Hajbeszéd (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. dec. 3. 15:05

Sziasztok!

Dilemmában vagyok vajon melyik hajszárító lenne jobb: Philips HP 4982 vagy Imetec Bellissima BI 2550. Utóbbi lénygesen olcsóbb, de nem ismerem a márkát. Tudásra kb. azonosak. Van valami ötletetek? Köszike!

2007. okt. 14. 12:35
Tud valaki valamit a jégvaxról? Én semmit sem találtam róla a neten. Valaki tudja hol lehet beszerezni???
2006. nov. 12. 07:24
Én ezt sosem értettem, hogy egy hajszáírtón mi múlik, csak azt látom, hogy egyik csak 3000ft, másik meg 10000ft. Mondjuk ezt az ioos cuccot én is olvastam, de nem hittem ebben.(Főleg, hogy én nem sűrűn hajszárítózom a hajam.:))
6. szika (válaszként erre: 4. - Jasminie)
2006. nov. 11. 13:00

A lakótársamnak van ilyenje, és az egekbe dícséri. Végülis látványra jó az eredménye. És nem lesz szálldosós a hajad sem tőle, mert ebben van valami ionos marhaság is.

De pl az én hajammal ezt nem lehet megcsinálni, mert elég sok, és göndör és hosszú, amitől rettenetesen gubancos, szóval vizesen nem is érdemes fésűvel vacakolni.

Szóval szerintem sok mindentől függ, hogy jó lesz e neked. :)

2006. júl. 24. 08:12
Szia Jasminie. A hajszárító és hajsimitó egyben nem olyan jó. Külön hajsimítót lehet venni, azt próbáld meg. A kerámialapos a jó, egy picit drágább, de jó. Én fodrász vagyok, mi a göndör hajat hajszárítóval szoktuk kihúzni, forró levegővel jól ki lehet húzni. Otthon te nem tudom hogy fogsz boldogulni a meleg hajszárítóval, de a hajsimítóval biztosan meg tudod csinálni, nem nehéz a használata. Sok sikert.
2006. júl. 21. 12:02

Beliss Hajszárító és Hajsimító egyben


Sziasztok!


Van valakinek ez a típusú Babyliss hajszárítója?

Kíváncsi lennék a tapasztalatokra

- mennyire lehet vele kihúzni a hajat

- egyszerű-e a használata


Előre is köszönöm!

2006. jún. 27. 14:49
:))), vannak olyan alkalmak, amikor ösztönösen próbáljuk magunkat minél jobb "színben" feltüntetni...:))
2006. jún. 27. 14:27
Szerintem a kinézett nagyon fontos de ne csak a férfi vagy a alkalom kedvéért tegyük hanem mert nekünk igy jó.Ha jol érzed magad a bőrődbe az fél egészség.
2006. jún. 6. 09:39
Miről árulkodik hajunk, akár egy állásinterjú, vagy egy randi során a másiknak...

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook