Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfelvarrás fórum

Hajfelvarrás (beszélgetős fórum)


68. Jessy2
2008. nov. 12. 21:56

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy ha bemegyek a fodrászhoz és azt mondom hogy varjon fel nekem 50centis hajat amit még be is szeretnék festettni. Az kb mennyibe kerűl??


Előre is köszi

2008. nov. 12. 19:34
sziasztok.van eladó 120cm széles, 50 cm hosszú fekete európai hajam, felvarráshoz(5 sorhoz elég).2 sort használtam belőle 1 hétig, de megtetszett egy másik így megvettem és ez rám maradt.16ezerért odaadom én 22-ért vettem.Jó minőségű, semmi baj nincs vele.Festhető, göndöríthető ,vasalható!
66. metim
2008. nov. 10. 10:02

Sziasztok!

Van eladó hajam, európai, kb. 35-40 cm hosszú, még nem viselt. Akit érdekel, a részletekért írjon!

65. Alani (válaszként erre: 64. - Nszilvi75)
2008. nov. 7. 16:12
Szia, csináltasd meg mikrogyűrűvel annál sem éri vegyi anyag a hajadat.És kevésbé is észrevehető.
2008. nov. 5. 20:21
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Az én hajam nagyon rövid 13 cm-es. Nagyon szeretném ha hosszabb lenne. Igazából megnövesztés lenne a legjobb, de azt egyszerűen nem győzöm kivárni. Olvastam a hozzászólásaitokat a hajfelvarrásról, de ahhoz rövid a hajam, viszont a hőillesztésről sokatoknak negatív tapasztalatai vannak. Mit tanácsoltok mihez kezdjek?
63. d339ef28d0 (válaszként erre: 61. - Briguci)
2008. okt. 26. 17:31
de ez nem potyog le??mármint ez a csatos+oldás..nekem most lesz elöszőr és az 1ik ismerősömnek ilyen kis gyöngyös valamikkel van feltéve
2008. okt. 26. 17:20

sziasztok:)

én pár héten belül fogom megcsináltatni a hajhosszabbítást és jól jönne 1-2 hasznos tanács..igazából túl sok mindent nem tudok..:(

61. briguci (válaszként erre: 60. - Henie)
2008. okt. 23. 10:18

ugye ugye???nekem is tetszik és sokkal jobb mint bármelyik.nem teszi tönkre a hajat és az alvással sincs gond meg a hajmosással:)


király

60. Henie (válaszként erre: 58. - Briguci)
2008. okt. 21. 13:16
de dúrva, ilyet még nem is láttam:) Nekem varrva van simán, dezek után elgondolkodtam..:D
2008. okt. 21. 09:35
de lányok... nekem vagy már 6szor be lett fonva a hajam afroba, meg volt is varrva hozzá. Az embernek állandóan hullik a haja így a póthajé is, akármit csináltok, akárhogy tetetitek fel a hajat akkor is hullani fog.
2008. okt. 18. 09:15

ilyen clippel kell felrakni a hajra.akkor szeded le és teszed fel amikor te akarod. [link]

itt a link.ezen látod milyen

57. Henie
2008. okt. 18. 08:12
csatos??? az milyen?!
2008. okt. 17. 22:10
érdekelne haj.ezzel az új csatos megoldással.ha vki tud ilyet szóljon
55. HairMagic (válaszként erre: 54. - Briguci)
2008. okt. 8. 23:44
A jó hajat egyszer kell megvenni Ne sajnáld rá a pénzt ! Akkor lesz drága dolog a haj,ha első, második próbálkozásra se olyat veszel ami jó minőségű..na ez a kidobott pénz..
2008. okt. 3. 20:36
eladó haj érdekelne de olcsón. nagyon szeretnék de olyan ára van egy kettönek h sajnos sajnálok annyit kidobni rá. ráadásul valamelyik elég rossz minöségü.
2008. szept. 30. 14:24

Eladó egy 3 sorból álló haj,jó minőségű!

Egyszer volt viselve, 1 napot.

Szine: világos szőke, szőke.

Festésre alkalmas.

Mérete:

1 sor: 45 cm

2 sor: 35 cm

3 sor: 30-35 cm között. (azért ilyen sok méretű, mert volt vágva)

Ára: 25.000 Ft(postaköltséget tartalmazza)

2008. szept. 9. 21:22
eladó haj érdekelne de olcsón.nagyon szeretnék de olyan ára van egy kettönek h sajnos sajnálok annyit kidobni rá.ráadásul valamelyik elég rossz minöségü.
51. Csenge:-) (válaszként erre: 50. - ßzandy88)
2008. aug. 1. 14:25

Szia!

Próbálj a hajhosszabbítás fórumon is kérdezni a lányoktól, hátha van ötletük. Az a fórum aktívabb kicsit. Én sajnos nem tudok neked tanácsot adni.

Én kalcium-kovaföld kapuszulát szedek pár hete, azt hallottam, ez nagyon jó a hajnak.

2008. aug. 1. 12:41
Sziasztok!nekem évekkel ezelött elkezdett foltokban hullani a hajam és valamikor megállt és majdnem teljesen kinőtt,tavaly megint elkezdett hullani és lett pár foltom most ugy vettem észre h már megállt a hullásban,és láttam egy ultrahangos hajdúsítást ahol megkérdeztem h meglehetne e szépen oldani h ne parókát kelljen hordanom,és azt mondták h nagyon gyönörüen ellehetne takarni és h 8 hónapig bírná,de mivel most olvastam h kihullik tőle az ember haja meg nem bírja sokáig elbizonytalanodtam:(kérhetek tanácsot h most mit csináljak??köszönöm
2008. júl. 8. 12:33
Sziasztok!Nekem van eladó hajam!Az adatlapomon megnézhetitek. Európai haj, szintetikus szál mentes, egészséges!
48. Annnus
2008. jún. 4. 14:54

sziasztok!

tudana nekem vki világos barna legakább 45-55 cm-es hajat?!De csak olyan érdekel ami a saját volt v gyereké!Nagyon sokan próbáltak már becsapni,még üzletben is!!!!

47. vaniliababy15 (válaszként erre: 26. - Henie)
2008. máj. 25. 12:04

szia

olvastam h europai hajra lenne szükséged,nekem van fekete 1m széles a soron és 50 cm hosszu elég 3 sor duplán felrakva , nem is kell több , nem hazsnáltam , szabadulnék töle irjj ha érdekel privibe

puszi

46. mimo24
2008. máj. 19. 16:18
ELADÓ!!!40cm,európai,gyönyörű fényes puha,világosbarna haj tömött sorokban.2napig volt a fejemen,de nem állt jól,úgyhogy most szeretném eladni mihamarabb.Kérésre küldök képet.Érd:pocc@freemail.hu
45. Cukicukicuki (válaszként erre: 19. - Baba84)
2008. máj. 8. 22:48
Nem tudom döntésre jutottál-e már, de én próbáltam az illesztést és ahogy a Krena (? bocsi ha rosszul emlékszem) is említette, nekem is foltokban hullott ki a hajam, a póttincs húzta magával a sajátot. Időben leszedettem, most néhány napos varrásom van, de már jobbak a tapasztalataim, mint az illesztettel, mert abból már ilyenkorra lejott 3 tincs...a sajátommal.
2008. máj. 8. 22:41
Összetresszeltettem a régebben hőillesztett hajam és felvarrattam... az általános vélemény az, hogy sokkal természetesebbnek hat és jobb az állása, mint az illesztett volt, attól függetlenül, hogy oldalt ugye nincs póthajam, mert oda nem lehet varrni,csak illeszteni, azt meg nem vállaltuk be. igaz még nem vagyok túl az első mosáson, de jobban magaménak érzem mint az illesztettet, nem is kócolódik annyira, nem érzek fésülködési kényszert. Mondjuk a tresszelést gyönyörüen megcsinálták, biztos az is számít abban hogyan áll. Nem nyom jobban mint az illesztés, bár tény hogy hogy a tapintás természetellenesebb és szélben nem árt sapi vagy copf :)
2008. ápr. 23. 21:29
Nekem ázsiai hajam van 60cm-es. És megmondom hog ymár vagy 5x mostam meg és még mindig gyönyörű, puha. Igaz hullik, de nem vészes. Viszont nekem abszolút nem viszket tőle a fejbőröm meg semmi. Elégedett vagyok vele. Bár most a fantáziámat ez a tincses illesztés mozgatja :)
2008. ápr. 23. 21:21

ELADÓ sötétbarna 47cm-es európa fél csomag haj! Sürgősen! A haj vadi új még nem volt felvarrva senkinek.

Enyém volt csk amikor megvettem megláttam egy hosszabbat és inkább azt varrattam fel és ezt azért adom el!

2008. ápr. 15. 20:36

Ja, és elvétve kis aranyos kopasznak látszó foltok vannak a fejemen... :(

De bátor vagyok... próbálkozom...

40. Cukicukicuki (válaszként erre: 39. - Mayathebee)
2008. ápr. 13. 21:38

Nálam nem is azzal volt a baj, hogy körülményes, meg hogy mennyiért teszik vissza, hanem hogy húzta magával a saját hajam is... 15 tincs póthajat én sem siratok meg, de 15 tincs a saját hajamból az már komoly veszteség...

Most hallottam egy másik hasonló sztorit, csak ott több tincsről van szó, és alig maradt a csajnak haja. Tehát nem egyedi eset vagyok, van akinek a haja alkalmatlan rá.

39. mayathebee (válaszként erre: 34. - Cukicukicuki)
2008. ápr. 13. 15:00
Hoillesztve van, egy honap alatt 6 jott ki, nekem is olcson, gyorsan visszatettek, foleg alulrol jott ki mert elvekonyodott alatta a sajat tincsem. Engem nem zavar, mert abszolult nem volt feltuno, hogy hianyzik, na meg bevallaltam a pothajat, es tudom, hogy eleg korulmenyes, de nekem megeri :)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook