Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Halál utáni munkahelyi kiléptetéskor is ki kell adnia a munkáltatónak a papírokat? fórum

Halál utáni munkahelyi kiléptetéskor is ki kell adnia a munkáltatónak a papírokat? (tudásbázis kérdés)

6. krisztina0218 (válaszként erre: 4. - Jozsi.38)
2017. nov. 22. 17:44
Igen csak nálunk bonyolultabb volt, alapból plusz egy hónapot vártunk a halottira, aztán kikellett venni a halála elöttig járó cafetériát, november 9.-én kezdték meg elvileg a kiléptetését...de annak is lassan két hete és mindig semmi választ vagy papírt nem kaptam...:S Egyébként részvétem :(
2017. nov. 17. 20:28
a halotti anyakönyvi kivonat kell hozzá, ezt elfelejtettem leírni
2017. nov. 17. 20:26
Igen, megkapod. Le kell számfejteniük, és minden papírt ugyanúgy kapsz meg, mintha kilépett volna onnan. Párom halála után két héten belül megkaptam a munkahelyi papírjait
3. krisztina0218 (válaszként erre: 2. - Piroska52)
2017. nov. 17. 13:58
Én is így gondolom, akkor írok is a bkv-nak, úgyis állandóan beszélek velük :) Köszönöm a válaszod :)
2017. nov. 17. 13:55

mivel sajnálatos módon megszünt a munkaviszony,biztos kekk kapnod valamit

de az a biztos ha felhívod őket

2017. nov. 17. 13:38
Ez lehet hülye kérdés lesz, de fontos lenne tudni, hogy megkapom-e édesapám kiléptetésével a papírokat.Tudom-saját tapasztalatból-, hogy munkahely váltáskor, kiadják a levont járulékokról a papírokat.De sajnos nem találtam egyértelmű szabélyokat arra, hogy kiadják-e.Köszönöm előre is a választ.Szép napot kívánok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook