Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallottatok/tudtok valamit az Alli nevű fogyasztószerről? fórum

Hallottatok/tudtok valamit az Alli nevű fogyasztószerről? (beszélgetős fórum)


35. 4b6a2525df (válaszként erre: 33. - Bocicsalad)
2009. máj. 2. 20:08

Európában minden országban vény nélkül kapható.

Ennél a szernél arra kell ügxelni, hogy a bélben oldódik és pl. a zsirban oldódó vitaminok felszívódására van hatása.


Én reggel natúr műzlit eszem, és akkor szedem be a gyógyszereket, vitaminokat, de allit nem veszek be,(mert értelemszerűen a natur müzliben nincs zsir)


Ebéd és vacsora után veszem be.

2009. máj. 2. 14:49
Én szedtem, nekem nem használt, mert se meg nem hajtott, se le nem fogyasztott. Úgyhogy maradok a jól bevált kis illegális A betűs szeremnél,azzal garantált a siker.
2009. máj. 2. 14:33

Sziasztok,

en Britanniaban elek, es itt par hete lehet veny lekul is venni az alli nevu gyogyszert. Most azon gondolkozom, hogy veszek...

mar 2 honapja dietazok, es mozgok is. Sikerult leadnom mar 10 kilot, de mostmar jo par hete csak stagnal....

Meg olyan 10-115 kilot kene magamrol ledobni, kicsit felek az ilyen fogyokuras szerektol, de azt hiszem hogy belevagok a dologba

2009. ápr. 28. 09:38
Sziasztok!Én el kezdtem szedni az Allit-de abba kellet hagynom nekem nem vált be ...folyamatosan fájt a hasam töle....nem kaptam levegöt,egyfolytában rosszul voltam és borzasztoan pufaszt!Átadtam a páromnak neki nincsenek ilyen tünetei.....lehet beválik de 3 honapig szedni kell diétás étrend melett!
2009. ápr. 27. 14:13

Ém már szedem az Allit.

HGát elég mókás:) Pl az általam tejföllel készített tökfőzelék után bevett alli megtréfált:)


Azt azért senki ne tévessze szem elöl, hogy az allli "csak" rásgít a diétára. Ha diétéval 2 kg-t fogynál, a mellette szedett allival plusz egy kiló lemegy.

És még valami: az alli csak a zsír nagy részét nem engedi felszívódni, viszont a szénhidrátra semmilyen hatása nincs!!!!!!!!!

30. gmonix
2009. ápr. 27. 14:02
Nálunk már van a patikában!
2009. ápr. 27. 13:15
Már a gyógyszertárba láttam "szórólapot".Lehet már árulják??!
2009. ápr. 21. 14:41

Megnéztem, és egész jónak tűnik. Ha jól tudom ezt lehet vény nélkül is kapni, míg a xenical-t nem.


Kíváncsi leszek rá, milyen a hatása, milyenek lesznek a tapasztalatok.

2009. ápr. 12. 21:38
na még mindig senki?
2009. márc. 19. 16:32
??????
2009. márc. 19. 13:04

Elindult az alli magyarországi honlapja.

a www.alliprogram.hu

Érdemes megnézni:)

Ha kapható lesz én elkezdem

24. rózsa74 (válaszként erre: 21. - A6d5a14c21)
2009. márc. 19. 09:58
Igen valami hasonló lehet mint a Xenical,hát az egy otthonülős dolog ,vagyis inkább a mellékhelységbe...
23. rózsa74 (válaszként erre: 20. - Csera)
2009. márc. 19. 09:56
Csak olvastam a Patika újságba róla egy cikket és gondoltam rákérdezek hátha hallott róla valaki.
22. csera (válaszként erre: 21. - A6d5a14c21)
2009. márc. 19. 09:11
:)
2009. márc. 19. 09:08

Szia!


Én azt olvastam róla egy blogban,hogy egy már meglévő gyógyszer hatóanyagát tartalmazza,tehát kb ugyanaz is lesz a hatás mechnizmua.Vagyis az elfogyasztott zsírt nem engedi lerakódni,fokozza az anyagcserét,értsd hashajt...lefogyni ettől nem lehet szerintem,legalábbis ezek alapján nem hiszem,hiszen a már meglévő zsírpárnáidra nem hat.Arra szerintem marad a jó öreg torna...

20. csera (válaszként erre: 19. - Rózsa74)
2009. márc. 19. 09:08
Te nagyon tájékozott vagy :) Azt nem tudod mennyibe fog kerülni, kb. és milyen adagolás javasolt?
2009. márc. 19. 09:04

A GlaxoSmithKline engedélyt kapott

2009.01.25.

Egészségügy

Az Európai Bizottság döntésének értelmében az elmúlt napokban megnyílt az út egy olyan kezelés előtt, amely segíthet a túlsúly és az elhízás elleni harcban.


A GlaxoSmithKline (GSK) megkapta az engedélyt a vény nélkül kiadható alli (60 mg orlisztát) forgalomba hozatalára. Ez az első alkalom, hogy az Európai Bizottság vény nélkül kapható testsúlycsökkentő gyógyszer forgalmazását engedélyezi. A centralizált eljárásban jóváhagyott forgalomkahozatali engedéllyel a GSK megkezdheti mind a 27 EU tagállamban a legalább 28-as testtömeg-indexszel (BMI) rendelkező felnőtteknek javasolt alli forgalmazását. A tervek szerint az alli forgalmazása néhány hónapon belül megkezdődik.

2009. márc. 10. 16:32
Kipróbáltam egy hónapot diéta mellett a Xenicalt, de mivel nem eszem zsírosan, így nem sokat ért. Ellenben ffi rokonomnak... rájött, hogy mennyire eszik zsírosan :D Sajnáltam szegényt, mikor 35 évesen nem érte el a wct időben. Sokunknak kell valami segítség, kinek gyógyszer formában, kinek lelki formában.
2009. márc. 10. 14:13
Azt halotam az Alliról, hogy március végén, vagy április elején már nálunk is lehet kapni.
2008. márc. 16. 19:48
Xenicalt a kollegám szedte, le is fogyott tőle l5 kg. vagyis nem tőle, mivel keményen diétázott, csirkemell, p.mell, zöldségek, így tehát a xenical nélkül is sikerült volna lefogynia. Viszont így is előfordult, hogy csíkos gatyával ment haza:)
15. ujlany (válaszként erre: 11. - 7abb7adbf0)
2008. márc. 16. 18:55
ha az ember osszef.ssa magat tole, akkor az azt jelenti, hogy nem dietasan taplalkozik. 30% zsir tartalmu kajatol ugyanis ezek a mellekhatasok nem jelentkeznek. De ha mondjuk megeszik egy tabla csokit, akkor jobb ha bepelenkazza magat :-)
14. ujlany
2008. márc. 16. 18:54

Az Alli, az a Xenical fele akkora dozisban, amelyet nehany orszagban mar recept nelkul is lehet kapni.

Gyors fogyast nem erdemes tole varni.

13. Kalmár Edit (válaszként erre: 11. - 7abb7adbf0)
2008. márc. 15. 16:06
Megkerestem, sőt a videót is megnéztem, hát nem semmi, én biztos nem szedném, pedig rám férne.
12. 9778ca1817 (válaszként erre: 11. - 7abb7adbf0)
2008. márc. 15. 14:35
Amit írtál nagyon biztatóan hangzik. :P
2008. márc. 15. 14:31

Most megnéztem a Google-ban. Nálunk még nem lehet kapni, de várhatólag nagyon drága lesz. (Nem lesz rajta támogatás, mert nem receptköteles.)

Van egy apró hibája, vagyis mellékhatása: hogy is mondjam finoman, inkább kimondom kereken: bármikor, bárhol, inger nélkül is összefoshatod magad!

Az Orlistat (ez a hatóanyaga) ugyanis meggátolja a zsír felszívódását a szervezetben, így ha zsír kerül be, azonnal megszabadul tőle. Sajnos, ez vonatkozik az esszenciális zsírsavakra is és a vitaminokra is, melyek zsírban oldódnak.


Én nem szedném, az biztos. Két évig szedhető egyhuzamban, de mi lesz utána? Jo-jo. Minden visszajön, sőt.

Úgyhogy nem.

2008. jan. 15. 19:04
bocsi! nem leszokni, lefogyni... elírtam.
2008. jan. 15. 19:02
sziasztok! az alli egy orlistat tartalmú fogyasztó tabletta lesz, aminek vényköteles változatát manapság is lehet kapni itthon. én szedtem a vénykötelest és nekem valóban használt. asszem, ha jól olvastam, az alli fele hatóanyagtartalommal fog rendelkezni, ezért nem kell majd feliratni. mivel a zsír beépülését szabályozza ezért elég extrém mellékhatásai vannak, tudnék mesélni... de ezeket a mellékelt útmutató betartásával el lehet kerülni. egyébként nem csodaszer, kifejezetten azért "született" meg, mert nem minden ember tud leszokni azáltal, hogy mérsékli az evést, vagy szelektálja, hogy mit eszik, vagy sportol stb...
2008. jan. 4. 09:55
Ez is egy nagy nulla! Nem kell sokat enni de azt is meg kell válogatni,hogy mit!
2008. jan. 4. 00:18
üsd be a google-ba "Alli" -magyar oldalak és ott a válasz
2007. dec. 28. 20:07
mégegy csodaszer! el kell fejben jutni odáig hogy csak attól hogy bekapunk ilyen olyan pirulát EGÉSZSÉGESEN nem lehet lefogyni!és itt az egézségen van a hangsúly és a tartós fogyáson!meg lehet nézni itt a Béres Alexandra új csodaszerét a caralummáról van róla topik. rengetegen várták és rengetegen csalódtak pedig kemény pénzért vették! olyan hozzászólást nem nagyon olvastam hogy hű de szuper mennyit fogytam tőle de jól érzem magam a bőrőmben tőle

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook