Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hallottatok már olyat, hogy valaki unatkozzon a GYES alatt? fórum

Hallottatok már olyat, hogy valaki unatkozzon a GYES alatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. okt. 22. 12:03
én nagyon írigylem érte mert nekem még nem sikerült unatkoznom
60. wanda8
2007. okt. 18. 18:54
magamból ki indulva,nem akarom elhinni,hogy van olyan aki kicsi gyerek mellett unatkozik,valamit rosszul csinál...............
2007. okt. 18. 18:44
Én is hallottam,de meg lehet nézni szegény gyerekeit,sajnos!
2007. okt. 18. 18:30
Én is hallottam már ilyet de az nem is törödik a gyerekével.
2007. okt. 3. 17:10

Unatkozni? Mi az?

Mindig van mit csinálni!

2007. okt. 3. 16:57
Hallottam már,de nem hiszem,hogy ne lenne neki dolga.
2007. okt. 3. 16:27
HÁt én speciel képtelen vagyok rá hogy unatkozzak! MIért van ilyen is?
54. Donyta
2007. szept. 17. 05:55
Hallani hallottam, de nem tudom, hogyan teszi!
2007. szept. 17. 01:34
Hallottam már én is ilyet és nagyon elszomorított. Főleg az, hogy ezt az unatkozást kujtorgással, pasizással szüntették meg.:(((( A pici azóta hol itt van, hol ott (még nem bölcsiben, de leginkább a nagyiéknál, akiknek az van beadva, hogy az anyuka "dolgozni" megy). Az ilyentől sürgősen elvenném a gyereket!
52. Krysty (válaszként erre: 51. - 09d65bf33d)
2007. aug. 31. 09:31

Nem irigyellek!!!

Nálunk pont a férjem mondta hogy maradjak itthon 3 évig mert nem vagyunk rászorulva hogy korábban visszamenjek dolgozni.

Szerintem ő azért gondolkodik így mert náluk is az volt a helyzet hogy ahogy lehetett bölcsibe adták őket mert anyuci nem bírja a gyerekeket!

Ha nem szükséges a plusz pénz nyugodtan maradj otthon ha ezt tartod jónak. A férjedet biztos meg tudod győzni, anyósodnak meg nem sok köze van a dologhoz!

2007. aug. 31. 08:43
Ezekután még azt akarja, hogy szüljek másik gyereket is!Azt meg majd állami gondozásba adjuk, míg fel nem veszik a bölcsibe?
2007. aug. 31. 08:41

Unatkozni úgy lehet max, hogy unom, amit csinálok, de olyan, hogy nincs mit csinálni,olyan nincs. De amikor dolgoztam, ott is sokszor untam a munkát. Főleg a monoton dolgokat. Imádom az én kis drágámat,nem is vele van baj, hanem azzal, hogy mivel itthon vagyok a férjem semmit nem segít a házimunkában, de elvárja, hogy minden csillogjon- villogjon. Viszont a kicsi állandóan pakol, szétszórja-szétkeni a kaját, úgyhogy legalább napi 3x kell sepregetni és követ mosni, minden nap főzni,ezenkívül mosni, vasalni, takarítani, és úgy érzem magam, mint egy rabszolga. Pénzt viszont nem kapok érte annyit, mintha dolgoznék, viszont legalább annyira kimerítő. Csak a család egyik fele (férjem és anyósomék) sz..ba se nézik az egészet, szerintük vissza kellene mennem dolgozni, mert minden munka annyit ér, amennyit fizetnek érte. A babát meg vigyem a bölcsibe, nem lesz annak semmi baja tőle. Mindezt úgy hogy a férjemmel havi 340 ezer forint összjövedelmünk van (de persze én ebből az én részem csak 80000 Ft-GYED plusz családi pótlék).

A férjem 5 hónaposan már a bölcsiben volt, alig akarták felvenni. Állítólag nem lett tőle semmi baja. Hát én nem úgy látom.

2007. aug. 28. 10:18
Hihetetlen,h van aki unatkozik GYES-en, nekem 24órás munka a gyereknevelés, ugyanis még éjsakai is felébred és ez már így megy 7hónapja. De szerintem nem is lehet unatkoni, engeteget kell foglalkozni egy kicsivel,h rendesen fejlődjön, nem csak letenni a járókába,h csináljon amit akar. Tényleg egész napos elfoglaltság és ez így van rendjén. Persze nekem is hiányzott, h kimozdulhassak itthonról, de má van akkora a kislányom,h itthon lehet hagyni mamával, így minden péntek este el tudunk menni itthonról egy kicsit a párommal. Ha nem mehetnék, már tuti megőrültem volna.
2007. aug. 28. 07:37
Hajaj nem is egy kismamától.
47. Krysty (válaszként erre: 42. - Igynogy)
2007. aug. 28. 07:25

Amikor ilyen "az én gyerekem már mindent tudva született" anyukával találkozom, úgy csinálok mintha nem is hallottam volna amit mond és tök más témáról kezdek beszélni.

Engem is nagyon irritál amikor ez a téma kerül elő.

46. petrikek (válaszként erre: 42. - Igynogy)
2007. aug. 26. 19:07
Amikor az én lányom kicsi volt, akkor is "divat" volt ez a kinek mit tud már a gyereke. Utáltam is eléggé. Anyukám pedig bölcsen megjegyezte, amikor morogtam miatta, hogy "végül mindegyikünk megtanul enni, inni, felállni, beszélni stb."
2007. aug. 24. 22:02
Egyszer egy bácsi régebben megkérdezte tőlem mit csinálok mire én gyesen vagyok(tam).Azt monta na az a legnagyobb munka a világon.Szerintem is!!
2007. júl. 28. 16:16
Igen.
43. nell
2007. júl. 28. 16:14
Hát az unatkozás számomra is ismeretlen 2 gyerek mellett. Ez a teljes kikapcsolódás, ha végre gép elé kerülök. A pici csak 2.5 hónapos, a nagy 2.5 éves, így van teendő. Igynogy helyzetét is átélem, nagylányom kb 3 hete szokott le a pelusról, és bizony a leszoktatás nagyon de nagyon hosszú volt.
2007. júl. 28. 13:40

Én soha nem unatkozom, mindig van mit csinálnom! Főleg most, hogy a kicsi kezdi a szobatisztaságot. :)

Azért vágyom felnőttek társaságára is, mert párom hajnalban megy éjszaka jön, senkivel nem tudok beszélni. Azt viszont én sem szeretem, hogy az anyukák a játszin álandóan "versengenek" a gyerekekkel, hogy az egyik ezt csinálta hamarabb, a másik azt, s az egyik mindig fölül akarja licitálni a másikat. Lehet én vagyok ilyen csak, de ez engem nagyon irritál.

2007. júl. 28. 12:51

Hát én nem. Három gyerek, nagy kert, nagymama OHNE.

Ja és még így is volt időm olvasni, hímezni, kötni és varrni:)

40. Krysty
2007. júl. 28. 11:02

De még hányszor!

Én is gyesen vagyok de sokszor még a fontos dolgokra sem jut időm nemhogy unatkozni!!!

39. mongi
2007. júl. 28. 08:43
Igen,hallottam.Számomra kicsit furcsa,de azért tényleg nem elítélendő.
38. petrikek (válaszként erre: 36. - Icus)
2007. júl. 28. 07:07
Nem kell ezért senkit elítélni. Én is hallottam olyan anyukáról, aki szoptatás alatt internetezett. Mindenki máshogyan éli meg az otthoni időszakot.
2007. júl. 15. 14:56
Én soha sem unatkoztam.
36. Icus
2007. júl. 15. 14:48

Én, bizony unatkoztam az első gyermekemmel. Gyes alatt. Aligvártam, hogy visszamehesek dolgozni. Korán kelő vagyok, mire a gyerkem felkelt én már kimostam feltettem a kaját. Sokat sétáltunk játszottunk, játszótérre jártunk, ahol a barátaival játszott és nem velem. Többre vágytam, "nekem nem volt partner" a gyerkem. A férjem későn jött haza. A játszótéren a sok anyuka csak a Szupergyerekéről tudott beszélni.


A második gyermekemmel, már nem unatkoztam. GYED és GYES alatt elvégeztem a főiskolát. Azóta is szidom magam, hogy az elsőnél miért nem tanultam, miért kinlódtam. Nagyon nehéz volt visszamennem dolgozni, mert "agyilag teljesen leépültem"


Most lehet elitélni, de bizony én nem csak hallotam ilyen esetről, hanem át is éltem ezt. De, az hogy unatkoztam, az csak az én hibám volt egyedül, mert tehettem volna ellen, de nem tettem semmit.

2007. júl. 15. 13:53
Hallottam, de nem értem, sőt elítélem, Egy gyerek mellett mindig van mit tenni.Az enyémek is voltak picik, mikor aludtak kötögettem mellettük, és néztem, hogy milyen szépek.Sokat mentünk sétálni, játszótérre, ismerkedtünk a világgal.De unatkozni, arra sosem volt időm.
2007. jún. 28. 15:06
Igen, hallottam, de én nem az a műfaj vagyok/voltam. Ha épp aludtak a gyerkőcök, akkor is találtam magamnak elfoglaltságot, de nemcsak házimunkát. Én mondjuk amúgy sem unatkoztam soha. Inkább azzal van/volt bajom, hogy annyi mindent tudnék csinálni, annyi mindenhez volna kedvem, de szelektálnom kell.
2007. jún. 28. 15:04
Szerintem untakozni nem,mindig van mit csinálni.De másra vágyni, azt mindig lehet.
32. Rossella (válaszként erre: 23. - Sizsu)
2007. jún. 28. 14:56
Egyetértek veled.....
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook