Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hamburgeradó fórum

Hamburgeradó (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. jún. 7. 10:00
Halló, Zsanikám! Ha megjön a hamburger adó, akkor Neked kétszer annyi lesz a fizetésed! Most örülhetsz, hogy mégiscsak szép hivatást választottál! Hajrá ápolónők!!!!!
49. a943c45e04 (válaszként erre: 48. - 06718ca650)
2011. ápr. 5. 18:25
Én szó szerint értettem, - ne aggódj meg is szerzik.
2011. ápr. 4. 16:51
inkább a közbiztonsággal foglalkozna a tisztelt ház mint ilyen f*szsággal...
2011. ápr. 4. 07:45
Kedves Kira88! Országunkban többnyire jó minőségű a víz,ritka nagy természeti kincsekkel rendelkezünk,amikor az ásványvizet szopogatják az emberkék az is csapadék,eső víz stb,csak éppen több tonna szemetet és több milliárdos üzletet csinálnak belőle.
46. Kira88 (válaszként erre: 38. - Zzz0123)
2011. ápr. 3. 23:47
Ha szerinted ugyanaz folyik a csapból, mint pl. a Naturaqua(ne beszéljünk a teszkós színvonalú vizekről)akkor te vagy ásványvizet, vagy csapvizet nem ittál még...
2011. ápr. 3. 23:29
Szerintem ez a kórházi példa nem állja meg a helyét,de a mondanivalóját értem.Az életmód lehet egészségtelen de az enni való nem!!!! Ilyen alapon meg bármit lehetne adóztatni pluszban még,pl motorozást,extrém sportot stb.
44. zebracsikó (válaszként erre: 43. - Zebracsikó)
2011. ápr. 3. 17:57
(bocs a félreütésekért)
43. zebracsikó (válaszként erre: 36. - Af77be20f7)
2011. ápr. 3. 17:57

szerintem okoan megfogalmazva igenis be lehetne vezetni ilyesmit


mondok egy példát:


nemrég rendszeresen látogattam egy közeli hozzátartozómat egy kórházban


a szomszéd szobában volt egy súlyosan elhízott és cukorbeteg asszony, aki egész nap jajveszékelt...

a rokonok titokban hordták be neki a hatalmas adag McDonalds kajákat, suttyomban felzabálta mindig, majd úgy felment a cukra, hogy az eész osztály körülötte ugrált, hogy helyrerakják


s mindez napi szinten


Tudod, az ilyennek, akinek nem elég jó a kórházi diétás étrend, s aki tudatosan az egészsége ellen tesz, arra bizony én is kivetnék valami szakciót, hiszen a műtétei, a kezelései, spec. vizsgálatai a mi pénzünkből finanszírozódnak....

2011. ápr. 3. 17:51
Csak a javunkat akarják!
2011. ápr. 3. 17:48
DDDDDDD....
2011. márc. 22. 09:48
Nekem eszembe jutott okosabb: megadóztatni a holtakat is és akkor a neve: H A M V A D Ó
39. Bártfai Andrea (válaszként erre: 38. - Zzz0123)
2011. márc. 15. 18:00
Okosabb nem jutott az eszükbe! Mit gondolsz, az üzletekben kapható tejekben mennyi ú.n. "adalékanyag" van? Én annak idején még tudtam aludttejet készíteni, ma meg csak akkor, ha egyenesen a tehén gazdájától veszem. Próbálj meg az üzletekben kaphatóból csinálni, majd meglátod, mire hasonlít a végeredmény! Nem akarom részletezni...Ne félj, a tej árához nem mernek nyúlni, létszükséglet. És milyen keveset kap az árából a tejes gazda! Igaz, lassan már tej sincs az adalékanyagos vízben!
2011. márc. 1. 19:30
Hamburgeradó,ez egy nevetséges!!!!!!!!! És az ásványvíz nyalogató idiótákat ki adóztatja meg???? Amikor a hülyéje hazaviszi a vizet,ami a csapból is folyik és így több ezer tonna szemetet termelve így!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ébresztő!!!!
37. af77be20f7 (válaszként erre: 36. - Af77be20f7)
2011. márc. 1. 10:31
-nem* :D sztornó, sorry... :))
2011. márc. 1. 10:31
Hamburgeradó... Már megint egy ritka nagy f*szság, de mit vár az ember mo.-tól... Én pl. dohányzom és kávézom. Az is magánügy. Többségben elhízottak élnek itt (én ebbe nem esek bele:D) de mindenkinek magánügye mibe deeggglik bele. A kedves magyarok egymás életébe belefolynak, de senki sem néz a sajátjába őszinte szívvel. Ezért nem csúszunk lefelé a lejtőn, HAJRÁ MAGYAROK! (Y) :D
35. Bártfai Andrea (válaszként erre: 34. - 06718ca650)
2011. márc. 1. 10:27
Neked is igazad van Arita!
34. 06718ca650 (válaszként erre: 24. - B-Ari)
2011. márc. 1. 09:05
Ha az előállítókat adóztatná, akkor ők meg beépítenék az árakba. Nem jó ez sehogy. :)
33. 06718ca650 (válaszként erre: 14. - Kira88)
2011. márc. 1. 09:03
ezt én sem értem miért nem fogják fel. :)
32. 06718ca650 (válaszként erre: 30. - Kira88)
2011. márc. 1. 09:02
pfú, hát az iskolai menzát inkább hagyjuk. ahelyett hogy megpucolnák a kruplit püréport használnak, meg nem is tudom még miket...
31. Bártfai Andrea (válaszként erre: 30. - Kira88)
2011. márc. 1. 08:50

Na bumm! És akkor mi van?! Saját főzésű pálinkát szabad inni?! Amellett, hogy teljesen igazat adok Egzotikumnak, Anyucikának, Cocholatenak, Remi 79-nek, Zöldikének, Vvicunak, B-Arinak, Angnak , Siregumnak és Tücsi 01-nek.

Ha dohányzunk vagy berúgunk, másokat is zavarunk, de hogy mit eszem és mit olvasok, ahhoz senkinek semmi köze, ugyanis senkit nem zavarok vele. Ja, és egész életemben fizettem az SzTK-t, nem én herdáltam el. És nem én miattam került Árpád apánk hagyatékának kétharmada idegen kezekbe.

30. Kira88 (válaszként erre: 28. - Bártfai Andrea)
2011. febr. 28. 12:25

Nem az a lényeg, hogy zsíros-e egy étel, hanem hogy egészségtelen. A gyorséttermi hamburger tele van adalékanyagokkal, ízfokozókkal, csupa felesleges kalóriával.

Bocsáss meg, de szerintem meg az a szégyen, ha a gyerek csak gyorsétteremben tud enni!Én nemrég nőttem ki az iskoláskorból, de SOHA nem ebédeltem a mekiben!Ott van az iskolai menza vagy ne adj isten lehet otthon is főzni! Az én anyukám minden este megfőzte a másnapi ebédet nekünk!!!Ja, hogy az fárasztó...egyszerűbb a gyereknek pénzt adni a hamburgerre...

29. Kira88
2011. febr. 28. 12:22

A Napló riportja:

[link]

2011. febr. 27. 19:21
A hamburger adót nevetségesnek tartom. Ez az étel nem is zsíros! A szülők és nagyszülők dolgoznak, a legtöbb gyerek gyors éttermekben, büfékben tud enni. Szégyellje magát, aki kitalálta! Biztos telik neki bébiszitterre!
2011. febr. 23. 13:31
Amúgy nem tudom mi egészségtelen pl. egy gyrosban? A zöldség, vagy a csirke hús, vagy a sajt???? Max kifli, de arra nem hinném, hogy tesznek adót! Én nagyon szeretem a csokit, abba is mi az egészségtelen? Sok jó hatásáról olvastam már. Ugyanúgy meg lehet hízni mástól is.....
26. 03feca27e2 (válaszként erre: 1. - Kira88)
2011. febr. 22. 17:45
Ez egy VICC! Már lassan azt is meg akarják szabni, mikor menjünk WC-re és fizetnünk kell érte..... :DDD
25. tixtina (válaszként erre: 24. - B-Ari)
2011. febr. 22. 17:42

Azért,mert tovább herdálnak:DDD

Embereket tesznek be magas pozíciókba,másokat leváltanak,végkielégítenek-mások meg mehetnek a jó édesbe:O

24. B-Ari
2011. febr. 22. 13:12
Igen, az állami bevétel növeléséről van szó, nem arról, h ténylegesen egészségesek legyünk. Akkor meghagyták volna az iskolákban az alma-automatákat...Miért nincsenek?? A bio-élelmiszerek miért 3x annyiba kerülnek, mint a "szemét"-kaja? A csokoládé boldogsághormonokat termel, tehát jót tesz - miért lenne a károsok között megadóztatandó? Ez csak félremagyarázat, ami tetszetős, de hamis, miért nem az elherdált milliárdok után mennek, a mi 10 forintjainkból gyűlik az alap, amiből majd nem kapunk ugyanúgy elég nyugdíjat...De jól van, adóztassák meg, de ne a fogyasztókat, hanem aki előállítja vagy forgalmazza vagy mindkettőt. Akinek nem telik másra, az eszi ebéd helyett az ilyen ételeket....
23. a14deb9047 (válaszként erre: 22. - Tixtina)
2011. febr. 18. 23:20
Erre föl tegnap vettem egy mexikóit és hozzá egy energia italt. Egész napra elég volt.
2011. febr. 17. 22:04

Azt nem értem,hogy a csokoládét miért sorolnák be-ergo,milyen alapon szelektálnának.

Nem lesz jó,sehogy sem.

Valaki,vagy valakik kitalálnak valamit-és ezer meg egy oka van,hogy nem működik.

A dohányárú,és az alkohol-még érthető lenne:D

21. vvicus (válaszként erre: 1. - Kira88)
2011. febr. 17. 21:12

Én csak annyit fűzök hozzá, inkább ezzel "sarcoljanak", mint hogy a gyes menjen le újra két évre, amikor nincs hová tenni a kicsiket, mert nincs bölcsi. Szóval inkább innen jöjjön nekik be plusz az államkasszába, mint valamilyen másik megszorításból. 10, 20, 30ft miatt szerintem aki nagyon akarja, úgysem fogja nem megvenni az áhított dolgot.


Valóban okos lenne csökkenteni az egészséges dolgok árát, de a cél a plusz állami jövedelem. :-)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook