Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki most diétázik hogy oldja meg az ünnepek alatt hogy ne egyen olyat ami hizlal? fórum

Aki most diétázik hogy oldja meg az ünnepek alatt hogy ne egyen olyat ami hizlal? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 20. 18:14
Szia, én januártól fogyózom, 21-22 kg-nél járok. Szerintem felesleges szadizni magad, hogy ne egyél olyat, ami hizlal..A karácsonyi ebéd azért ne salátalevelekből álljon:) Ebédre szerintem bármit ehetsz, csak mértékkel, max majd kevesebbet vacsizol:)
2011. dec. 20. 08:55

Szia!

Augusztus 20 óta fogyozom eddig 20kg ment le.85-65kg-jelenleg.Végig mértékletesen,de ettem mindent.Most is fogok mindenből enni ,de csak keveset,és minimális körettel.Sütit is lehet-de csak 1-1 kockát.És max többet kell mozogni-és tornával szoktak korrigálni a bevitt többletet.

2011. dec. 20. 08:52
én is félek a kilóktól és úgy döntöttem h a sütiket mellőzöm főként majd, inkább húsok és zöldségekből válogatok többet
2011. dec. 20. 08:52
Szépen mosolygok mindenkire és nem eszek mást, csak amit a diétám előír. Ha kell, viszem magammal. Elvégre a családdal leszek és ezt nekik is meg kell érteni. Majd esznek helyettem a gyerekek. :)
2011. dec. 20. 08:51
Nem eszel köretet, meg rántott húst...ha normális a családod, megérti, ez milyen fontos neked, és csinálnak neked egy adag csirkemellet, amit ehetsz...
2011. dec. 20. 08:47

Én így: Mindent szabad, csak ne éjszaka. :)

Délelőtt bármilyen sütit eszek, sőőőt, olyan 6ig is. Csak délu nyilván kevesebbet. Sok folyadék, dupla edzés. Asszem ennyiit tehetsz:(

2011. dec. 20. 08:47
nem eszem köretet és nem eszem nagyon zsíros kajákat sem.
2011. dec. 20. 08:47
Mindenből csak módjával.
2011. dec. 20. 08:45
Sziasztok én lassan 1hónapja keményen diétázom,de most rettegek az ünnepek végett,hogy hogy fogom megúszni, hogy a családnál ne kelljen hizlaló ételeket ennem,de nem szeretném azt sem hogy megharagudjanak. Ti hogy vagytok ezzel a témával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook