Kamaszlányom hajfestést kér a szülinapjára, engedjem meg neki? (beszélgetés)
27. andi6020 (válaszként erre: 25. - Ildi992)
2025. aug. 20. 08:39
Ennek aztán nagy értelme van (lett volna).
26. Érdekes73 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 9. 13:16
Akkor megtalálta a színét.
25. ildi992
2025. aug. 9. 12:40
Ha ellene vagy, beszéld meg vele, hogy várjon ameddig 18 éves lesz. Ezt a pár hónapot kibírja.
24. kannanana
2025. aug. 9. 12:19
13-4 éveseket már melíroz a fodrászom, szerintem nyugodtan. :)
23. libikóka (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 8. 13:16
👍☺️
2025. aug. 8. 12:14
Már elkészült, nagyon szép lett, olyan aranybarna árnyalat. És jól is áll neki.
21. semleges
2025. aug. 8. 10:15
Engedd.
20. manó2000
2025. aug. 8. 08:38
A szüleivel egyeztetnék.
19. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 8. 08:35
Szinezot vegyetek❤️
18. K-né Zsóka (válaszként erre: 15. - Lady Lavender)
2025. aug. 6. 12:05
Mármint az nevetséges, hogy 17 évesen megkérdezte? Bármelyik oldalról nézzük is, ő még kiskorú, az a normális, ha megbeszéli előtte a szüleivel a változtatásokat.
17. kentaurcica
2025. aug. 6. 11:00
Engedd. Most fiatal, nyár van!
16. Lady Lavender (válaszként erre: 13. - 17fc9c95a6)
2025. aug. 6. 02:31
Néz meg az anyját...
Kérdezd meg a hoxat!
15. Lady Lavender (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2025. aug. 6. 02:30
Én nevetségesnek mondanám.
14. Málnaízű Jégkrém (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 5. 22:33
Igen, engedd meg neki, ha ez teszi boldoggá! Egy 17 éves lány már nem gyerek, hadd teljesüljön a szülinapi kívánsága! Egy ilyen szolid árnyalat esetében igazán nincs miért aggódnod, szerintem a suliban sem gyűlik meg vele a baja,senki nem fogja kifogásolni.
13. 17fc9c95a6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 5. 21:42
Az a baj, hogy ez nem csípőből jött, hogy IGEN.
Idegenek véleménye befolyásolt a döntésedben.
12. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 5. 21:14
Miért ne? :D
Ha lenne egy ekkora lányom, nem a színváltoztatás zavarna am, ahhoz nagy, el tudja dönteni, de a szájába rágnám, h a világosított hajhoz szőkítés kell ami roncsol.
Én sose festettem, és egyik hajat festő ismerősömnek sincs olyan szép, egészséges haja mint nekem.
11. Panna.33 (válaszként erre: 9. - Sirga)
2025. aug. 5. 20:35
Mert ha kék lesz a haja, akkor mi lesz?
Megnő és át is lehet festeni.
10. eunuch
2025. aug. 5. 19:45
A fiam nem kérdezte, befestettk haverokkal kollaktíven. :D Meglepett, de vagány lett.
9. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 5. 19:20
Ha nem lilára, zöldre, vagy egyéb, saját hajszínétől nagyon eltérőre szeretné festeni, miért ne? Elég nagy már hozzá. :)
8. Érdekes73
2025. aug. 5. 18:30
17 évesen már nem gyerek és szerintem is ennyi belefér.
7. 1021440b02 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 5. 18:07
Persze. Én 14 éves voltam, amikor először világosabbra festettem a hajam.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 5. 18:06
17 évesen cuki hogy egyáltalán megkérdezi.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ildi)
2025. aug. 5. 18:04
Meg engedtem neki, most nagy a boldogság :)
4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 5. 18:03
Már 71 éves vagyok, de gimnazistaként végig szőkítettem az amúgy sötétszőke hajamat. Észre sem vették, annyira eredetinek tűnt.
Engedd neki, fokozatosan világosítsa természetes és szép lesz.
3. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 5. 18:02
Engedd meg neki! Esetleg javasoljad, hogy használjon gyógynövényes színezőt, nem teszi tönkre a haját, szép, és ha nem tetszik viszonylag hamar (3-4 hét) lekopik.
2. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. aug. 5. 17:52
Engedd,ha neki tetszik,legyen.17 évesen már megteheti.
2025. aug. 5. 17:50
Most lett 17 éves a lányom, és azt kérte engedjem meg hogy befesthesse a haját világosabb barnára. Én ellene vagyok, mert szép a saját hajszíne de ő nagyon szeretné hogy kicsit világosabb legyen. Megengedjem neki? 17 éves az már festheti szerintetek?
További ajánlott fórumok:
- Ott lehet-e a fiam szülinapján?
- Mit vegyek az egy éves kisfiamnak szülinapjára?
- Segítsetek! Most lesz a férjem 30. szülinapja decemberben. Emlékezetessé akarom tenni. A buli már meg van szervezve, de mit adjak neki?
- Adj tippet, meglepetést szeretnék a férjem szülinapjára!
- Mi a csudát adjunk anyósnak szülinapjára?
- Ti mit vennétek egy 2 évesnek szülinapjára? ruhán kivül