Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hallottatok már olyat, hogy valaki unatkozzon a GYES alatt? fórum

Hallottatok már olyat, hogy valaki unatkozzon a GYES alatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. szept. 1. 15:13
Igen sajnos!
2008. szept. 1. 13:45
Ilyen nincs,vagy ha mégis,akkor lustaságról beszélünk!
2008. aug. 23. 19:07
Minden percem be van osztva, de ha netán van egy kis időm akkor is ki tudok találni valamit amivel nem unatkozom. Aki unatkozik gyes alatt az szerintem lusta, mert a házimunkát nem lehet befejzni ,csak abba hagyni.Főleg pici gyerek mellett.
2008. aug. 23. 14:57

Én is úgy gondolom, hogy nincs időm unatkozni, még szerveznek is kell az időmet, hogy ide ülhessek a gép elé egy 10 percre.. A két kicsi minden időmet lefoglalja.

Na persze, az anyósom még nevet is adott az unatkozásnak gyes alatt: gyesbetegség! Ő aztán tudja, mit jelent ez! Igaz azonban, amit nem hoz ezzel összefüggésbe, hogy a nappalija kellős közepén még a mai napig van falevél, mert nem takarít, és anno a férjemet kisgyerekként nem egyszer kellett rendőrökkel meg szomszédokkal kerestetni, mert azt sem tudta, hol van... Az anyósom persze unatkozott.

117. évi75 (válaszként erre: 112. - Josey)
2008. aug. 20. 12:39
osztom a véleményedet a kimozdulást illetően.én is két gyerekkel vagyok itthon, és olyan nehéz velük elmenni bárhová is egyedül.hétvégén meg mikor a párom itthon van, akkor meg szeretne pihenni, azért nem megyünk. az én családom is messzebb lakik.gyerekek mellett barátok, hát igen.nehéz
116. évi75
2008. aug. 20. 12:36

én gyes alatt csináltam meg az érettségit, most fősulira megyek.2002 óta vagyok itthon.

és a gyereknevelés, háztartás, --főzés, mosás, takarítás, mosogatás...., kert karbantartás, ez mind mind nagyon sok idő!+ a játszótéri anyukák, barátok

nem tudom ki unatkozik?

esteleg télen egy egy szobásban.

2008. aug. 20. 12:19
Nagyon szerettem otthon...eszembe se jutott unatkozni:)
2008. aug. 20. 12:08
HALOTTAM MÁR ILYENRŐL, DE NEM TUDOM ELKÉPZELNI! VALAMI GOND VAN ANYUKÁVAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 6. 19:29
Szeretnék egyszer unatkozni!
112. josey
2008. jún. 6. 12:57

Sziasztok.

Én értem,hogy milyen az.Egyetértek egyes hozzászólókkal,akik az unatkozás=nem kimozdulás,bezártság-ot értik ezalatt - sajnos én is így vagyok.Mivel nincs kire bíznom a gyerekem,sosem megyek sehova egyedül vagy a férjemmel,és sajnos hozzám sem jár senki.(a családomtól és a barátaimtól messze vagyok)

Nem panaszkodásképp mondom,de ez így nem egészséges!

Én is néha érzem,hogy ők hiányoznak,ezáltal talán unalmas már a megszokott mindennapok rendje...

De a szó szoros értelmében én sem unatkozom!!

2008. máj. 10. 11:31
Mindig van mit csinálni a gyerek mellett, úgyhogy unatkozni lehetetlen. Nekem 4 hónapos a babám.Nagyon jó gyerek, nem sír sokat, örökké vigyorog. Minden nap énekelek neki, játszunk is. Amikor alszik, van hogy unatkozok - én nem takarítok megszállotan, nálam nem lehet a földről enni, de azért nagyjából rend és tisztaság van - de akkor előveszem a hímzést, vagy gyöngyöt, vagy a kötőtűt, és mindjárt el vagyok foglalva. Kezdetben örökké ment a tv, de erről leszoktattam magam.
110. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 108. - 95897bc429)
2008. máj. 10. 00:01

Ilyen pelenkak mellett, amilyeneket manapsag kapnak a babak maguk ala, nem csoda, hogy kesobb lesznek szobatisztak.

A regi rongypelenkaknal, na akkoriban volt motivacio :))

109. Fish (válaszként erre: 108. - 95897bc429)
2008. máj. 9. 23:55

sztem annak hogy egy gyerek nem kakil bilibe es nem beszel ketevesen annak nem az az oka hogy anyuka nem foglalkozik bele, en nap mint nap talalkozom ilyen gyerekekkel, sot a barataim 80 % nak nem kakil bilibea gyereke

kepzeld el hogy nekem 2.7 honaposak a harmas ikreim es nem beszelnek rendesen mert ket nyelven beszelnek es ikere nyleven egymassal, es nem is kakilnak bilibe, viszon nemmondanam hogy nem foglalkozom veluk, szval sztem ne vonatkoztass le teves kovetkezteteseket

2008. ápr. 13. 11:07

Igen hallotam már ilyenről, de én ezt nem tapasztaltam soha.

Az én ismerőseim közül az unatkozik, aki nem foglakozik a gyerekével. pl. 2 éves kisfiú még mindig nem produkál semmit a bilibe és bweszélni sem tud, de az anyukája az unatkozik. Hát szerintem ha a gyerekkel foglakozna akkor nem lenne ideje az unatkozásra. Ja és főzni is a nagymamája főz rájuk.


Én a lányommal a mai napig enm unatkozom, pedig 11 éves. Mikor kicsi volt egész napomat vele töltöttem, játszottunk, és közben tanultunk. Két éves korára már teljesen szobatiszta volt (már rég) és folyékonyan beszélt, hogy nem győztük neki mondani hogy egy kicsit fogja már be. De igényelte is a foglalkozást és lehet hogy azért is lett okos és imád olvasni.

Mostanában várjuk a tesója születését, és remélem ő is ilyen okos lesz mint a nővére, mert már egyel több ember foglakozik majd vele!

107. Jucika69 (válaszként erre: 106. - Gabcsyka)
2008. márc. 18. 12:57

Csatlakozom az előttem szólóhoz :-)

Unatkozni?? Akinek nincs gyereke, az lehet, hogy unatkozik...de mi ANYÁK!!! SOSE :-))

2008. márc. 18. 12:09
Unatkozni...gyerek--olyan nincs, hogy ő ne igényelne engem--házimunka, séta, és estére finomat főzünk apának. A kikapcsolódás az internet. Bevallom, nem hiányzik semmi más, Gyed előtt 15 évig dolgoztam egy multinak...Most úgy érzem kárpótol az Élet...
2008. márc. 9. 19:29
Én ilyent még hallomásból sem ismerek.
2008. márc. 9. 19:14
MÁR HALLOTTAM ILYESMIRŐL, DE NEM TUDOM ELKÉPZELNI,HOGY LEHET ILYEN!
2008. febr. 20. 15:27

Igen hallottam és már láttam is,sajnos!

Ez mind a gyerek rovására megy.

2008. febr. 20. 15:25
Én is hallottam,de nem irigylem!
2008. febr. 20. 15:22

Az unatkozás nem jó szó. Én nem unatkoztam, hanem depressziós lettem. Később tudtam meg legalábbis, hogy ez a bajom. Csúnyának, bezártnak éreztem magam. Meg elhanyagoltnak... Sajnos a férjem sem értette, hogy mi a bajom. Soha nem rángatott ki a négy fal közül, amikor pedig szóvá tettem, hogy szeretnék elmenni ide vagy oda, akkor kifejtette, hogy az a bajom, hogy unatkozom. És nem mentünk. A két és fél év alatt, amíg otthon voltam, nem nagyon tettem ki a lábam a gyerekorvoson és a közérten kívül sehová. És ez nem helyes!

Szóval nem unatkoztam, mert tényleg mindig volt teendőm. Akkor is kerestem, amikor nem kellett volna. Pl. állandóan takarítottam. Megszállottan. Nálunk a földről is nyugodtan lehetett volna enni.

A gyerek gyönyörű volt, egészséges, örömömet leltem benne. De valami mégis hiányzott...

2008. febr. 20. 14:45
Hallottam már ilyet!
99. I 35
2008. febr. 20. 14:38
Én csak szeretnék unatkozni.Ezt az oldalt is főzés,takarítás,lázcsillapítás közben látogatom.
2007. dec. 29. 16:51
Életem legboldogabb szakasza volt az öt és fél év, amit itthon töltöttem a Lányaimmal. Így nehezen értem meg ezt a problémát.
2007. dec. 12. 20:47
Én hallottam már ilyenekről de azok vagy a gyereküket, vagy a háztartást hanyagolják el. Én mióta itthon vagyok eléggé rendszerető lettem, így házimunkát mindíg lehet találni.
2007. dec. 12. 20:33
Hallani hallottam, de még nem láttam ilyet. Minden estre, ha valaki az unatkozó idejéből adna nekem egy két órát/nap, akkor jelentkezzen. Utolérhetném magam:-) (talán)
2007. dec. 12. 19:07
Én sajnos nem tudok unatkozni,de ismerek olyat aki tud.Szegény gyerek.
2007. dec. 12. 16:12
Sajnos igen. Aki nem foglalkozik eleget a gyerekével az unatkozik.
93. ansza
2007. dec. 4. 22:47
unatkozni? MI AZ? HÁT,IRIGYLEM AZ ILYEN KISMAMÁKAT.MINDIG TALÁLOK ELFOGLALTSÁGOT,A BABA IGÉNYLI AZ EGÉSZ NAPOS TÖRŐDÉST,MEG PERSZE A HÁZTARTÁST IS KELL VALAKINEK VEZETNI.HA VAN PICI IDŐM,AKKOR PIHENEK,OLVASOK,NETEZEK,DE EZEKRE ESTE SZOKOTT SOR KERÜLNI,MIUTÁN ELALUDT A LÁNYOM
92. 0260f21e84 (válaszként erre: 91. - K.timike)
2007. nov. 26. 17:56
Igen, az idod azt csinalni kell :D, nemcsak ugy lesz
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook