Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hallottatok már olyat, hogy valaki unatkozzon a GYES alatt? fórum

Hallottatok már olyat, hogy valaki unatkozzon a GYES alatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. nov. 26. 17:55
Van,aki profi szervező:-)
90. Fish (válaszként erre: 89. - 09d65bf33d)
2007. nov. 26. 17:54

edzo vagyok most eppen mert mast nem talaltam

nappal alsznak ebed utan 1-2 orat, este meg hetkor fekszenek hettol ejfelig sok mindent tudok csinalni, takaritok ha alsznaka nappal meg este

altalaban egy ora cska mire elpakolok

jo gyerekek kulon csak nem egyutt, mind otthon van, nagyszulok nincsneken a kozelben mert kulfoldon elek,es senki nem segit meg egy moziba is ugy jutunk el ha valakit fizetek es mviel olyan arak vannak inkabb nem fizetek senkit

89. 09d65bf33d (válaszként erre: 86. - Fish)
2007. nov. 26. 17:48
Te nagyon ügyes vagy!És mind a három gyerek otthon van? Milyen munkát találtál,amit otthon is lehet csinálni?Azért nem lehetnek túl rosszak a gyerekek,ha úgy,hogy te ők is otthon vannak, meg te is ennyi mindent tudsz csinálni!Ehhez azért szerencse is kell.A nagyszülők azért néha segítenek,gondolom. Vagy anélkül is megoldod?
2007. nov. 26. 17:44
Szerintem sem onzoseg. Mindenkit mas elegit ki. Fontos, hogy Anya jol erezze magat a boreben.
87. Fish (válaszként erre: 85. - K.timike)
2007. nov. 26. 17:43

lehet hogy unja magat otthon, itt is az a szokas hgoy idiota klubbokba lehet eljarni en nem jarok mert egyszeruen nicsn kedvem azt hallgatni hogy az o gyerek mit csinal, lehet en vagyok a hulye,

igen igy egyet ertek igy en sem unatkozom, sot!!!

de lehet hgoy ok csak azert panaszkodnak mert nicsn mirol beszelniuk:D

86. Fish (válaszként erre: 74. - Gabi0630)
2007. nov. 26. 17:41

en harom ygerek mellett tanulok ket helyen, es meg dolgozom (reszallas), edzem is,

ezen kivul naponta ketszer takaritok, csak jol meg kell szervezni az egeszet, midnen nap fozok es kozben konyvet irok,es egy alkapitvanynak vagyok kuratoriumi tagja es csinalom hebe hoba a weboldalat

megis ugy erzem neha hogy ez nem elegit ki mert vagyom az agyam hasznalatara

85. k.timike (válaszként erre: 84. - Fish)
2007. nov. 26. 17:40

Én is szívesen foglalkozok mással,mert igenis kell egy kis kikapcsolódás,főleg a lelkünknek.És ez nem önzőség!

Én csak azt utálom,mikor hívogatnak,hogy jaj,nem bírok a gyerekkel,menjünk már le sétálni,vagy átjönnének,aztán én rohangálok a más gyereke után,mert anyu inkább pletyizne.

Most belegabalyodtam a témába,egy szó mint száz,az nincs eszénél,aki ki meri jelenteni,hogy unatkozik GYES alatt!

84. Fish (válaszként erre: 81. - K.timike)
2007. nov. 26. 17:36

sztem itt nem arrol van szo hogy unatkoznak vagy, de az sztem termeszetes hogy sokan maskent elik meg az anyasagot, es rengetegszer pl egy uj joveveny feszultsegeket is hoz a csladban mert atstruktulizalodik a csalad, a fontossagi korok stb

sokan hianyoljak azt pol hgoy nem tudnak olyan szabadon mozogni, mindenki mas, es van aki nehezebben eli meg a bezartsagot stb

en pl igenylem azt hgoy az agyam is hasznaljam az agyamat amit mostanaban nem tettem

gyerekek szemelyisege mas, az enymek pl bartomira nem jo gyerekek mai napig nem alusszak at az ejszakat es total nem vagyok kipihent, megis ellatok midnent stb, de neha szivesen megyek el itthonrol es foglalkozom massal

2007. nov. 26. 17:34
Hallottam már róla,de én még sohasem unatkoztam.
2007. nov. 26. 17:12
Ha nem elegiti ki az otthoni feladat, miert nem megy vissza dolgozni?
2007. nov. 26. 17:09
Elég sok kismama panaszkodik a környékemen,de nem azt mondják,hogy unatkoznak,hanem,hogy nem bírnak a gyerekkel.Eszméletlen!Nagyjából azt szűröm le,hogy nyűg számukra.Csak tudnám,miért vállalnak az ilyenek gyereket.Én speciel úgy érzem,nem unatkozok,igyekszem sokat foglalkozni Vele,Férjemmel,Háztartásommal,Családommal...stb.és még sorolhatnám.És jó lenne,ha egy nap min.48 órából állna,de még az is kevés lenne.Szerintem szánalmasak az "unatkozó"kismamák.
2007. nov. 25. 10:01
Én meg azokat tudom sajnálni, akik nem igénylik a szellemi felfrissülést, ők is megérdemlik, ne sajnáljátok tőlük!
79. tafonta (válaszként erre: 74. - Gabi0630)
2007. nov. 25. 09:58
Majd belejössz! :-) Helyettem sem takarít senki, ezért ha valami munka van, azonnal megcsinálom. Kis rendetlenség kis munka, nagy rendetlenség nagy munka. Persze nem könnyű, mert a gyerekek folyton szétpakolnak. Azt a kevés szabadidőmet meg az agyam dolgoztatására fordítom inkább. Azért 3 gyerek mellet nem hiszem, hogy nagyobb agyi kapacitást igénylő tanulásba kezdenék, az nem menne.
2007. nov. 25. 08:09
Ha valaki gyes alatt ráér unatkozni, az meg is érdemli ne sajnáljátok tőle!
77. Kata82
2007. nov. 20. 14:14

Én meg vezetem a háztartást, próbálom nevelni a lányomat, a délutáni 1 órás alvása alatt meg leülök a gép elé és kikapcsolódok :-)))

Unatkozni? Nem nagyon :-)))

76. b2076ec79b (válaszként erre: 74. - Gabi0630)
2007. nov. 16. 14:57
háát én míg gyesen voltam, leérettségiztem, elvégeztem egy okj tanfolyamot és jogsit szereztem. Most várom a második gyerkőt és februárban felvételizek a corvinus egyetemre :))
2007. nov. 16. 14:54
igen.Én.Bár lenne mit csinálni,de egy-két hét áttalvatlan éjszaka után bizony nincs erőm megcsinálni.És mivel úgy sem segít senki.úgy vagyok vele,hogy majd másnap megcsinálom,úgy sem csinálja m eg helyettem senki.(Pl.Vasalás,kert,ilyesmi)
74. gabi0630 (válaszként erre: 72. - Tafonta)
2007. nov. 16. 14:45

Nem semmi!

Nekem egy gyerek mellett nem jut idő a tanulásra, és folyton szalad a lakás.

2007. nov. 16. 14:18
Nem!
2007. nov. 16. 14:18

Sziasztok!

Nekem három négy év alatti gyerekem van, mégis szoktam unatkozni!

Persze nem azért, mert nincs mit csinálni! Valami munka mindig akad, pihenni csak akkor tudok, ha valaki vigyáz egy kicsit (szó szerint!) a gyerekekre.

És mégis! Ha fizikailag nem is, de agyilag igenis szoktam unatkozni!

Kissé információ hiányom van, és néha jó lenne egy kis időt felnőttek társaságában eltölteni, felnőtt témákról beszélgetni.

Hogy lekössem magam, beiratkoztam egy távoktatásos tanfolyamra.

71. ALLICS
2007. nov. 9. 23:03
Hát én szoktam
2007. nov. 7. 22:04
hát az olyant nagyon irigylem.
69. benvik
2007. okt. 26. 20:45
Unatkozni? Ha minden nap jönne a bejárónő, hozná a futár a kaját, üveges kajával etetném a gyereket, akit mellesleg a járókában tartanék, akkor talán sikerülne napi fél órát unatkoznom. De mivel ez nem így van szerencsére, így azt a szót, hogy unalom nem ismerem.
2007. okt. 26. 20:16

Nem lehet!

Nekem egy kisfiam van, aki rájött hogy a mászáson kívül jó dolog a séta is csak kell valaki, aki fogja a kezét. Járóka? Persze, amx 5 perc, ott nem lehet jót sétálni. Ja, és utál aludni...

Közben persze férjem is van, aki egész napos munka után talán vágyna meleg vacsorára.

És iskolába is járok, és tanulni is kéne valamit.

Szóval, aki unatkozik, hozzám is jöhet!

2007. okt. 26. 20:12

El nem tudom képzelni, még egy gyerek mellett se! Legföljebb tényleg úgy, hogy berakja a járókába, aztán vagy üvölt, vagy nem naphosszat, közben meg nem a házimunkát csinálja, hanem a kanapén mereszti a seggét a vacak TV műsor előtt...:))

De milyen az olyan otthon, és ami még gázosabb, milyen lesz a gyerek???

Ha van egy icipici szabadidőm - ami nincs is, mert közben vár a házimunka - letottyanok ide néhány percre, ez a pihenés.

66. Delete
2007. okt. 24. 13:27
NEM!
65. hihi (válaszként erre: 63. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 24. 12:49
De ember,csak nem tudom,hogy kisgyerek mellet hogyan van rá ideje,hogy unatkozzon!
64. hihi
2007. okt. 24. 12:48
Unatkozó kismama?Ha van ilyen,szóljatok neki,mert nekem jöhet segíteni,ha annyira unatkozik,én tudok neki munkát adni!!!!!!!!
2007. okt. 22. 13:30
Miert, a GYES-en levo kismama talan nem ember? Miert ne unatkozhatna? :)
2007. okt. 22. 13:24
Unatkozni????Hát azóta nem is ismerem ezt a szót!!!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook