Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aszkorbinsavas hajpakolást milyen gyakran alkalmazhatom hajvilágosításhoz? fórum

Aszkorbinsavas hajpakolást milyen gyakran alkalmazhatom hajvilágosításhoz? (tudásbázis kérdés)


6. textilbaba (válaszként erre: 5. - Audrey93)
2014. máj. 16. 08:11
Szia! Sikerült ezzel a módszerrel világosítanod?
2014. jan. 19. 19:22
Nem szárította ki, a pakolásba kevertem egy 25 ml-es baleás hajpakolást. Így csinálnám mindenképp. Kihagytam: igen, a vegyszeres festéket szeretném eltávolítani, a sötétbarnát (előtte 2 évig voltam fekete - tehát azért még van a hajamban fekete is - utána 1 évig festettem sötétbarnával)! :)
2014. jan. 19. 19:07

Vegyszeres festéktől szeretnél megszabadulni? Esetleg sötét hajfestéket szeretnéd világosítani a hajadon?

Ez a módszer arra szolgál leginkább, hogy a hajfestéket eltávolítsa a hajadról, tehát az eredeti hajszíned kapod vissza utána. Szóval miért akarod használni?

2014. jan. 19. 19:00
Én nem próbáltam még,de olvastam már erről a pakolásról és azt írták,akik kipróbálták,hogy kicsit szárítja a hajat.Szóval ha utána felteszel valami ápoló pakolást(ricinus,olíva,kókuszolaj,stb.),akkor nem hiszem,hogy nagyon roncsolhat.Bár én inkább csak hetente alkalmaznám.
2014. jan. 19. 18:56
Szombat este tettem fel 3 órára, leszívott egy keveset. Hétfő délelőtt megcsinálhatom újra?
2014. jan. 19. 18:55
Aszkorbinsavas hajpakolást milyen gyakran alkalmazhatom hajvilágosításhoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook