Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hajvilágosítás (szőkítés )minden esetben töredezéssel jár? fórum

Hajvilágosítás (szőkítés )minden esetben töredezéssel jár? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 18. 18:08

hát igen nem jó a por egyáltalán.

De vannak gyógynövények amiket ha szed az ember segít a hajnak.

Vagy egy egyszerű megoldás egyél mindennap egy kis élesztőt.Hozzá lehet szokni az izéhez.Nem kell sok naponta 1 élesztőt mondjuk osszál be 5-6 napra...

2011. febr. 18. 18:00

Az sem mindegy milyen hosszúságú a haj.Ha rövidebb,és nyírva van mindig,ott nem fog kiszáradni a haj ellenben a hosszúval.

A szőkítőpor tényleg nem jó.

Mialatt megnő egy haj hosszúra,sok gondoskodást ápolást igényel(nekem 50cm és egészséges).

2011. febr. 18. 17:33
Vékony a hajam, 2 hónaponként melíroztatok, mivel sötét barna a hajam és őszül is, de semmi gond nincs vele; úgy nő, mint a bolondgomba.
2011. febr. 18. 17:20

Szia!

Azt tudom ajánlani hogy ne szőkítő port vegyél hanem festéket szőke festéket...

És azzal csíkozd be de maximum 9% oxit használj ne többet!A szőkítőpor erősebb mint a festék...

4. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2011. febr. 18. 17:17

A vékony szálú hajat megviseli,főleg ha az alapszín sötét,hisz azon dolgozik az anyag többet.

Úgy tudom a csíkozás a legártalmasabb a hajnak.

Nekem szőke vékony szálú a hajam,egyszer törött meg,egy rossz fodrászválasztás miatt.

3. makrai.lilla (válaszként erre: 2. - Szimba)
2011. febr. 18. 17:10
irigyellek de biztos jó vastagszálú a hajad
2011. febr. 18. 17:09
nekem kb. 8 évig volt csíkozva, 2 éve pedig festve van az egész, a legvilágosabb szőkére, de egyálatlán nem törik. ja, és növesztem, szóval a végét se vágatom le soha.
2011. febr. 18. 17:07

nemrég rakattam bele csikokat,elötte is festettem már ,csak nem világosabbra.ugyan porral szökitett de alig volt rajta 5 percet se ,és a legkevesebb oxyval,és pont olyan lett amilyet szerettem volna,egybeolvadó szép világos tincsek..csakhát eléggé megviselte szegénykémet..(hajam:)

nemtudom miért,vagy ez mindenkinek?de nekem sajnos alapból vékonyszálú a hajam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook