokáig elég, és még este is érezni az illatát, nem kell utána fújkodni a nap folyamán. Nagyon sokáig elég egy-egy üveg. avpn-t oriflame stb én sem szeretem, akkor már inkább egy egyszerű deo.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook